чакам момче

  • 6 458
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 668
Ти въобще чуваш ли се какво говориш?! Адски съм възмутена от глупавия ти въпрос и въобще от факта, че не се замисляш, каква благодат е да имаш дете изобщо! Надявам се скоро да се осъзнаеш, и да не проявяваш капризи към съдбата. Освен това, само си помисли, че детето чувства всичко. Как се чувства то, според теб, само поради каприза на майка си, че не е от такъв пол, какъвто тя иска да е? Глупостта наистина може да бъде безкрайна....


 PeaceМного правилно!Какво значение има дали е момче или момиче?Полудя #Crazy

# 76
  • Мнения: 1 336
Стига пък вие ... Аз като се сетя за какви глупости плаках и се тръшках месеците в които бях бременна  ooooh! / все още съм де  Simple Smile Някои бременни са много чувствителни и най-малкото нещо може да ги изкара от равновесие.
Не знам ALFI в кой месец си, но не се тревожи излишно. И момченцата и момиченцата си имат своето очарование ... Защо си настроена толкова зле към момчетата?

# 77
  • София
  • Мнения: 2 227
... Защо си настроена толкова зле към момчетата?
Сигурно е "мъжемразка" Mr. Green Laughing. Питам се как е забременяла, тогава Laughing.

# 78
  • Мнения: 668
yani_cat  не се заяждаме,всички тук са ги били хормоните по време на бременност,но да кажеш ,4е ако е момче не  го искаш това е страхотна глупост колкото и д те удрят хормоните е лудост просто ooooh!

# 79
  • Мнения: 1 336
Ами да, най-вероятно е много млада майка и не осъзнава какъв късмет е да родиш здраво детенце без особени усложнения . Щом е тръгнала за пола да се тревожи .....
Някои майки такива проблеми имат и по време на бременността и след това ....... Sad
 Трябва да се радва, че това е единственият и "проблем".

# 80
  • Мнения: 31 191
Ти въобще чуваш ли се какво говориш?! Адски съм възмутена от глупавия ти въпрос и въобще от факта, че не се замисляш, каква благодат е да имаш дете изобщо! Надявам се скоро да се осъзнаеш, и да не проявяваш капризи към съдбата. Освен това, само си помисли, че детето чувства всичко. Как се чувства то, според теб, само поради каприза на майка си, че не е от такъв пол, какъвто тя иска да е? Глупостта наистина може да бъде безкрайна....


 PeaceМного правилно!Какво значение има дали е момче или момиче?Полудя #Crazy
Хайде пак глупости и дразнещи теми, а ние вярно си пишем и убеждаваме. Момче, момиче да е живо и здраво.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 338
Абе, жено какви са тея приказки бе??? Леле добре, че горкото ти детенце неможе да те чуе какви ги приказваш #Crazy
И аз исках да си имам момиченце, но като ми казаха момче и бях много щастлива.. още повече от факта, че детенцето ми е здраво и няма никакви проблеми /дано само се роди живо и здраво на финала/. Сега не искам и да чуя за момиче - толкова много си го обичам /дори лекарите да са сбъркали, което ме съмнява и бебчо излезе момиче пак ще си го обичам - та това си е моето детенце/.

# 82
  • Мнения: 1 336
Абе, жено какви са тея приказки бе??? Леле добре, че горкото ти детенце неможе да те чуе какви ги приказваш #Crazy
То не я чува, но със сигурност целия този плач и тръшкане му се отразяват на горкото .....

# 83
  • Мнения: 179
Спокойно мила всичко ще си доиде на място ще видиш че ще го обикнеш. smile3522Важно е да родиш живо и здраво детенце пак то ще ти стане най скъпото на света  Grinning Grinning Grinning

# 84
  • Мнения: 1 104
Мисля, че пола на детето няма значение.Важното е да е живо и здраво и ще видиш, че ще го обичаш и то много.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Малеее, за какви неща се тръшкат хората  Rolling Eyes
Както са казали и другите майки - някои се молят с години за детенце, а ти си седнала да се косиш, че няма да е момиче   Crazy   
Дано наистина не те прочете някой от Проблемното  ooooh!

# 86
  • Мнения: 228
Това е твоето дете, вашето дете....първото дете.... Помисли само каква щастливка си - ще имаш бебе, много жени мило и драго да са на твое място независимо от пола на детето..... Вземи се в ръце....и честит бъдещ син...
 stork-boy

# 87
  • Мнения: 712
Боже, божееее  #Crazy Внимавай какво си пожелаваш, момиче, понякога Бог чува молитвите ни... Ами ако все пак ти се роди момиче... ама е грозноватичко, горкото? Или пък, да не дава Господ, с някакво увреждане?
Между другото, и аз плаках. Месеци наред плаках... че с мъжа, когото обичам не можем да си имаме дете. После спрях да плача. А дете още нямаме.
Така че радвай се, че си получила този безценен дар. Дали го заслужаваш, друг въпрос  Sick
Може би те тресат хормоните, другото е чудовищно дори да го помисля.

# 88
  • Мнения: 8 769
Виждам, че авторката на темата е била активна днес, но не се е разписала в темата си. Дали поради това, че има остри забележки, или поради това, че е вероятна пързалка-не зная. При всички случаи, 5 страници, от които поне 80% са хапливи коментари и охкания са достатъчни. Ако авторката има желание да пише нещо по темата-да ми пише на лс.

Общи условия

Активация на акаунт