Развод или бебе

  • 13 688
  • 204
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 901
[quote author=Колеблива link=topic=319132.msg8545856#msg8545856
Не, бебето няма да е спасителен пояс! Дете не се прави за любов, а за любов - това е сентенция, от която се водя в живота, може би за това чаках толкова, иначе отдавна щяхме да имаме още едно дететнце...
Но сега... вярвам, че се обичаме, той се контролира, аз съм по-уверена... Борим се с живота все по-успешно...
Май вече е време...  newsm78
[/quote]

Съветвам те да се върнеш на първия си пост. Да го прочетеш, да видиш от коя дата е и да си отговориш на въпроса, "Възможно ли е наистина толкова бързо човекът да се промени трайно?"

# 181
  • Мнения: 152
Преди един месец беше амбивалентна. Сега как е? Обичаш ли го или го мразиш?

# 182
Преди един месец беше амбивалентна. Сега как е? Обичаш ли го или го мразиш?

Всъщност, амбивалентна бях преди около 2 години... От тогава все повече се убеждавам, че го обичам...
Сега, не по-малко, макар да виждам и оценявам недостатъците му...
Това е...

# 183
  • Мнения: 166
оценявам недостатъците му...
Това е...
абсурдно.

# 184
  • Мнения: 1 289
оценявам недостатъците му...
Това е...
абсурдно.

ще излезне, че оценява боя...

# 185
  • Мнения: 152
Нали от 2 години се каниш да пишеш тук!? Не е хубаво да лъжеш. Вече всички сме наясно с профила ти. Не се излагай повече. Мисля, че тази тема се изчерпа.

# 186
# 187
  • Мнения: 410
как вървят нещата тука-има ли бебе или развод?

# 188
как вървят нещата тука-има ли бебе или развод?

Уви - само тежка извънматочна бременност...  Cry

# 189
И не е пързалка, за съжаление...

# 190
  • Мнения: 410
как вървят нещата тука-има ли бебе или развод?

Уви - само тежка извънматочна бременност...  Cry
охх-сори мила.  bouquet

# 191
  • Мнения: 3 066
Сантимент или не имаш отговорност към детето си-като дете живяло в кошмара на разидинено семейство което е уж заедно ти крещя- Не ПРАВИ ГРЕШКАТА ЗА  второ дете което ще страда с баща насилкик!А и изхода от брак с 1 дете е по-лесен от брак с 2 деца! Успех! Hug

# 192
Сантимент или не имаш отговорност към детето си-като дете живяло в кошмара на разидинено семейство което е уж заедно ти крещя- Не ПРАВИ ГРЕШКАТА ЗА  второ дете което ще страда с баща насилкик!А и изхода от брак с 1 дете е по-лесен от брак с 2 деца! Успех! Hug
newsm12 Чудя се дали това не е и Божията воля...

Сега се пазим, за да се възстановя...

Но проблеми не са възниквали...

ОХ, не знам какво да правя - в момента проблем са ми предимно спомените...
Той не ме тормози вече...  Нежен, ласкав, толерантен...
Дали е просто по-дълъг "розов" период или наистина е поузрял и поумнял?
А и аз почнах да се поосъзнавам, да си вярвям повече, да изисквам уважение...
Още се лутам...
Но ми се иска бебче...
Ще се побъркам...

# 193
  • Мнения: 52
 Звучиш ми адски незряло. Какво е това искам бебе, искам бебе. Боже направо не мога да повярвам че си майка и имаш дете, защото звучиш като 16 годишна. Порастни момиче и си налягай парцалите. Нещата по-розови няма да станат. Бивш насилник и бивш негър няма. Търси изход и гледай да не стане белята със второ, че тогава вече няма да има измъкване. И аз мисля че самата съдба ти подсказва правилния пъ. Щом сега не е станало, не е трябвало да стане. Мисли хубаво щом имаш и дете, в какво семейство ще расте то и дали го заслужава.

# 194
  • Мнения: 417
Sunshine84 e права PeaceИ на мен ми звучиш като разглезена тийнейджърка

Общи условия

Активация на акаунт