антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 884
  • 382
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 84
Lile Pile здравей!!!
Моето канелено масло е на Българска роза и да ти кажа честно не пише от коя част на растението е маслото.
Аз си сложих около 20 капки канелено масло в антицелулитното на Икаров ;пробвах го не ми се стори много загряващо даже въобще и капнах още 20 капки Mr. Green.След още една проба мога да кажа (писах го и в темата за "Канелено чудо"-ефекта е зачервяване на кожата и е топла на пипане обаче не и да те загрее много силно.
Не знам може би е до кожа Sick(сигурно моята е много дебела Sick).
Продължавам да го ползвам защото го имам ooooh!
Но когато не мога да го използвам(например вечер не мога да се мажа с него защото много мирише и трябва да проветрявам стаята а децата спят)си слагам някакво масло каквото имам -снощи си сложих от авокадо (просто него хванах)за да си направя масажа .
А това за загряващите продукти и тяхното действие и аз го четох и за това не се вманиачавам много ако не мога да се намажа с антицелулитно масло ;според мен важното е да е по мазничко да върви лесно вендузата и да не се стресира много кожата.
  bouquet

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 361
На мен и без това канелено,само с антицелулитното, супер много ми се зачервява и затопля дупето Crazy,първите масажи ,дори гореща беше кожата,но сега по-скоро е топла.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 045
Вчера за първи път си правих масажа с вендузата и много ме болеше newsm78А днес гледам че имам няколко синчици,дали не засмуквам много?Вас болеше ли ви?Следващите пъти по-малко ли боли?

# 123
  • Мнения: 84
Вчера за първи път си правих масажа с вендузата и много ме болеше newsm78А днес гледам че имам няколко синчици,дали не засмуквам много?Вас болеше ли ви?Следващите пъти по-малко ли боли?


Винаги първият път много болят вендузите защото не си им свикнала.
Следващите пъти  захващай по-малко кожа за да не те боли толкова-с две думи сама ще си усетиш до колко силен  да ти е масажа.
А относно синките-само ако видиш моите крака в момента на какво приличат Sick  по цялата дължина на бедрото са сини Sick  защото бях спяла известно време с масажите и сега отново ги поднових.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 045
didiani мерси  bouquetКогато захвана по-малко кожа,не боли толкова,ама дали има ефект?

# 125
  • Мнения: 84
didiani мерси  bouquetКогато захвана по-малко кожа,не боли толкова,ама дали има ефект?



Има ;има ефект не се притеснявай.
По нататък ще захванеш повечко кожа ;но то съвсем от началото не може да си агресивна към кожата си защото ще я стресираш;трябва да свикне.А пък и целта е да се раздвижат лимфите а не да се бием newsm78;когато го правиш по леко пак им  въздействаш.Поне аз така си го обяснявам ако някой е по-компетентен моля да се включи
  bouquet

# 126
  • Мнения: 408
didiani мерси  bouquetКогато захвана по-малко кожа,не боли толкова,ама дали има ефект?



Има ;има ефект не се притеснявай.
По нататък ще захванеш повечко кожа ;но то съвсем от началото не може да си агресивна към кожата си защото ще я стресираш;трябва да свикне.А пък и целта е да се раздвижат лимфите а не да се бием newsm78;когато го правиш по леко пак им  въздействаш.Поне аз така си го обяснявам ако някой е по-компетентен моля да се включи
  bouquet

 и аз така си го обяснявам  Sunglasses

# 127
  • Мнения: 408
didiani,

ти докъде стигна с масажа с вендузите. какви са ти впечатленията по отношение на резултатите досега?

# 128
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте, момичета! Hug
Прочетох цялата темичка и както виждам по-голямата част от вас получават синини след употребата на вендузите. От масажист знам, че от добре направеният антицелулитен масаж не трябва да остават синини, тъй като след време те могат да спомогнат за разширени вени и т.н. А тези, които имат вече този проблем изобщо не трябва да се подлагат на този вид масаж. В този ред на мисли, дали с вендузите не е по същия начин? Да не трябва да се получават такива синини?
Все пак ще пробвам и аз, но посиня ли се, надали ще продължа. А и още нещо си мисля, че масажа, редовни физически упражнения и подходящо меню са най-добрата комбинация, но наистина в комбинация, защото само със спорт пак не стават нещата, това от опит го знам.
Пожелавам на всички гладки дупенца и крачета за настъпващото лято.  grinning039

# 129
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте момичета!   bouquet

Вие много ме ентусиазирахте и в неделя си купих една вендуза от Халите. Много е особена, защото е стъклена в долната част, а горе е с част, която изсмуква въздуха и може да регулира колко кожа да захване.
Днес ми е втори ден и нямам много наблюдения освен, че успях да се насиня и ме боли ужасно. Правя масаж само по 5 минути на крак сутрин и незнам дали е достатъчно, но болката е доста голяма и не издържам повече.
Надявам се все пак с постоянство да постигна някакви резултати.  Peace

# 130
  • Мнения: 84
gardje здравей!!!
При мен вървят масажите с пълна сила .
Всеки ден ги правя с антицелулитното на Икаров ако не мога през деня ги правя вечер но с друго масло(авокадо или макадамия)защото много мирише и не ми се проветрява наново стаята.
Днес дори си измерих бедрата със сантиметър че да знам как вървят нещата Mr. Green .Да попитам само ако някоя от дамите си е вземала мерки имате ли разлика в сантиметрите на единия крак и на другия?При мен се получава разлика от 0.5 до 1см. newsm78 нещо не се измерих правилно ли  newsm78?
Сега и да попитам имате ли впечатление от маслото от грейпфрут?
Снощи в едно магазинче момичето ми предложи и такова масло защото било също много добро срещу целулит(да се добавя към маслото с което се прави масажа).За сега се въздържах да го купя с надеждата някоя мацка да помогне с информация.
Смятам следващата седмица по същото време пак да се измеря и да видим Praynig(ако има резултат първи вие ще научите Crazy)

# 131
  • Мнения: 1 250
Аз направих вече около 7-8 масажа. Ефект, като че ли, не виждам. Мерих обиколки и в началото и сега - разлика няма. Използвам антицелулитно масло с хвойна на Икаров. Целулитът си седи. Купих си и крем на Христина, но той не става за масажи. Много е гъст и попива барзо, а те писали по 10 мин масаж в продължение на 20 дни Laughing Не знам докога ще се лъжа, че с масажи и мързел ще го преборя. Имаше една девойка тук, беше видяла резултат от 3 ия път още. Де е да каже стопи ли и се целулита.
П.П Ако имате синки, значи не го правите правилно.

# 132
  • Мнения: 4 003
Може би много бързаш с резултатите. Колкото и да е, това чудо - целулита - при условие, че масово го обявяват за труднопреборяем, няма да се махне със 7-8 пъти. Аз все още не го правя това с вендузите, но си мисля, че трябва поне 3-4 месеца. А казваш мързел...защо? Нали на неправилно ядене се дължало? Е, да казват и на липсата на спорт, но позволявам си да се съмнявам малко. Манекенките при условие, че вечно са си гладни едва ли имат сили да ходят във фитнеса. А и да идат при системното гладуване, на което са подложени постоянно едва ли биха изкарали и 30 минути дори на пътеката без да припаднат. Аз си мисля, че всичко е в неправилното хранене. Наистина пък и ние българите съвсем пък не сме възпитани в такива неща като кое е полезно и кое здравословно. Много сол, газирано, пържено..подпомагат образуването на целулит. Пък и разните му скъпи там терапии и мазила още повече подпомагат моделките да се спряват с целулита. Да не забравяме и Негово величество - Фотошопът! Мисълта ми е: не се отказвай.
То аз защото много знам та затова цял ден бях на течности уж за да спазвам това за линуването и сега вечерта изядох една филия.  Blush Blush А! И една вафла. Но няма да се откажа. Хайде, успех на всички

# 133
  • Мнения: 408
Аз направих вече около 7-8 масажа. Ефект, като че ли, не виждам. Мерих обиколки и в началото и сега - разлика няма. Използвам антицелулитно масло с хвойна на Икаров. Целулитът си седи. Купих си и крем на Христина, но той не става за масажи. Много е гъст и попива барзо, а те писали по 10 мин масаж в продължение на 20 дни Laughing Не знам докога ще се лъжа, че с масажи и мързел ще го преборя. Имаше една девойка тук, беше видяла резултат от 3 ия път още. Де е да каже стопи ли и се целулита.
П.П Ако имате синки, значи не го правите правилно.

choosy, аз имах ефект от третия път още, макар да ми е много и видим целулитът. Просто организмът ми реагира по бързо на такива неща. на мен синки не ми стават по краката и да си призная честно почти не ме боли, само в участъците, където е наистина мн целулитът...
аз съм ги разредила, не ги правя всеки ден, по 3 пъти седмично май се очертава, но си виждам ефект определено

# 134
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз вчера си взех вендузки, от тези силиконовите. Имаше толкова много видове и размери, но продавачката ме посъветва за домашни условия да си взема силиконови.
Поради липса на друго олио се намазах с бебешко на Джонсън, доста ме болеше и то най-вече в участъците където си го имам от доста време. Накрая накарах приятелят ми да ме масажира с вендузката, тъй като аз май много се жалех  Grinning, доста се зачервих след масажа. Днес нямам синини, но ме наболява кожата на местата, където най ме е боляло снощи. Днес ще пропусна и ще си взема маслото на Икаров. Като говорите за канела, чувала съм за комбинацията от утайка от кафе, зехтин и канела, с тази смес се правят масажи докато вземате душ. Аз лично съм пробвала няколко пъти, много е приятно, но нали не съм от най-постоянните не мога да кажа дали има реално резултат.

Общи условия

Активация на акаунт