Какво му е на мъж който се вози на трамвай?

  • 14 717
  • 279
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710
Муцке, а каква е позицията ти относно външната тоалетна?

# 31
  • Мнения: 152
Не мога да си представя да бъда с "мъж" дето дори и един голф2 за 1000 лв не може да си позволи.
...ти май плачеш за трамвая ми?  Crazy ...шото аз гоуф нема си зема посмъртно... а пък към Перник ги има в изобилие такива... даже си е нещо като национална гордост в него район да имаш фауве...
та опираме до фундаменталния въпрос - ти от къде си?  newsm78

# 32
  • Мнения: 1 878

 Joy

Муцке, муцке. Тихо, моля. Току що обиди хората с голф 2.

Сакън, не мой Blush  уважавам немските коли Peace

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

какво значи това ? на какъв език е ?

# 34
  • Мнения: 560
Муцка, че какво пречи човека да си има кола, при това хубава, ама да не му се набутва в задръстването пъплещо успоредно на петицата? 

Със сигурност в някои часове се стига до центъра по-бързо с трамвай, отколкото с кола.

# 35
  • Мнения: 46 518
Практичен човек бих казала Rolling Eyes

Аз такъв си взех  Simple Smile
Не слиза от колата по принцип, но в центъра ползва само градски транспорт - с кола (собствена или такси) е убийствено, една работа за 5 мин. се върши за 5 часа.

# 36
  • Мнения: 152
какво значи това ? на какъв език е ?
Зуй, ти заек на китайски ли си? А я пробвай да си китайска хиена...  Mr. Green

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
какво значи това ? на какъв език е ?
Зуй, ти заек на китайски ли си? А я пробвай да си китайска хиена...  Mr. Green

Какъв мъж си ти- фиатаджия ...кажи му фиатаджия и не го обиждай повече ...а на твоята игра няма да играя

# 38
  • Мнения: 265
Бях чела някъде по вицовете и шегите :
 
Надпис в трамвай
"Ако си на 35 г и четеш този надпис -нищо не става от теб " Laughing
  Явно това имат в предвид  newsm78

# 39
  • Мнения: 1 878
Муцка, че какво пречи човека да си има кола, при това хубава, ама да не му се набутва в задръстването пъплещо успоредно на петицата? 

Със сигурност в някои часове се стига до центъра по-бързо с трамвай, отколкото с кола.
Това е вече друг вариант: да имаш кола, но да ползваш градския транспорт ако ти се наложи.  От личен опит знам, че колкото и да са големи задръстванията, предпочитам да си седя на хладничко в колата, да си слушам музика, а не да ме обарва някой, дето дори не мога да го видя и да се докосвам до потните тела на съпътуващите или да ми мирише на старешко.

Но пак казвам, това е личен избор на всеки.

Бях чела някъде по вицовете и шегите :
 
Надпис в трамвай
"Ако си на 35 г и четеш този надпис -нищо не става от теб " Laughing
  Явно това имат в предвид  newsm78
hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 152
...кажи му фиатаджия и не го обиждай повече .
Китайска хиена...такава! аре да не си хиена , може и хамстер да си...ама пак китайски!  Mr. Green

# 41
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Потрес. Даже няма смисъл да се пише нещо.

# 42
  • Мнения: 152
пък аз един ден ще се возя с ей това... 159-ка

 и тогава хептен няма се барам...

# 43
  • Мнения: X
По повод на моя абитуриентски бал - преди доста годинки, баща ми ми разказа, че той и съучениците му отишли на абитуриенсткия си бал с трамвай! Пък можа да ни отхрани и изгледа, да му се чуди просто човек, как е успял да го стори..... Peace  Hug Вярно, времената тогава и сега са просто несравними.. Но все пак... Тези жени, които имат подобни претенции за някого, как ли ще чувстват, ако и тях ги избират за спътник в живота по такива критерии.... Или пък вече избрани, ако живота им се обърне и са лишени от притежанията си, какво става тогава? Или ги зарязват, или в собствените си очи стават нула, или какво  newsm78

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Китайска хиена...такава! аре да не си хиена , може и хамстер да си...ама пак китайски!  Mr. Green

Е, защо китайски ? На олимпийска вълна ли си нещо ?

ох, жегааааа и скука

Общи условия

Активация на акаунт