Запис на тонове

  • 3 692
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 422
1 път през  7 месец  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 809
Запис се прави щом влезеш в 9-я месец, веднъж седмично до термин, ако бременността е безпроблемна. Ако подминеш термина и преносваш - всеки ден. Записът на тонове не се поема от ЗК и дори и да си по ЗК и с направление, записът се плаща.

# 32
  • Мнения: 3 929
Запис на тоновете започнаха да ми правят в 8-ми или 9-ти месец, не помня точно, на всяка консултация, а когато мина терминът ми, ходех всеки ден да ги слушат.

# 33
  • Мнения: 14 133
Да, правиха ми 3 пъти , в 33 и 39г.с. и ден преди да предизвикат раждането.  Wink

# 34
  • Мнения: 387
поради това че бях бременна с близначки всеки меец след 4-ят са ме следили  Peace

# 35
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Записи съм правила всяка седмица по два-три пъти от началото на 9ти месец.

# 36
  • Мнения: 207
Записи съм правила всяка седмица по два-три пъти от началото на 9ти месец.

И аз така. Надявам се, че последния беше вчера. Време ми е да се запътвам към МД  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 021
Записи съм правила всяка седмица по два-три пъти от началото на 9ти месец.

И аз така. Надявам се, че последния беше вчера. Време ми е да се запътвам към МД  Mr. Green

Леко раждане.  Hug
Стискам палци!

# 38
  • Мнения: 242
чак като отидох да раждам ме включиха на апарата,иначе ехото също пооказва тоновете на бебето  Peace

# 39
  • Мнения: 189
Запис се прави щом влезеш в 9-я месец, веднъж седмично до термин, ако бременността е безпроблемна. Ако подминеш термина и преносваш - всеки ден. Записът на тонове не се поема от ЗК и дори и да си по ЗК и с направление, записът се плаща.

 PeaceМного ясно и точно си го обяснила.

Общи условия

Активация на акаунт