Кога усетихте бебето?

  • 25 968
  • 129
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 438
В началото на 4-тия месец, но тогава още не бях сигурна дали това е бебето.Усещането беше като конвулсия - едно леко и неконтролируемо потупване.А иначе лекарката още от средата на 3-тия месец при всеки преглед все ме питаше дали вече не го усещам.
Много се забавлявах с ритниците на Дребо.Към 6-тия месец много често ме удряше по ребрата - явно му е било тесничко... GrinningА през последната седмица не знам как му е било вътре, но направо усещах едното му юмруче как се мести.Формата на корема ми беше станала много странна  Joy
 Страхотно усещане са тези движения!

# 91
  • София
  • Мнения: 191
Към края на 4 месец - много е приятно усещането  Simple Smile!

# 92
  • Мнения: 645
И аз към края на 4-ти месец. Дори помня точната дата. Чувството е прекрасно. Усещането е като галещо побутване или трептене.

# 93
  • Мнения: 2 818
С първото към 21 г.с., с второто 14г.с. Усещането е като "пърхане на пеперуда". Направо като да не повярваш после какви ритници ще раздава...  Wink

# 94
  • Мнения: 1 104
Към средата на 4 месец. Като леко гъделичкане го усещах в началото, а после тези усещания се засилиха.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Усетих го в 17г.с

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 129
4-ти месец. Като пърхане на пеперудка. Много е странно и мило първия път  Blush
Peace

# 97
  • Мнения: 347
първото не помня забравила съм
с второто забременях на 6 март, усетих го на 17 юни

# 98
  • Мнения: 4 433
около 5 месец

# 99
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
В пети месец. Преди това усещах нещо, но не бях сигурна дали е бебето.

# 100
  • Мнения: 559
И аз бях първескиня  Wink
Четвъртия месец. Не съм усетила пърхания и пеперуди, а леко побутване  Grinning

# 101
  • Мнения: 297
В 4-ти месец  Hug

# 102
  • Мнения: 123
Около 18-та седмица започна гъделичкането, а след 20-та започнаха и доста силни ритници.

# 103
  • Мнения: 3 929
В началото или средата на 4-ти месец, не помня точно. Беше нещо като гъделичкане.

# 104
  • Мнения: 252
още в началото на 4 месец взе направо да ме побутва леко,а сега не се спира-денонощно.по-добре така,че да си го усещам.

Общи условия

Активация на акаунт