Д-р Росен Венелинов- стоматолог Варна

  • 6 531
  • 5
  •   1
Отговори
Направи ми впечатление, че има доста добра професионална биография www.venelinov.com, но все пак- дали някой може да сподели нещо за него от личен пациентски опит.

# 1
# 2
мноооого ама много скъпо,поне 10 пъти по скъпо от нормолното...

# 3
  • Мнения: 1
аз съм Росен от бургас ходя при д-р Венелинов и съм много доволен от работата му.Ако искате качество и добро отношение с пациента ходете при него няма да съжалявате Simple Smile

# 4
аз съм Росен от бургас ходя при д-р Венелинов и съм много доволен от работата му.Ако искате качество и добро отношение с пациента ходете при него няма да съжалявате Simple Smile

# 5
Аз също съм от Бургас и имам доста проблеми със зъбите.Търся добър стоматолог,който може да ми помогне.Страхувам се много от болката,която може да изпитам.Така съм объркана,че не знам как да се доверя  и какво да предприема.Много мнения изчетох тук и в крайна сметка реших,че ще отида при д-р Венелинов.Мислех си и за д-р Тянков в София,но ми е по-далеч.Бих искала да получа повече информация за порцелановите фасети,като цена.Това също е много важен момент,както и качеството,защото може да се окаже,че не всеки има възможност да си направи фасетки,колкото и да му се иска.За това ако предварително се знае една ориентировачна стойност със сигурност пациента ще може да предприеме следващата стъпка.Въпросът ми към уважаемият д-р Велинов е/колко ли пъти му е задаван,но аз съм нов потребител/за колко време може да се поставят 8 бр порцеланови фасети и какво ще ми струва това-предварит.преглед,изработка от зъботехника и поставяне.Цифрата може да не е съвсем точна,но все пак ще имам някаква представа!Благодаря за което!!!Пропуснах да пиша,че проблема при мен е по-скоро естетически и не съм в първа младост.

Общи условия

Активация на акаунт