АПРИЛско бебченце расте, а мама прави му пюре!

  • 8 867
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 751
Хей, здравейте  Hug
Ние се завърнахме от море  Sunglasses Mr. Green Изкарахме 2 седмици. Много беше хубаво, но малко видяхме зор с тея две чавета  Shocked
Мишо е хванал тен на лицето  Laughing ето 2 снимки  Crazy






Аз още няма да захранвам. Засега сме само на кърма  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 319
tanzen много-много се радвам,че ще идвате насам  Hug Ще се видим естествено! До 12-ти има време ще се уговорим и с другите мами и ще се чуем с теб /имам ти телефона/ Peace
Пете незнаех,че и ти ще идваш към слънчева Варна Wink ще се видим и с вас нали???Искааааааам......

Ех,че хубаво ще се получи да се запознаем и децата Heart Eyes Bibobibo а ще имате ли време от Златни да отскочите до Варна Wink и с вас искам да се видя! Раздавам си телефона с удоволствие и ще чакам да ми се обаждате като сте във Варна Peace ето го и него 0897 520010

Кали   Hug много ни липсваше!Радвам се,че сте си изкарали добре и се надявам да си приключила с черната серия в която беше влязла Peace Сега ще пишеш по често нали?

Момичета днес наснимах едно хубаво сина и искам да ви го покажа!Научил е нови номера....беше така послушен да ги покаже на мама докато го снима  Wink
Това е най-новия ни номер!
Голям бъбривко!
Първата ни думичка май ще е :"Дай-дай"

Вие нямате ли клипчета на мъниците качени някъде из нета?Много искам да гледам вашите бебчета и какви "номера" правят!Досега съм гледала клипове само на Габи на Aquariel и на Кали на Didimora  Peace

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 20:38 от sisee

# 47
  • Мнения: 134

Пете незнаех,че и ти ще идваш към слънчева Варна Wink ще се видим и с вас нали???Искааааааам......


няма да сме във Варна а в Кранево ,но Жоро обеща да ме докара да се видим  Mr. Green
много е сладък Дани  Hug
първата дума няма да е ДА-ДА е ДАЙ Joy

# 48
  • Мнения: 3
Привет и от мен. Наскоро се завърнах от родния край, но нямам време да изчета всичко до край. За това, извинете, че не пиша по никоя тема конкретно, просто да се запиша в най.новата тема.Ето малко снимки от насhttp://www.album.bg/theodora/?upload_done=9

# 49
  • Мнения: 134
Привет и от мен. Наскоро се завърнах от родния край, но нямам време да изчета всичко до край. За това, извинете, че не пиша по никоя тема конкретно, просто да се запиша в най.новата тема.Ето малко снимки от нас    http://www.album.bg/theodora/?upload_done=9

# 50
  • Мнения: 200
хахахахах Сисе с глас съм се смяла на Дани, много е салдък! А тоя номер с краката и ръцете и ние го правим от няколко дена. А и това с карането дето вика "Ъъъъъ" също Simple Smile А да не говорим че вече се върти като пумпал и за секунда не мога да я оставя! И сме се научили да казваме "Бръммммм" и да хвърчат лиги  Joy
Вече си имаме и нова  камера (подарък от чичо и на Габи )и клипчетата ни няма да с толкоз гадно качество и почвам да я дебна и аз !  newsm44

Кали радвам сеч е се появи  Hug

Айде ние поемаме към парка!

Честито на всички месечинкиииии   bouquet Party Mr. Green

# 51
  • Мнения: 11
Здравейте,приемате ли още една мама на бебе-априлче сред вас  Peace smile3541 bye
Много са ви сладки бебетата на всички  smile3521 Hands Clap

# 52
  • Мнения: 410
сисе-малкиа е много сладък.Оливия се мъча да я снимам ама като види камерата и млъква и гледа умно Mr. Greenднес дадох и 30мл сок от круша,много и хареса,после на обед си доизяде пюрето от морков.и после си изпи и млакото-дано нямаме проблеми с апетита.  chefpettty -добре дошла!  bouquet

# 53
  • Мнения: 134
Здравейте,приемате ли още една мама на бебе-априлче сред вас  Peace smile3541 bye
Много са ви сладки бебетата на всички  smile3521 Hands Clap

оооооо Пете добре дошла   bouquet
Как е Макси ?
Напиши нещо повече за другите момичета от мен целувки и мисля ,че е крайно време да се видим вече  Embarassed

# 54
  • Мнения: 74
Я да се запишем на бързо,че после пак да чета.
Честити Месечинки на всички бебоци!
И ние нямаме никакъв белег от БЦЖ ваксината ,а ни е направена със сигурност.Симеон е кръстен на моите родители.Ако беше момиче мъж ми искаше да е на майка му и аз му казах ,че ако е момче ще бъде на нашите и така.
Ох и аз искам да му направя клипчета ,но нашия апарат няма звук на клипчето ,защото слушам мъжа ми  #Cussing out .
Оставям ви надаваме вой!

# 55
  • Мнения: 354
поправка, поправка, тръгваме си сутринта на 19ти, та 18ти е свободен за срещи!
пете, сиси  Hug Hug

# 56
  • Мнения: 134
поправка, поправка, тръгваме си сутринта на 19ти, та 18ти е свободен за срещи!
пете, сиси  Hug Hug
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
вече го чакам с нетърпение  Hug

# 57
  • Мнения: 6 713
Здравейте,приемате ли още една мама на бебе-априлче сред вас  Peace smile3541 bye
Много са ви сладки бебетата на всички  smile3521 Hands Clap

Здравей! Разбира се , че приемаме, напиши кога е роден бебока и колко тежи при раждането, за да въведа данните Peace

# 58
  • Мнения: 319
Добре дошла pettty    bouquet

Взех резултатите от акитата на Дани...отрицателни са Peace Нямаме нито глисти,нито чревна инфекция,всичко ни е ОК Grinning
С нетърпение ще чакам 18 август /нали за тогава остава срещата?/ tanzen,cenitelkata чакам и включване от bibobibo  Wink ще се разберем тука варненките и ще се видим  smile3521 Искам ми се цял ден да прекараме заедно,че толкова много мами и бебета на едно място.... Peace

Очаквам клипчета и на други бебоци,че ми е много интересно да разглеждам снимките им, а за клипове  Heart Eyes

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Айде и аз в новата тема Crazy
Калинке, сърдита съм ти, че не представи Мишо на Дима Crossing Arms
Честити месечинки на празнуващите   bouquet
Дима е кръстена на свекъра след големи разправии и истории, но ще разказвам друг път; общо взето аз надделях Mr. Green
Момичета, моят мъж е доста зле и не можем да разберем какво му е Tired На системи е, целият е подут и в обриви, не е хранително натравяне; една седмица ще е на диета поне и на силни лекарства; стискайте палци да се възстанови по-бързо, че се чувства ужасно зле и изобщо не прилича на себе си Cry

Общи условия

Активация на акаунт