правите ли секс пред бебетата си?

  • 20 570
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 990
еее, стига се вайкахте, не е шега, момичето си написа по-нагоре, че е истина. Crazy

# 61
  • Мнения: 2 807
Явно повечето практикуващи секс до децата си го правят като риби, тихичко, ако може под юргана,звук не издават....бахти секса , сакън поза да не смениш, сакън да не се отвие дупето на мама...Thinking

Ааа, аз не съм казала такова нещо  Blush

A какво, пъшкате му за приспивна песен ли?Ооо, аааа, дааа.... ooooh!

Не, не ги приспиваме така Wink
Просто не си покривам дупето и спокойно си сменяме позите  Blush

Всеки си познава децата, моите дори не са мръдвали - няколко часа след като заспят и гърмежи не могат да ги събудят  Grinning

# 62
  • Мнения: 1 058
Като заспи се почваме  Laughing.

# 63
  • България
  • Мнения: 3 621
.На мен не ми е комфортно и като бяхме на почивка в хотелската стая хем я бяхме обърнали с количката да гледа тв,но тя надзърташе любопитно след даден момент и хич не  ми беше до секс.
това също е гадно  Sick

# 64
  • Мнения: 5 710
Добре де, драги фини дами...
Първите съзнателни спомени на децата се появяват след 2-3г.
За какви травми по-точно говорите? Бебетата ви не знаят къде им е носа, как искате да разбират какво е полов акт?
Ако на някой не му е удобно, предполагам, че не му е удобно детето му да го гледа, което е разбираемо, аз и котката не искам да е свидетел. Но какви толкова последствия може да има върху самото бебе ( например на 8 месеца), ако родителите правят секс в стаята!?

# 65
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Добре де, драги фини дами...
Първите съзнателни спомени на децата се появяват след 2-3г.
За какви травми по-точно говорите? Бебетата ви не знаят къде им е носа, как искате да разбират какво е полов акт?
Ако на някой не му е удобно, предполагам, че не му е удобно детето му да го гледа, което е разбираемо, аз и котката не искам да е свидетел. Но какви толкова последствия може да има върху самото бебе ( например на 8 месеца), ако родителите правят секс в стаята!?

Съзнателните спомени нанасят значително по-малка вреда от несъзнаваните и неосъзнатите, които се трупат от ден първи и те формират. Травмира те още първия ден, в който те вземат от майка ти и те завират в някаква стая с още хиляда бебета. 8 месеца вече си е сериозна възраст за трупане на усещания и представи. Първата година от живота на човека е най-решаващата за психологичното му развитие.

За това има толкова психопати на тоя свят, защото дълга редица хора смятат, че бебетата и децата "не разбират". Точно в това е проблемът - че виждат плашещи неща, които не разбират и нямат инструмент да си ги обяснят. Няма нищо общо с "фини дами" и "стеснение". Не е нужно да вярваш. Можеш да се чукаш пред детето си колкото искаш. После има психолози, психиатри и всякакви видове "корекционни заведения", не се тревожи!

# 66
  • Мнения: 17 546
Първите съзнателни спомени на децата се появяват след 2-3г.
Но се твърди, че подсъзнателните са още от утробата... и след време паметта ги изравя някъде от дълбините.

Иначе по въпроса скрупули нямахме, вече писах. Но и проблеми в това отношение с децата също сме нямали. Спят сладко и бяха така позиционирани, че да нямат пряка видимост към нашето легло. Е, и се стараехме да ограничим звукопроизводството все пак. (макар, че за мен беше проблем Blush )

ПП. Saule, писали сме заедно за едно и също Peace

# 67
  • Мнения: 114
детето ми е кърмено до 1г.мен ме биеха хормони,комплекси,тонаж(бях 120кг,за сравнение сега съм 70 на 180см,но това си беше голяма маса Laughing) и пр. и въобще не ми беше до секс.какво да говоря за пред детето,само като съм до него(заспало)и аз отнасях плувката.че е имало секс,имало е,но в баня(виж тук можех да дам съвет на меа,но й заключиха темата Laughing Wink),в кухнята(докато правя пюре-пътьом,де),обаче пред детето не са ми оставали сили и живот(ВИНАГИ заспивах).то и таткото бе в родилна/пред/след депреситя,не му се щеше секс(че и как се бори 120кг кит newsm78),после и той започна да кърми(качи 20кг,милия)-то само за да ми даде сили да му спестя пари за АМ.
това беше моята история-сега на въпроса-НЕ,НЕ съм правила секс пред бебето

# 68
  • Мнения: 114
охххх,извинявам се,не прочетох мненията.просто отговорих на заглавието...вие пък сте обърнали на подсъзнателни/надсъзнателни спомени..малю,изказах се като простак(в поста си по темата-вие сте вече на друго равнище)
дъщеря ми е на 2,1г.правим секс само когато спи,но накарах баща й да ходи гол пред нея(аз съм непрекъснато гола с нея)той се дърпа,дърпа,но го направи.в първите няколко дни детето се впечатли,а сега не му обръща грам внимание! дали ще отгледам психическо увредено дете?

# 69
  • Мнения: 17 546
охххх,извинявам се......
........дали ще отгледам психическо увредено дете?
Извинена си! До всички открития се е достигнало чрез експерименти. Момче, момиче?  Нудизма не е вреден, но не всички го разбират като естествена практика заедно с децата. Отговорността си е твоя. Пиши как е като порасне Peace

# 70
  • Мнения: 114
Извинена си! До всички открития се е достигнало чрез експерименти. Момче, момиче?  Нудизма не е вреден, но не всички го разбират като естествена практика заедно с децата. Отговорността си е твоя. Пиши как е като порасне Peace
пу-пу,дано да доживея и да разказвам(дет се вика)
мисля,че си е друго да го види вкъщи,а не от някой батко,който на 10-12г да й показва чудатостите на анатомията на живо(изучавани в училище),следователно от нейното любопитство(некомпетентност) да се чудя за лекар за аборт или сватба.

# 71
  • Мнения: 17 546
Не съм сигурна дали точно баща и е най-подходящият обект за уроците и по анатомия. Ако имаш син след това, ти ли ще си нагледния му урок за телесните разлики в половете? Прочети някои неща кои са факторите, изграждащи едиповия комплекс.

# 72
  • София
  • Мнения: 17 592
НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

И на градския площад в пиков час също не правя секс...

# 73
  • София
  • Мнения: 17 592
детето ми е кърмено до 1г.мен ме биеха хормони,комплекси,тонаж(бях 120кг,за сравнение сега съм 70 на 180см,но това си беше голяма маса Laughing) и пр. и въобще не ми беше до секс.какво да говоря за пред детето,само като съм до него(заспало)и аз отнасях плувката.че е имало секс,имало е,но в баня(виж тук можех да дам съвет на меа,но й заключиха темата Laughing Wink),в кухнята(докато правя пюре-пътьом,де),обаче пред детето не са ми оставали сили и живот(ВИНАГИ заспивах).то и таткото бе в родилна/пред/след депреситя,не му се щеше секс(че и как се бори 120кг кит newsm78),после и той започна да кърми(качи 20кг,милия)-то само за да ми даде сили да му спестя пари за АМ.
това беше моята история-сега на въпроса-НЕ,НЕ съм правила секс пред бебето

Това буквално или като шега?

# 74
  • Мнения: 114
Не съм сигурна дали точно баща и е най-подходящият обект за уроците и по анатомия. Ако имаш син след това, ти ли ще си нагледния му урок за телесните разлики в половете? Прочети някои неща кои са факторите, изграждащи едиповия комплекс.
че аз,разбира се. като се замисля(следвайки съвета ти) ще го пусна от улица, "приятелчета"или най-добрия вариант, да го заведа в публичен дом да се учи.виж, тогава няма да има тоз ти комплекс..
извинявам се на авторката, че изместих темата(но по-нагоре дадох отговор)  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт