Най- смахнатия начин, по който са ви сваляли ?

  • 34 735
  • 319
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 419
–"На кого приличаш?"-той
–"На баща ми."-аз
–"Баща ти има много хубави очи."-той


Нещо подобно беше,но сега умирам от смях като си го спомням.

# 316
  • Мнения: 1 258
От познат на мой познат, когото виждах за първи път (и повече не видях Laughing): "Купил съм едно сапунче (сапуна се вади от торбата и се размахва с дяволит пламък в очите) ела у нас да те изкъпя"



Не се обиждай,но това по-скоро ми прозвуча като намек,а не като свалка ooooh!

# 317
  • Мнения: 202
Един кретен ме попита преди време дали вярвам в любовта от пръв поглед аз му отговорих че не вярвам и той ме помоли да го погледна още веднъж.Доста банално беше и никак оригинално.

# 318
  • Мнения: 1 470
Влизаме три приятелки в заведение,и за мен се лепва някъв чичко...Имал агенция за фотомодели,дъра бъра...Аз го поглеждам очудено,защото никога не съм била от много красивите,и съвсем не съм фотогенична,но и най-вече защото до мен седеше произведение на природата-едната ми приятелка беше наистина страшно красива...Освен това винаги са ми били досадни такива...След като насочих вниманието му към въпросната ми приятелка,и той остана изненадан че не я е забелязал...Размениха си тел.,но какво е станало след това,и дали въобще не е било фалшиво представянето му не знам...

Още като момиче 7-8клас,се приближава един с думите"Искам да те рисувам..."но тогава се уплаших...

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 00:01 от Червената Шапчица

# 319
  • пак там
  • Мнения: 2 885
–"На кого приличаш?"-той
–"На баща ми."-аз
–"Баща ти има много хубави очи."-той


Нещо подобно беше,но сега умирам от смях като си го спомням.

Това съм го чувала барем от трима... Явно по някое време е била хитова реплика  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт