антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 658
  • 382
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 250
gardje, аз съм в самото начало още. Днес ще правя трети масаж. Всеки ден. Още не виждам ефект, само се сдобих с допълнителна екстра, че всичко ме боли, така, все едно някой ме е премачкал. Нямам синки никъде, но боли ужасно. При вас как е?
П.П Момичета, току-що гледах реклама на това чудо cellu sculpt по тв-то. Там казват, че се използва и за корема. А тук някой беше споменал, че не трябвало на корема. От къде можем да вземем повече инфо?

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 22:36 от Choosy

# 106
  • Мнения: 408
gardje, аз съм в самото начало още. Днес ще правя трети масаж. Всеки ден. Още не виждам ефект, само се сдобих с допълнителна екстра, че всичко ме боли, така, все едно някой ме е премачкал. Нямам синки никъде, но боли ужасно. При вас как е?
П.П Момичета, току-що гледах реклама на това чудо cellu sculpt по тв-то. Там казват, че се използва и за корема. А тук някой беше споменал, че не трябвало на корема. От къде можем да вземем повече инфо?

аз от масажисти знам, че коремът е по-специална зона и не трябва да се третира силово. други пък масажисти не са на това мнение. Честно да ти кажа, аз не си правя на корема  с вендузи. изобщо корема не го пипам, само го намазвам с каквото имам.
за болката, нормално е, и аз бях така (чувствах се като бита, отпаднала и всичко ме болеше).затова след третия масаж прескочих един ден и ми мина, следващите дни правих по много малко, днес пак не съм правила. според мен е най-добре да се прави 2-3 пъти седмично основен самомасаж с  вендузите, а през останалите дни или нищо или изключително малко.

# 107
  • Мнения: 2
здравейте,от няколко години се боря с този ужас наречен ЦЕЛУЛИТ всичко съм пробвала но няма ефект,може би защото  не съм много постоянна,но като прочетох за вендузите и веднага пробвах с бурканче(защото все още не съм си купила вендузи),наистина много боли но мисля че ще има ефект.когато ходих на масажи масажистката ми казваше че щом кожата почервенява значи целулита се разгражда .дано най накрая се разкара.

# 108
  • София
  • Мнения: 2 045
веднага пробвах с бурканче(защото все още не съм си купила вендузи)
Е как така с бурканче? newsm78И аз онзи ден гледах рекламата на cellu sculpt и ще си го купя,само трябва да ходя до някой магазин,да го видя на живо

# 109
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Засега само се записвам, после ще коментирам, че трябва да бягам от работа.

# 110
  • Мнения: 7
И аз днес си купих вендузите от Халите за 14лв магазин Самоздрав(тази вечер ще си правя масаж),но нямат никаква спринцовка, а трябва само да се стиснат за да се изкара въздуха.Ще трябва доста да си поиграя с тях, докато разбера колко трябва да ги стисна, за да не ми направят някоя синина. Дали някоя от вас има от тези силиконови вендузи? И дали успява да не си направи синини?

# 111
  • Мнения: 2 069
предполагам са такива

стискаш отстрани и готово

# 112
  • Мнения: 7
Ще пиша след 20-на дни да видя дали ще има резултат след ежедневно масажиране по 20мин на крак.

# 113
  • Мнения: 0
Здравейте момичета..Да се включа и аз  Simple Smile .Както спомех вече аз вендузи нямам,защото тука при мене ги няма или аз немога да открия-все тая.Та реших с бурканче и почнах.Първите дни всичко беше ок,но да ви кажа просто е голяма играчка.Не самия масаж,а цялата тая работа с бурканчето.Та случайно се свързах с една приятелка от Бг,която ми каза,че може да ми прати вендузи.Въпроса ми е къде в Ст.Загора могат да се купят?Много ще се зарадвам ако някой ми помогне.Предварително-мерси..Много усмивки и лек ден  Grinning

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 358
Здравейте момичета..Да се включа и аз  Simple Smile .Както спомех вече аз вендузи нямам,защото тука при мене ги няма или аз немога да открия-все тая.Та реших с бурканче и почнах.Първите дни всичко беше ок,но да ви кажа просто е голяма играчка.Не самия масаж,а цялата тая работа с бурканчето.Та случайно се свързах с една приятелка от Бг,която ми каза,че може да ми прати вендузи.Въпроса ми е къде в Ст.Загора могат да се купят?Много ще се зарадвам ако някой ми помогне.Предварително-мерси..Много усмивки и лек ден  Grinning
Аз си ги взех от универсалния в Стз,на първия етаж, магазин''Самоздрав''. smile3521

# 115
  • Мнения: 3 970
веднага пробвах с бурканче(защото все още не съм си купила вендузи)
Е как така с бурканче? newsm78И аз онзи ден гледах рекламата на cellu sculpt и ще си го купя,само трябва да ходя до някой магазин,да го видя на живо

Danielad, Ти купи ли вече това cellu sculpt? Ако да, моля те сподели за какво става дума? По-лесно ли е отколкото с вендузите от магазини "Самоздрав"?

# 116
  • Мнения: 3 970
Ужас. Извинявайте, не мога да се оправя с това цитиране. Въпросът ми беше към danielad. Но ако и някой друг знае...

# 117
  • Мнения: 274
Момичета ако още търсите канелено масло ето от къде може да си го поръчате http://www.rozata.com/index.php?main_page=product_info&cPath … 0e6953c0f9b988222  На мен с доставката(по пощата с наложен платеж) ми излезна само 7лв и го получих за 2 дена. Капвам си от него в антицелулитните кремове, определено загрява и почервенява кожата. Даже първият път бях сложила доста и направо си пареше и болеше...

# 118
  • София
  • Мнения: 2 045
Не не го купих,вчера бях тръгнала,обаче първо минах през халите и си взех вендуза-стъклена,отгоре има помпичка и тя прави вакума,много лесно става,но много боли #CrazyМазах се преди това с бадемово олио в което аз си сипвам масла-канелено и пачули,после краката ми се зачервиха CrazyАко не бях взела стъклената,щях cellu sculpt да ходя да си  взема,че силиконовите  ми се струват неудобни

# 119
  • Мнения: 385
Момичета ако още търсите канелено масло ето от къде може да си го поръчате http://www.rozata.com/index.php?main_page=product_info&cPath … 0e6953c0f9b988222  На мен с доставката(по пощата с наложен платеж) ми излезна само 7лв и го получих за 2 дена. Капвам си от него в антицелулитните кремове, определено загрява и почервенява кожата. Даже първият път бях сложила доста и направо си пареше и болеше...
Аз си купих, но после забелязах че пише "етерично масло канела-листа", дали има някакво значение от коя част на растението е маслото?
Наскоро четох, че загравашия ефект (на канелата, аура-слим и др.) няма отношение към повлияването на целулита  Sad Въпреки това продължавам мазането с канела...
Вие по колко канела слагате и с какво я смесвате?

Общи условия

Активация на акаунт