Колко струва да родиш?

  • 9 854
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 960
във ВИП отделение ,със избран от мен екип- 1300-1400лв.

# 76
  • Мнения: 3 268
Раждането не е най-красивото преживяване на света.Никога не бих го снимала,да не говорим пък мъжът ми да присъства.Нали после пак трябва да съм секси и хубава за него.Едно раждане пред неговите очи напълно ще промени нещата според мен.

# 77
  • Мнения: 534
аз раждах в Пловдив АГ Селена  платих 580 лева за нормално раждане с епидурална упойка

# 78
  • Мнения: 1 427
Раждах в Окръжна-Варна. Отношението и професионализма на персонала надминаха очакванията ми. Условията,като за държавна болница не бяха лоши и като цяло останах много доволна.НИЩО не ми струваше,само на изписването почерпих с бонбони целия персонал и дадох символична сума на екипа който ме израждаше. Но следващия път ЖЗ смятам да си направя уговорка със същата лекарка,която беше в дежурния екип-голям късмет извадих с тази жена  bouquet!

# 79
  • Мнения: 19
При раждането на дъщеря ми не платих нищо и резултатите още са налице, така ме зашиха, че после какви ли не инфекции хванах, а и раничка на шийката. Сега ходя на частен прием и виждам колко е огромна разликата. Много е гадно, че принуждават хората да плащат за уж безплатно раждане  ooooh!

# 80
  • София
  • Мнения: 44 225
При раждането на дъщеря ми не платих нищо и резултатите още са налице, така ме зашиха, че после какви ли не инфекции хванах, а и раничка на шийката. Сега ходя на частен прием и виждам колко е огромна разликата. Много е гадно, че принуждават хората да плащат за уж безплатно раждане  ooooh!

то и ако беше платила за съжаление можеше така да те зашият...некадърници се намират и с пари и без пари .....

Колкото до раничката на шийката, тя става от раждането, не от отношението на персонала и начинът им на шиене...аз без инфекции и без нищо имам след раждането....но и имах разкъсвания по време на раждането на шийката,доста..... та както и да е де...за това не е виновен екипа, но си е доста неприятно....

# 81
  • Мнения: 3 016


то и ако беше платила за съжаление можеше така да те зашият...некадърници се намират и с пари и без пари .....

Колкото до раничката на шийката, тя става от раждането, не от отношението на персонала и начинът им на шиене...аз без инфекции и без нищо имам след раждането....но и имах разкъсвания по време на раждането на шийката,доста..... та както и да е де...за това не е виновен екипа, но си е доста неприятно....
[/quote]

Раничките се получават от нелекувани инфекции ,а не от раждането .Но понеже малко жени ходят на гинеколог преди бременност и затова най -често се откриват след раждане.

# 82
  • Мнения: 318
ако си здравно осигурена не би трябвало  да плащаш  Wink
Аз родих секцио по желание с избран от мен лекар и си платих  Peace

# 83
  • Мнения: 925
Може и да е безплатно, ако си здравно осигурен. Аз платих по мой избор 900 лева за ВИП пакет в 1АГ Св. София. Радвам се, че го направих (плащането).
Но вярвам, че и без плащане лекарите се отнасят професионално към задълженията си  Peace

# 84
  • Мнения: 428
Родих преди 2 седмици в Шейново. Безплатно.
След раждането възникнаха усложнения и едва ли не всички лекари в болницата минаха да ме видят и консултират, получих напълно адекватна помощ и лечение, никой не е проявил пренебрежение или немарливост защото не съм нечия пациентка. Същото мога да кажа и за отношението на акушерките.

# 85
# 86
  • Мнения: 505
Не съм плащала и се радвах на доброто отношение на медицинския персонал. Става въпрос за Шейново.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 857
460 лв. + 100 за избор на лекар

# 88
на мен ми струваше 500 лева,планирано секцио в бургас

# 89
  • Мнения: 1 187
Ходих на задължителните консултации, не бях доволна, за 9 м веднъж не ме погледнаха на първобитните им видеозони. Отидох в частен кабинет, на завеждащия родилното отделение в малкия ни град. Той ми проследи цялата бременност. Уговорих се с него той да ми прави секциото (не че имаше някой друг). Накрая си прибра 200 лв в неговия джоб, но това беше преди 3 г. Отделно са стандартните почерпки при раждането и в деня на изписването.

Общи условия

Активация на акаунт