Какво му е на мъж който се вози на трамвай?

  • 14 715
  • 279
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 560

 и тогава хептен няма се барам...

Нима ти се налага да се бараш сам?   Joy Joy Joy

# 46
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

и тогава хептен няма се барам...

 за фиата

# 47
  • Мнения: 1 878
По повод на моя абитуриентски бал - преди доста годинки, баща ми ми разказа, че той и съучениците му отишли на абитуриенсткия си бал с трамвай! Пък можа да ни отхрани и изгледа, да му се чуди просто човек, как е успял да го стори..... Peace  Hug Вярно, времената тогава и сега са просто несравними.. Но все пак... Тези жени, които имат подобни претенции за някого, как ли ще чувстват, ако и тях ги избират за спътник в живота по такива критерии....


Облаче, наистина времената са различни. Толкова различни, че има вече доста мъже, които избират жените си по такива критерии. Може би в България още не е толкова разпространена тази тенденция, но съм сигурна , че скоро ще дойде и у нас.

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Какво може да му е на един такъв мъж ли? Точно нищо. Аз не познавам мъж,който да не иска и да не е направил всичко възможно да има автомобил.  То вече е странно жена да няма автомобил, та мъжете ли? Като хвалите толкова градския транспорт, колко често го използвате с удоволствие? Там масово се возят пенсионера и ученици с карти.
Да не задълбавам,но една съученичка я сваляше един младеж от едно близко до Плевен село. Вечер не може да стои след 18 ч,защото тогава му бил последния автобус. Нея, по принцип, не я вълнуват автомобилите на мъжете,ама кажете това нормално ли е? Обича си градския транспорт човека Mr. Green

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 18:14 от нади_миши

# 49
  • Мнения: 152
Фиат, Алфа.. то си е една и съща фирма!

# 50
  • София
  • Мнения: 4 751
Това е една от най-големите глупости. Познавам мъж, който работи на страхотна позиция в центъра на София, но е установил, че с метрото стига до работа 1 час по-бързо и без да хаби излишни нерви в задръствания и тесните улички. Аз му казвам практичен човек  Peace

А повечето дами с подобни претенции не могат сами и билетчето за трамвая да си платят и търсят глупаци да ги возят с колите си Laughing  

# 51
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз пък познавам мЪжлета където колите са им купени от род.тяло или са им помогнали  Whistling

# 52
  • Мнения: 2 448
Мъжа трябва да може да се справя във всякакви ситуации.
Ако трябва и в трамвай да се вози, ако трябва и да го кара.
Ако се наложи и да ме носи на гръб.  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 313
Моят мъж ходи на работа с влакче. Това лошо ли е Simple Smile

# 54
  • Мнения: 227
Ние пък с тези тролеи... ooooh! провинция,провинцияя...

# 55
  • Мнения: 154
Какво му е на мъж, който се вози в трамвай ли? Ами изнервен е, предполагам ... Може и горещо да му е...

# 56
  • София
  • Мнения: 625
Предполагам че всичко е тръгнало от тук:
http://life.dir.bg/2008/08/08/news3273110.html

Ако за това става въпрос вчера я мернах госпожицата при Азис.
С акъла с който разполага или по-скоро не разполага повече от това не може да измисли!

# 57
  • Мнения: 313
Нали става весело Simple Smile Клюкарник Simple Smile

# 58
  • Мнения: 620
Когато сезапознахме с моя  ходеше на работа с колело ooooh! за София става дума. През годините всеки от нас има кола без да съм си го поставяла за цел ..... Та си мисля сега ако си го бях поставила за цел да има кола сигурно към днешна дата и колело нямаше да имаме  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 900
Не ползвам градски транспорт от години.
Но съм ползвала и още как
Е, вярно е, че точно финансовата страна беше проблема.

Взех си мъж - беден, ама уверен  Mr. Green

А метро ползвам в чужбина
МАЙКО МИЛА какви мАже има в метрото  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт