доволни ли сте от консултацията в шейново?

  • 2 966
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 160
 Лежах в Шейново за задържане и съм недоволно от отношението на някои лекари към пациентите
ако имаш някъкъв проблем всеки път наново трябва да се обясняваш, ако ти се наложи да попиташ за нещо-НЯМА НА КОЙ.  Така че с две думи- иди другаде.Няма псмисъл да си даваш парите напразно.Hug

# 16
  • Мнения: 101
Аз ти препоръчвам да се запишеш в Медицински център Лора и по- специално д-р Геловска. По- голямо внимание никога и никой не ми е обръщал. Страхотен човек и специалист,, помни всичко за своите пациенти и е на твое разположение постоянно. А в Шейново една приятелка се записа и е супер разочарована...било отврат. Ако ти трябват координати на тази гинеколожка, която ти препоръчвам пиши ми. Кабинета й се намира на ул. Позитано №10. Успех в избора!!!!

# 17
Здравейте, на всички мами, днес се регистрирах и ще съм доволна да обменяме опит и мнения...
Относно Шейново, бях на консултации там (записах се пре Февруари, 2008, преди това бях записана на друго място), така също и родих там на 10.Август.2008, съм с малко смесени чувства и какво точно имам в предвид, в самото начало всички се държаха малко студено, след това след около месец нещата се промениха коренно, станаха мили и внимателни...моите специални благодарности на доктор Герджиков и доктор Панайотова, накарахте ме да повярвам, че в БГ е възможно да има качествени медицински услуги; относно таксите 320 лв за периода на консултациите( включва всичко без доплер), като доплера се плаща отделно 60лв, падна ми се д-р Чорбова, която беше изключително мила и изчерпателна, специални благодарности също; относно чакането не беше дълго, даже почти не мога да кажа, че са ме бавили, препоръчвам да си вземате следобедни часове, когато е тихо и има лекар на смяна; не мисля, че в която и да е поликлиника биха обърнали същото внимание, наравно с болни пенсионери (нищо против тях разбира се)... Simple Smile Все пак Шейново е болница с традиции и добри специалисти, а не GP-та...
Ако някой се интересува как е минало самото раждане, моля питайте....
Лека бременност!

# 18
  • Мнения: 101
miramira,,, радвам се, че си останала доволна от Шейново, но има доста майчета, които не са видяли това отношение както ти казваш....както и да е, искам да те питам понеже ще раждам там, при теб как протече самото раждане??? Нормално ли роди или секцио??? Коя беше акушерката, която те изражда, ако си спомняш нейното име???

# 19
  • Мнения: 132
Аз също ходя там на ЖК, но в 320 лв. ми вкл. и доплера PeaceСъщо съм много доволна от Панайотова и Герджиков а и винаги като се обадя на тел. на ЖК са ми давали инфо за изследванията.Не ме притеснява това че се сменят лекарите защото така или иначе няма да избирам екип поне ще имам представа от кой кой е  Grinning

# 20
miramira,,, радвам се, че си останала доволна от Шейново, но има доста майчета, които не са видяли това отношение както ти казваш....както и да е, искам да те питам понеже ще раждам там, при теб как протече самото раждане??? Нормално ли роди или секцио??? Коя беше акушерката, която те изражда, ако си спомняш нейното име???

Здравей, Liddich

Аз родих по линия на здравната каса, като само си платих епидуралната упойка от 200 лв, родих нормално (бебчо се роди 2.750, 47 см) не помня имената на акушерката (бяха общо 3) и на водещият раждането лекар, но помня, че Герджиков дойде накрая и ме заши; всички бяха много внимателни и като за първо раждане имах нужда от правилните инструкции на дишане и напъни, което получих и не мога да се оплача; като за първо раждане, времетраенето беше около 11 часа, започна в 4 сутринта и родих в 14:40 следобед, относно упойката поисках я на 6см разкритие (около ранният следобед), като бях планувала да мина без такава (О, МИЛИ БОЖЕ, БЛАЖЕННИ СА ВЯРВАЩИТЕ), моите специални благодарности на анестизиолога д-р Белков (мисля, че така се казваше); после и на етажа на следродилна зала всички акушерки бяха готини, първата вечер ми помогнаха да си взема душ, не мога да се оплача от внимание; истините са, че храната е под всякаква критика, но татенцето имаше грижата да доставя здравословна такава и относно хигиената в банята и тоалетната - може и по--добре, много по-добре; дано да ти се падне готин екип, аз не съм плащала за такъв, и нямам никакви връзки, може и късметлийка да съм била........зная ли...леко раждане, ако е до късмета, дано да имаш същият.... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт