Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 458
  • 810
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Виждам доста положителни мнения за този псевдо доктор. Нека аз ви разкажа историята на едно момиче от вчера. За цялата си бременност този парфюмиран доктор не можа да определи термина и кг на бебето. 3-4 пъти бърка датата на термина, бебето беше казал, че тежи 3 300, а то се оказа 4 600. Вчера момичето е прието в Окръжна болница с контракций,  тя е усещала бебето  час преди да започне да ражда. Доктора обаче казва, че не чува тоновете на бебето. Момичето роди вчера мъртво бебе. И с цялата си наглост днес този доктор я обвинява, че тя е виновна, че е родила мъртво бебе. Как след като  2 пъти в седмицата е ходила на консултация при него,  родилката е здрава, не е имала никакви проблеми както тя , така и плода. Момичета, не се хващайте на хубавите думи за този доктор.
Споделих тази история, за да внимават повече жени и да знаят!
Такаам,длъжна съм и аз да си изкажа мнението си за доктор Славчев.Първо ако той е парфюмиран доктор,значи не си виждала парфюмирани доктори.Относно датата на термина се смята от първия ден на последния цикъл,не знам какво толкова сложно има да си го изчисли всеки сам,има толкова много калкулатори в нета.Аз заченах инвитро , и въпреки че се знае със точност кога е оплодена яйцеклетката пак се смята от първия ден на последния цикъл термина.А за това колко тежи бебето...наистина е относително,няма лекар който да ти каже със точност.Той ми води консултациите,и честно казано ме вика доста по често от това което поема здравната каса,а не е длъжен.Бях бременна с близнаци,и получих всичкото внимание и разбиране от което имах нужда.Родих секцио преди два месеца,като и двамата бяха седалищно...сина ми е излязъл с дупето напред а дъщеря ми с краката,родиха се той 2700,тя 2600.И най важното и аз и те сме живи и здрави.Той е супер доктор,но и човек,при това със глаавно Ч.Много съжалявам че се е случило това с приятелката ти,но не мога да допусна че грешката е във доктора просто защото знам с какво внимание се отнася към работата си.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 138
Лейди Варна, съжалявам за загубата на приятелката ти. Няма по-голяма болка от това. Докторът е прекрасен, но каквото и да кажем в този момент, едва ли ще ви помогне. Пожелавам на момичето бързо да "превъзмогне" болката и  възможно най-скоро да изпита щастието да гушне детето си!
Сигурна съм, че докторът е направли необходимото! За съжаление, понякога Бог има друг отговор на молитвите ни! Кураж и търпения желая!

# 722
  • Мнения: 0
Виждам доста положителни мнения за този псевдо доктор. Нека аз ви разкажа историята на едно момиче от вчера. За цялата си бременност този парфюмиран доктор не можа да определи термина и кг на бебето. 3-4 пъти бърка датата на термина, бебето беше казал, че тежи 3 300, а то се оказа 4 600. Вчера момичето е прието в Окръжна болница с контракций,  тя е усещала бебето  час преди да започне да ражда. Доктора обаче казва, че не чува тоновете на бебето. Момичето роди вчера мъртво бебе. И с цялата си наглост днес този доктор я обвинява, че тя е виновна, че е родила мъртво бебе. Как след като  2 пъти в седмицата е ходила на консултация при него,  родилката е здрава, не е имала никакви проблеми както тя , така и плода. Момичета, не се хващайте на хубавите думи за този доктор.
Споделих тази история, за да внимават повече жени и да знаят!

Слушай какво кукумявака такава , направих си рег, само да ти кажа колко глупости си изписала. Жена ми ражда при него и мога да ти кажа , че аз не съм бил там , но знам какво е било, от нея!
Някой ще седи ли до теб 14 часа докато раждаш??? а? м? ама до теб плътно.... за разлика от него, за това внимание , което той дава на хората и се разкъсва като луд.. другите му колеги ти искат маса пари под масата , нали м? Ти пари ли вземаш да плюеш човека тука м? или нещо си крива и на себе си неграмотна сово! контракцИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ като видя написано това грешно и ми става ясно колко ти е злобното багажче горе !!!
Няма да пишеш глупости за човека, ходи като луд по кабинети, преподава изражда и кога спи според теб а???
Аз ако съм на него ще те съдя! за клевета! ти коя си мадам фелдшер да определяш кадърността на доктора от който цяла Варна са доволни и няма ред пред кабинета му да се прегледаш. я бягай при доктор Папазов ако искаш и може да родиш 5 килограма без дори да си бременна,

и да ти кажа ти не си била там, съжалявам за приятелката ти, но щом не си била там - нямаш право да коментираш , болката на една майка може да преекспонира всичко на обратно нали така ... просто от болката хората нападат на посоки и ти си решила тука да оплюваш.. ама нещо не си наясно с човека дето плюеш!!!


Последна редакция: сб, 15 дек 2012, 23:26 от bg_strinka

# 723
  • Варна
  • Мнения: 395
Виждам доста положителни мнения за този псевдо доктор. Нека аз ви разкажа историята на едно момиче от вчера. За цялата си бременност този парфюмиран доктор не можа да определи термина и кг на бебето. 3-4 пъти бърка датата на термина, бебето беше казал, че тежи 3 300, а то се оказа 4 600. Вчера момичето е прието в Окръжна болница с контракций,  тя е усещала бебето  час преди да започне да ражда. Доктора обаче казва, че не чува тоновете на бебето. Момичето роди вчера мъртво бебе. И с цялата си наглост днес този доктор я обвинява, че тя е виновна, че е родила мъртво бебе. Как след като  2 пъти в седмицата е ходила на консултация при него,  родилката е здрава, не е имала никакви проблеми както тя , така и плода. Момичета, не се хващайте на хубавите думи за този доктор.
Споделих тази история, за да внимават повече жени и да знаят!

Слушай какво кукумявака такава , направих си рег, само да ти кажа колко глупости си изписала. Жена ми ражда при него и мога да ти кажа , че аз не съм бил там , но знам какво е било, от нея!
Някой ще седи ли до теб 14 часа докато раждаш??? а? м? ама до теб плътно.... за разлика от него, за това внимание , което той дава на хората и се разкъсва като луд.. другите му колеги ти искат маса пари под масата , нали м? Ти пари ли вземаш да плюеш човека тука м? или нещо си крива и на себе си неграмотна сово! контракцИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ като видя написано това грешно и ми става ясно колко ти е злобното багажче горе !!!
Няма да пишеш глупости за човека, ходи като луд по кабинети, преподава изражда и кога спи според теб а???
Аз ако съм на него ще те съдя! за клевета! ти коя си мадам фелдшер да определяш кадърността на доктора от който цяла Варна са доволни и няма ред пред кабинета му да се прегледаш. я бягай при доктор Папазов ако искаш и може да родиш 5 килограма без дори да си бременна,

и да ти кажа ти не си била там, съжалявам за приятелката ти, но щом не си била там - нямаш право да коментираш , болката на една майка може да преекспонира всичко на обратно нали така ... просто от болката хората нападат на посоки и ти си решила тука да оплюваш.. ама нещо не си наясно с човека дето плюеш!!!





  202uuабсолютно!!!

# 724
  • Мнения: 100
Радвам се, че толкова много момичета са се изказали преди мен в подкрепа на д-р Славчев, че реших за пореден път да му изкажа благодарността си!
Наистина много съжалявам за загубата на това майче. Не мога да си представя болката и, но наистина искрено съжалявам.
Ако не беше д-р Славчев не знам дали и аз щях да гушкам моето малко съкровище.
Точно преди 2 месеца беше и моето раждане, което беше много тежко. Раждах цели 10 часа...  Но човека и акушерката му бяха до мен. Накрая толкова бях изморена, че не можех да напъвам, че се наложи д-ра да ме среже, за да може бебка да излезе по-бързо, защото се е задушавала. И след раждането ми остана до мен. Интересува се и след това за бебето ми, защото случайно и откриха киста в коремата кухина. Ако беше някой измислен доктор надали щеше да разбере, че нещо не е наред. И не се е правил на великият разбирач, а ме изпрати и съдейства за час при едно светило във Варненската ехография. И след раждането се интересува какво се случва с детето ми. Не, че беше и длъжен. Повечето биха си прибрали парите и биха те забравили, но при Славчев не е така. Имах контакт с не малко лекари в Окръжна болница и такова отношение срещнах... думи нямам! Той наистина е добър и търпелив човек и вярвам, че дава от всичко от себе си по време на изражданията си.
А и друго... при мен позна приблизителните кг на бебка макар, че наистина това си е нещо субективно. А за термина.. там точност също е малко трудно да се изчисли, особено, ако жената е с нередовен цикъл.
Славчев наистина не е Господ и понякога макар и рядко се случват трагични завършеци на ражданията. Но наистина не е хубаво, като не си бил там да коментираш и плюеш така.

# 725
  • Мнения: 1 131
Виждам доста положителни мнения за този псевдо доктор. Нека аз ви разкажа историята на едно момиче от вчера. За цялата си бременност този парфюмиран доктор не можа да определи термина и кг на бебето. 3-4 пъти бърка датата на термина, бебето беше казал, че тежи 3 300, а то се оказа 4 600. Вчера момичето е прието в Окръжна болница с контракций,  тя е усещала бебето  час преди да започне да ражда. Доктора обаче казва, че не чува тоновете на бебето. Момичето роди вчера мъртво бебе. И с цялата си наглост днес този доктор я обвинява, че тя е виновна, че е родила мъртво бебе. Как след като  2 пъти в седмицата е ходила на консултация при него,  родилката е здрава, не е имала никакви проблеми както тя , така и плода. Момичета, не се хващайте на хубавите думи за този доктор.
Споделих тази история, за да внимават повече жени и да знаят!

Слушай какво кукумявака такава , направих си рег, само да ти кажа колко глупости си изписала. Жена ми ражда при него и мога да ти кажа , че аз не съм бил там , но знам какво е било, от нея!
Някой ще седи ли до теб 14 часа докато раждаш??? а? м? ама до теб плътно.... за разлика от него, за това внимание , което той дава на хората и се разкъсва като луд.. другите му колеги ти искат маса пари под масата , нали м? Ти пари ли вземаш да плюеш човека тука м? или нещо си крива и на себе си неграмотна сово! контракцИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ като видя написано това грешно и ми става ясно колко ти е злобното багажче горе !!!
Няма да пишеш глупости за човека, ходи като луд по кабинети, преподава изражда и кога спи според теб а???
Аз ако съм на него ще те съдя! за клевета! ти коя си мадам фелдшер да определяш кадърността на доктора от който цяла Варна са доволни и няма ред пред кабинета му да се прегледаш. я бягай при доктор Папазов ако искаш и може да родиш 5 килограма без дори да си бременна,

и да ти кажа ти не си била там, съжалявам за приятелката ти, но щом не си била там - нямаш право да коментираш , болката на една майка може да преекспонира всичко на обратно нали така ... просто от болката хората нападат на посоки и ти си решила тука да оплюваш.. ама нещо не си наясно с човека дето плюеш!!!




Спазвайте добрия тон в темата!!!В противен случай ще се намесят модераторите.

# 726
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 ЕЕЕЕЕ стига така се нападали по принцип всеки доктор НЯМА ПРАВО НА ГРЕШКИ. Много съжалявам за момичето мн мъчно ми стана. За да  спи по спокойно доктора трябва да си намали пациентите и да може наистина за всяка родилка да е на 100 процента!!!! Това ми е мнението

# 727
  • Мнения: 35
Както обикновено пише някой , който изобщо няма право да коментира каквото и да било. Съжалявам безкрайно за загубата на Петя, много приятна млада жена, културна , възпитана , думи нямам за нея , изобщо никой не я обвинява , точно пък нея!!!!Моля , не коментирайте излишно, достатъчно е че я е сполетяла такава мъка. Нима някой мисли , че ние с доктора не преживяваме всичко свързано с вас ?! Истината е различна, но ...всеки има право да мисли каквото иска!Важното е , че ние знаем какво се е случило , което естествено не е утеха за никого.Честно казано очаквах поне този път да няма коментари, достатъчна е загубата на майката. Но ...явно хората си нямат друга работа , искат да се бъркат в чужди дела и това е!

# 728
  • Мнения: 0
Както обикновено пише някой , който изобщо няма право да коментира каквото и да било. Съжалявам безкрайно за загубата на Петя, много приятна млада жена, културна , възпитана , думи нямам за нея , изобщо никой не я обвинява , точно пък нея!!!!Моля , не коментирайте излишно, достатъчно е че я е сполетяла такава мъка. Нима някой мисли , че ние с доктора не преживяваме всичко свързано с вас ?! Истината е различна, но ...всеки има право да мисли каквото иска!Важното е , че ние знаем какво се е случило , което естествено не е утеха за никого.Честно казано очаквах поне този път да няма коментари, достатъчна е загубата на майката. Но ...явно хората си нямат друга работа , искат да се бъркат в чужди дела и това е!

Да, права си, че такава трагедия няма смисъл да се коментира. Само една майка,преживяла нещо подобно знае какво е да искаш да чуеш плача на бебчето си, а да не можеш. А какво все пак се е случило, че детенцето е починало? Моя приятелка загуби бебчето си малко преди термина  и  така и не й  дадоха логично обяснение и причина за това. Тук какво се случи?

# 729
  • Мнения: 4
За пореден път пиша и само искам да кажа че доктора и Сончето са страхотни! Весели празници ви желая въпреки натоварения ви график. Обичам ви страхотни сте ще се видим пак ! Simple Smile

# 730
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Весела Коледа на д-р Славчев  Соня! Пожелавам ви все така да продължавате да бъдете рамо до рамо в сбъдването на най - съкровените мечти! А от мен ОГРОМНО  БЛАГОДАРЯ!!!  bouquet

# 731
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Весела Коледа и от мен! Бъдете здрави и все така всеотдайни!

# 732
  • Мнения: 1
Весела Коледа и от мен! Много здраве и винаги така всеотдайни да сте д-р Славчев и Соня! Едно огромно БЛАГОДАРЯ за всичко!

# 733
  • Мнения: 63
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО на д-р Славчев и Соня!!! БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  Hug

# 734
  • варна
  • Мнения: 37
Честита Коледа и Весело посрещане на Новата година. Бъдете живи и здрави, щастливи и добротворни.Нека всичките Ви дела бъдат увенчани с успех и
носят удовлетворение и радост.

Общи условия

Активация на акаунт