За подстригването по време на бременност?

  • 41 314
  • 269
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 312
това са бабини деветини Laughingподстригвах се разбира се!

# 226
  • Мнения: 6 274
Бабини деветини са....
Подстригвах се и през трите бременности...
И ?

# 227
  • Мнения: 915
Не бях чувала даже, че не трябва. Ама то колко неща не бях чувала, докато не видя тема по въпроса... Направо не мога да повярвам какви безумни суеверия циркулират  newsm78

# 228
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Подстригвала съм се и съм се боядисвала най-безогледно  Laughing Wink

# 229
  • Мнения: 318
аз си падам малкооо суеверна и не се подстригвах  Blush

# 230
  • Мнения: 2 015
Подстригвах се, но не съм се боядисвала, защото не съм го и правила по принцип Peace.

# 231
  • Мнения: 1 650
Няма начин да не се подстрижа 9 месеца.

# 232
  • Мнения: 31 337
Подстригвах се и се боядисвах.

# 233
  • Мнения: 53
Подстригвала съм се. Не съм се боядисвала превантивно ,за да не се провокира някаква алергия.

# 234
  • Мнения: 104
Подстригвах се, боядисвах се без притеснения. Това са бабини  деветини.  Я си представи ако си изрусена за 9 месеца на какво ще заприличаш в главата -  с поникнали черни корени, разцъфнала като майска роза коса, чорлава и безформена.  Давай смело. Все пак при първа среща с бебо нали трябва да си във форма  Party

# 235
  • into the blue
  • Мнения: 771
Подстригвах се и се боядисвах.
Аз също и през двете бременности  Wink

# 236
  • Мнения: 7 914
за косата беше единственото нещо, което правех от бабините девитинини но... аз имам дълга коса и по време на цялата бременността си остана разкошна Flutter

а за боядисването, по принцип съм против... но ако си с къса коса и ти се виждат корени, не можеш да ходиш така 9 месеца ,я Mr. Green

# 237
  • София
  • Мнения: 1 524
Ох, по тази логика и ноктите не трябва да си режат бременните.

# 238
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Чух я тази измишльотина след като се бях подстригала. После се подстригах още няколко пъти. Косата ми е къса и нямам голям избор. Няма да ходя като бухал 9 месеца, само защото някой нещо някога е казал!

# 239
  • Мнения: 111
 И не мисля че една бременна жена трябва да ходи като вещица - неподстригана и с израснали корени,ако вземе да вярва на тия простотии!
[/quote]

И на мен ми омръзна от стотиците съвети на хора около мен, половината от които нямат деца - как боята за коса е вредна и т.н.
И аз казвам, че държа на външния си вид и е достатъчно, че не пия, не пуша и т.н. ама сега и да не се подстригвам ... Simple Smile Влизай смело в салона и се наслаждавай, на факта че си жена - прави си ноктите, косата и това ти се отразява добре! Хубавите емоции са добре и за бебето ти Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт