Най- смахнатия начин, по който са ви сваляли ?

  • 34 751
  • 319
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 19
От продавач на календарчета (на църковна тематика) ,след поредният мой отказ,прошепва в ухото ми:
  -Хайде бе,сладур,ако си купиш календарче, получаваш бонус - две целувки с леко захапване по вратлето!    Sick
 
 

# 286
  • Мнения: 22
 Sick Това е извратено...

# 287
  • Мнения: 1 224
Joy Joy Joy

Не се сдържах  Blush

# 288
  • Мнения: 2 161
fagy ме подсети за един млад варненски свещеник,който една вечер доста позабавлява мен и една моя приятелка с разкази за оргиите,които си спретват.Накрая ми направи доста неприлчно предложение.Ех,няма по-големи животни от попчетата.

# 289
  • Мнения: 386
С едно непознато, тъповато изглеждащо момче попадаме в една компания. След дълго зяпане в мен, се доближава и ми казва на ухо: "Мацее, тая вечер ша та взимам!"  #Crazy Обаче само не стана ясно къде newsm78?

# 290
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много забавна тема. Я пак да се включа.  Laughing
Спомних си, бабините, древни времена. Бях ученичка в езикова гимназия, а срещу нашия пансион (почти като във "Вчера" ) беше мъжкото крило на пансиона на "компютрите" (техникум по изчислителна техника ли го водеха, какво беше  Tired). По едно време всяка вечер в стаите на първия етаж светваха лампите и ги гасяха, светеха и гасяха, а накрая сума ти момчета крещяха:
"Лека нощ, Василиса".
 Grinning
Мил спомен. Сега ми е мил, тогава ужасно се притеснявах и се молех да спрат най-сетне.  Rolling Eyes

# 291
  • Мнения: 3 405
Винаги, ама винаги ми казват: "Ти знаеш ли, че имаш страшни очи?"
Знам, пък, плагиати Crossing Arms

# 292
  • Мнения: 22
    Чакам приятелка на един пощад. Към мен се приближава непознат младеж и ми казва: " Много хубава коса имаш. Може ли да я пипна и после да те водя на кафе?" Shocked

# 293
  • Мнения: 304
Яки истории имате. Аз доста се чудех дали имам някаква такава смахната свалка. Ето какво изрових от прашлясалите си спомени.
Бяхме в последните класове на гимназията. С една приятелка доста вилнеехме по дискотеките. Веднъж си танцуваме както обикновено и по едно време към нас се примъква някакъв младеж, от тези новопръкнати мутрички и започва да ни показва, как в джоба на ризата си има GSM (тогава това беше новост по нашите земи). Започна да се бута да танцува с мен и да ми разправя, че ако искам мога да потанцувам държейки (възхитено, може би?) телефона му. После ми се лепна да ми обяснява как щял да ме кара до нас. Викам: Аз живея наблизо, не ми трябва транспорт. А той: Ама това е Баварец, бе момиче!!!!!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 294
  • Мнения: 1 156
МНого свежо
Да се вмъкна и аз. Последен курс в университета. Практика в у4илиЩе , преподавам на 9 клас. На екскурзия отиваме с у4ениците и посред ноЩ се тропа на врата ми. Едно от "децата" , пияно , ми заявява" Госпожице, вие сте ми госпожица и знам 4е не може, ама ако не ми бяхте госпожица ...ша ви е.., та ша подфръквате"

След това излияние си помислих 4е едва ли Ще рискувам да си остана у4ителка.

# 295
  • Мнения: 1 432
geripetrowa, ох извинявай , но про4етох .''.....и 6те попръцквате '' и се спуках от смях  Joy Joy Joy

# 296
  • Plovdiv
  • Мнения: 555
Това, което няма да забравя.
Новото гадже на приятелка, с която учихме и живеехме заедно на квартира. Поредния купон и неговото признание:  Ходел с нея, за да е по-близо до мен. Sick Twisted Evil
Луди хора. Shocked

# 297
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
Аз ученичка.Голямо новогодишно тържество в Спортна зала.Аз танцувам "блусче" с непознато момче,което сластно ми шепне,колко съм хубава.Бузите ми горят,пърхам с мигли,но внезапно той се  изцепва:
-Я чакай,чакай ,май видях цъфнал косъм!
И останалата част от танца стриктно провери косата ми за други такива.

Вече студентка.Работя,като продавачка във ФК Варна.Редовно ме наобикаляха разни дедета с цел прелъстяване.Един особено напорист ме пита:
-Искаш ли да те черпя кафенце?
-Не искам имам сериозен приятел!
-Голяма работа.Всички мъже изневеряват.Няма само твоя да е изключение я!Що не го накажеш с мен!?

Пътувам с марширутка и до мен сяда младеж на моите години.Започва да ми пуска тлъста ръчица.Изсъсках му-извини се.Било още рано за такава близост.Имало време.
Започна да се хвали,колко е велик,красив(сякаш съм кьорава),богат(те богатите от марширутките не слизат)-абе стандартия репертоар.Скастрих го-обаче човека не приема отказ.Засилих се да слизам,а той вече в отчаянието си ми изръси:
-Виж кво,аз ако знаеш имам черен колан по карате,ама хайде да не се стига до там.

# 298
  • Мнения: X
 Hug  smile3525
Голямо благодаря на всички, които са писали, това е страхотна тема!!

Преди десетина години един младеж - математик много ме беше харесал. Само че тогава бях много срамежлива и не смеех да му кажа нещо по-рязко, за да престане да ме гледа с обожание и да ми обяснява, че ме харесва. Казах му, че съм омъжена, но той не престана. Веднъж се напи и започна да ми праща много шумно и с ръкомахания въздушни целувки. Друг път ми каза:
- Когато се усмихваш, се насирам от кеф! Sick

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 17:07 от Анонимен

# 299
  • София
  • Мнения: 547
-Виж кво,аз ако знаеш имам черен колан по карате,ама хайде да не се стига до там.
Laughing Laughing hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт