Най- смахнатия начин, по който са ви сваляли ?

  • 34 749
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2
Най-често ми се е случвало да получавам визитки в дискотеката с  молба ако имам нужда от нещо да ги потърся   Joy

# 301
  • Мнения: 2 110
Живеех в Ст.град.Спя си и в един момент се чува страхотен трясък. Той,младежа искал да ме събуди с камъче по прозореца. Беше наметнал едно старо одеяло и ми свиреше на китара.

# 302
  • Мнения: 1 701
Най-често ми се е случвало да получавам визитки в дискотеката с  молба ако имам нужда от нещо да ги потърся   Joy
Голяма или малка нужда?  Mr. Green

# 303
  • Мнения: 2
Най-често ми се е случвало да получавам визитки в дискотеката с  молба ако имам нужда от нещо да ги потърся   Joy
Голяма или малка нужда?  Mr. Green
  Всякаква  Wink

# 304
  • Мнения: 5 692
Живеех в Ст.град.Спя си и в един момент се чува страхотен трясък. Той,младежа искал да ме събуди с камъче по прозореца. Беше наметнал едно старо одеяло и ми свиреше на китара.
Това не ми прозвуча смахнато, а романтично  Flutter

# 305
  • Мнения: 4 586
Девойката е млада, може да не знае за трубадури, бардове, серенади.
За аватар има цъфнала бяла роза. Такава се подарява на 23-26 годишна девойка.

# 306
  • Мнения: 2 110
Девойката е млада, може да не знае за трубадури, бардове, серенади.
За аватар има цъфнала бяла роза. Такава се подарява на 23-26 годишна девойка.
Това го приемам като комплимент !!!

Това  наистина беше романтично и смело. Просто младежа ми счупи прозореца и ми се  наложи да приема поканата за разходка !

# 307
  • Мнения: 334
От познат на мой познат, когото виждах за първи път (и повече не видях Laughing): "Купил съм едно сапунче (сапуна се вади от торбата и се размахва с дяволит пламък в очите) ела у нас да те изкъпя"

Най-тъпа фраза от съученик, ходихме на басейн, излизам от водата, а той ме гледа с жаден поглед и казва: "ммм хващаш окото"  #Crazy

На улицата отивам на работа, провирам се между паркирани автомобили, минава една кола, а отвътре симпатичен младеж ми казва нещо. Аз не го чувам от шума, мисля, че иска да ме пита нещо, за посоката примерно и му казвам да повтори, че не съм го чула. Той пак казва нещо и ми се усмихва, а аз пак не разбирам и така два-три пъти. Накрая той започва да ми праща въздушни целувки Joy

# 308
  • София
  • Мнения: 547
сега се сещам, преди време работех като преводачка на строителен обект, изпълнителната фирма бяха чужденци, а подизпълнителите - българи. Та на една от многото обиколки из обекта, чужденците оглеждат как върви работата, правят забележки и дават нареждания, а аз превеждам; по едно време зад мен се промъкнал един от работниците и ми прошепна на ухото "Цепеняче си, да знаеш.." обръщам се аз  Shocked, а той един мазен, мръсен, гнусен, гледа похотливо, а колегите му се подсмихват.. Слава богу, шефовете нищо не разбраха Laughing
пък по едно време работех от немайкъде като сервитьорка в едно кафе и от някъде се взе един, дето явно ме харесъл, и постоянно висеше на бара. Беше се сприятелил с всичките ми колеги и ги черпеше с повод и без повод. Аз обаче хич не го харесвах и му го казах няколко пъти в прав текст. Човекът обаче не се отказваше и един ден толкова дълго ми се моли да пия с него кафе, че се съгласих. Седнахме, и най-категорично му казах, че не го харесвам и нищо не може да ме накара да размисля. А той като взе да рони едни крокодилски сълзи и да плаче.. #Crazy Била съм го съсипала.. ShockedВикам си, откъде ми дойде това до главата.. ooooh!
На другия ден, като отидох на работа, всичките ми колеги ме упрекваха как тъй ужасно съм отрязала човека, той толкова ме бил обичал??? Малко ми беше останало да напусна Confused
имам още случки, ама ще ги пиша като се сетя Grinning

# 309
  • Мнения: 982
Обожател на сестра ми се ядосва от нейна реплика по повод обещанията за велики, романтични пътешествия и казва:
Знаеш ли, в профил си добре, но в анфас си гола вода!
 Crazy

Е, пък не е вярно! Crossing Arms

# 310
  • Мнения: 1 172
За такива свалки при мен сега не се сещам, но в момента, в който видях заглавието на темата, ми изникна следния случай на тъпа свалка, отправена към моята най-добра приятелка:
Та значи прибира си се мацката след гости у нас посред бял ден - лято, около 17-18ч., топличко, даже горещичко... И тя облечена с една доооооста секси ярко червена рокличка... Видял я някакъв и решил да се прави на много готин с думите "Ей тва червеното кат' го видя и ста'ам кат' бик!". Sick После с нея се чудехме колко ли трябва да си закъсал, че да "сваляш" някое момиче по този начин и дали изобщо са останали момчета с "културни свалки"... Joy


П.П. За протокола - случката е от миналото лято, били сме на по 19-20 години, а днешните младежи (от мъжки пол по-специално) изобщо не са това, което ние си представяме като мъжко държание... no

# 311
  • Мнения: 2 241
На един концерт (в Спортната зала във Варна) се приближава към мен един младеж и ме пита:

- Извинявайте, вие за мир ли сте?
(уточнявам, че действието се развива преди, хм, хм, почти четвърт век, Студена война, Асамблея на мира и т.н., така че макар и неуместен в случая, въпросът си беше в духа на епохата)
Аз (как иначе - чисто нова комсомолка) отговарям твърдо:
- Да!
А той ме пита:
- А тогава защо носите бомби? Mr. Green
Аз не му останах длъжна и му викам:
- А вие, ако сте за мир, защо носите ракета?

Младежът, явно не беше очаквал някакъв отговор, си подви опашката (ракетата) и изчезна. Joy Joy

# 312
  • Мнения: 5 877
Хахаха, това ми хареса Simple Smile

# 313
  • Мнения: 230
чувала съм такава свалка:
люпиш ли семе ма?

# 314
  • Мнения: 2 011
На един концерт (в Спортната зала във Варна) се приближава към мен един младеж и ме пита:

- Извинявайте, вие за мир ли сте?
(уточнявам, че действието се развива преди, хм, хм, почти четвърт век, Студена война, Асамблея на мира и т.н., така че макар и неуместен в случая, въпросът си беше в духа на епохата)
Аз (как иначе - чисто нова комсомолка) отговарям твърдо:
- Да!
А той ме пита:
- А тогава защо носите бомби? Mr. Green
Аз не му останах длъжна и му викам:
- А вие, ако сте за мир, защо носите ракета?

Младежът, явно не беше очаквал някакъв отговор, си подви опашката (ракетата) и изчезна. Joy Joy

ТОВА БЕШЕ СУПЕР!!  hahaha hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт