правите ли секс пред бебетата си?

  • 20 638
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 546
Виж iva d, детето си е твое и изборът също. В допълнение и отговорността за това какъв човек ще стане и какъв ще е твоят принос, също. Личностните проблеми на всеки възрастен човек, водят своето начало от неща, преживени в детството.
Пожелавам ти всичко най-прекрасно.  bouquet

# 76
  • Мнения: 698
Това ме изненада в една друга тема, в която "мили" майки позволяват на децата си на 6, 7- годишна възраст да спят в леглото им и при това твърдят, че със сексът в семейството всичко им е наред. Потресена съм! Как се прави секс пред 6-7 и т.н. годишно дете? На едно легло с него? Има хора, които живеят в една стая, да. Но могат да си купят две легла и да сложат параван между тях, например. Но да правиш секс в леглото, на което спи и детето ти и да твърдиш, че няма нищо лошо в това е...странно. Не искам да използвам по-силна дума. За малко дете - на годинка, годинка и нещо, най-вероятно няма проблем, не знам. Лично аз, като казвам Секс имам предвид Секс, не подобия на секса и не мога да си представя как точно става това тихичко и без никой в стаята да разбере.  Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 3 880
не, никога не правим секс пред детето, не страдаме от подобен фетишизъм  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 5 710
Благодаря на Saule и Балу за разясненията. Още нямаме деца и ми беше интересно каква точно е опасността.
Има ли някъде инструкции  какви нежелателни впечатления трябва да се избягват, защото не ми се иска един ден да отгледам психопат? Бебето по всяка вероятност не може да си обясни 99 процента от случващото се и всяко ново нещо му се струва впечатляващо и интересно, но явно има нюанси, за които не си давам сметка. Интересно ми е как бебетата правят разлика между целувки и прегръдки м/у мама и татко и полов акт м/у мама и татко и как едното е добро за психическото им здраве, а другото крайно вредно.
Saule, със сигурност не бих обяснила във форум детайли от сексуалния ни живот ( неудобно ми е да говоря за това, дали не съм травмирана, като пеленаче?), затова няма и как да се разбере точно моето отроче дали ще посещава 'корекционно' заведение, но ако има нещо полезно да се прочете по темата, с радост ще го сторя, с цел превенция. 

# 79
  • Мнения: 210
бе тия бебета нямат ли си стаи,
ясно е че не всички разполагат с голями апартаменти,
но тези които имат и децата им спят до годинка или две при тях,просто не ги разбирам.

# 80
  • Мнения: 163
Да правим но само когато малкият спи

# 81
  • София
  • Мнения: 90
Когато правим секс и в стаята има трети човек:
1. Гледаме да има 18 години.
2. Да нямаме роднинска връзка с него.
Детето категорично отпада!

# 82
  • Мнения: 9 990
бе тия бебета нямат ли си стаи,
ясно е че не всички разполагат с голями апартаменти,
но тези които имат и децата им спят до годинка или две при тях,просто не ги разбирам.

Виж сега.Аз Обожавах детето да е между нас, да ми мирише на него, да го усещам.Имаме общо две стаи, едната от които е кухня+хол, другата-спалня.В началото-да с бебето в спалнята, макар то да си имаше леглосме спали има предвид, а не сме правили секс заедно тримата!/.Но, секс сме правили навсякъде другаде, но не и пред погледа му.Има хиляди други начини, освен загърнати с юргана на спалнята, щото там било удобно.Ако ти се прави наистина секс, далеч не мислиш за удобството на мисионерската поза, смятам.Как да е.С появата на второто дете-категорично им отстъпихме спалнята.Ние се изнесохме.И секс правим също така не само нощем.Не е нужно да е на леглото и да е по тъмно.Аз ходя на работа и предпочитам да спя също така, вместо да дебна кой спи.
Отделно-имам момичета и категорично не ме кефи баща им да се развява по атрибути пред тях, за да не растяли комлексирани.Хахахаха, незнам кой е по-комплексиран-онази малоумната, дето вкарваше първокласник/на мама бебето/ в женската баня, или моите момичета, които отлично знаят от къде идват бебетата и какви са разликите между момичетата и момчетата изключително задоволително за една определена възраст.
Темата за мен е поредно доказателство за криворазбраните влияния да си гледаме "модерно и освобождаващо" децата.

# 83
  • Мнения: 3 092
правите ли секс пред бебетата си? интересно ми е да знам, дали е гре6но.
ти сама не  можеш ли да прецениш , какво е твоето усещане за нещата ....

# 84
  • Мнения: 376
правите ли секс пред бебетата си? интересно ми е да знам, дали е гре6но.
ти сама не  можеш ли да прецениш , какво е твоето усещане за нещата ....
вижте какво скъпи дами, пуснах темата за да видя как това се приема в България. женена съм и живеиа в страна, в която и до преди 5-7 години и в столицата и в космополитните и сега вече модерни градове тоалетните бяха без врати, а и до сега в безброи много провинции и градове има тоалетни не само без врати а и без прегради. Страна в която на пъпа на столицата им до преди 10 години съ6тествува6е наи-голямата може би в света тоалетна за 300 ду6и, коиато представлява6е два дълги канала, и в която хората ходеха с вестници подпираики ги на гърба на човека изхождащ се отпред. И до ден дне6ен всички деца ходят с нарочно разрязани панталонки така че директно да се изхождат по всяко удобно време, и не ползват памперси след първия месец. Не ми говорете изобщо за отнемане на родителски права за видян закрит секс от една минута, при положение че тук на квадратен метър живеят и маики и татковци и баби и дявдовци, и една сурия деца. Интересно ми бе6е да видя как са настроени българските родители, а не в специалност маики, но не виждам нито един татко тук, а предимно маики настървени да хапят и обиждат, и да се захващат и за наи-малката дума без да преценят всичката предоставена информация. Опитох се да бъда честна и почтенна с вас, но не виждам никакъв смисъл дори да продължавам да следя тази тема. Оставям я изцяло на вас - коментираите си я и си злобуваите както си искате.

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 05:29 от Martani

# 85
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
правите ли секс пред бебетата си? интересно ми е да знам, дали е гре6но.

Не е грешно. Стига да не му дадеш кофа с пуканки и не го подпреш с възглавниците да седне да гледа.
Малкия ни син спа в нашето легло до тригодишен. А големия пък се мотае по нощите да се къпе или да бърника из хладилника. По-добре да рискувам малкия да се ококори и да ни види отколкото да се смушим в кухнята или банята и големия да ни светне лампата и да се обясняваме кое как и защо. От време на време като ни писне тихия секс викаме някоя баба да гледа децата и се изнасяме за 2-3 дни на секс туризъм.

# 86
  • София
  • Мнения: 90
Не е грешно. Стига да не му дадеш кофа с пуканки и не го подпреш с възглавниците да седне да гледа.
Дано сте спрели , преди да се подпре сам с въпросните възглавници и да си вземе и бира към пуканките! hahaha Joy

# 87
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Дума да не става! Винаги се изнасяхме в друга стая. За да не стане като при едни роднини - "бебето" е на 2 години и малко, още спят и тримата в една стая и, разбира се, родителите си въобразявали, че могат необезпокоявано да си правят секс. Да, ама не - една нощ те се разгорещили, разхвърляли се голи и правят, каквото правят. Детето уж спи. По едно време таткото усетил нечий поглед в гърба си, обръща се и що да види: от детското креватче две очички ги гледат така:  #Shocked и изведнъж се чува: "Акам!!!"  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 957
Умрях да се смея.. При това положение половин свят да сме травмирани и психопати. И дори да са големи деца..и да са в отделни стаи...шанса да станат и да ви попитат нещо в 2часа през ноща е голям..тогава какво..да не би да тръгват да се мятат през прозореца.

# 89
  • Мнения: 1 629
Когато бебчо спи може и в стаята тъй като трябва да стане и чак тогава да ни види, така ни е подредена стаята. Иначе като започне да се изправя ще се пренесем в банята Mr. Green Относно родители, години и секс. Моите родители дори когато бях на 18 и още живеех при тях ми казваха да си стоя в стаята и си мислеха, че аз незнам какво става, ама нейсе аз знаех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт