Движение на българските майки РУСЕ - 5

  • 30 489
  • 705
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 318
Привет на всички!
Мисля да подготвя малко картички от този тип http://www.snimka.bg/album.php?album_id=298477&pid=8468564 и за вашия базар.  Даже вече си имате клиентка (от Русе) за три от тях.  Simple Smile  Към кой да се обърна на ЛС за някакъв адрес?

Да ли не съм в грешка? Ще има ли при вас момичета коледен благотворителен базар?

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 13:11 от Ianina

# 661
  • Русе
  • Мнения: 611
dicey, на Джаста Праста итрябват такива нещица тя прави много красиви свещници с тях.А за покривчици май нямаме шивачка която да се заеми с тази задача.
Ianina, не си в грешка ще има базар Grinning.Картичките са много красиви.Благодаря ти за желанието да се включиш  HugЩе ти пиша на лични.

Забравих вчера да ви кажа получих пирографийките на Пасифлора много са хубави.

# 662
  • Мнения: 116
Ianina, и аз ще си купя от твоите картички много са хубави е слабо казано, разкошни   bouquet
Ето нещо ново и от мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=287492&pid=8855268

# 663
  • Мнения: 1 523
Показвам си новата чантичка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=306206&pid=8846148,за мое очудване има хора, на които им хареса. Laughing

# 664
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Показвам си новата чантичка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=306206&pid=8846148,за мое очудване има хора, на които им хареса. Laughing
JoyЩо бе Дидка така...,и на мен ми харесва....  bouquet
ramatahata   bouquet Heart Eyes  bouquet Страхотни са отново стъклените ти бижута.... Peace
dicey,благодаря,на драго сърце ще ги взема.Ще ти пиша на ЛС  bouquet
Ianina ,картичките ти са прекрасни,поздравления и благодарности за желанието ти да ни подкрепиш  bouquet Hug
Коте,нямаме нищо против такава "къща"...,ама нищо против..просто нямам и грам увереност за такъв изход от ситуациата...,да не говорим за усложняването фирма-реклама-община-(партия)...
Таз ледена пързалка Joy....само шума около нея голям hahahaВидяхме я днес...

По -късно ще си пусна новите бутилки шампанско...сега отивам да 'раня домочадието.

# 665
  • Мнения: 1 168
Момичета, донесоха ми току що един кашон с дрехи /с етикетите/. Под дрехи, разбирайте поли /прави, над коляно/ и сукманчета. Но особено сукманчетата са много летни т.е. тънки. Да ги глася ли за следващото ходене до Брестовица или да ги складирам за на пролет?

# 666
  • Мнения: 541
момичета до кога ще продължи събирането на изработените неща?че аз нали и трябва да ги пращам...ако изобщо успея нещо да сколасам,до момента нищо не ми се получава,така че стискайте ми палци Laughing Praynig

# 667
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Аничка,споко...
Иринка,надявах се да ти е включен скайпа да ти пратя снимките...ама сигурно наняте вече...

Последната порция шампанско 

  Май трябва да взема едно кашонче още....

Галиииии coolcool  friendship Hands Thumbsup  Утепа ме направо...с тенДЖУрата Joy...ФФФърховно просто!!!!!!

# 668
  • Мнения: 470
Уааааааааааууууууу, Джаста, ramatahata  ,Гали както винаги  smile3501.Всички сте майсторки  Hug  bouquet
Едно шампанско и за мен да оставите  Laughing.

# 669
  • Мнения: 758
Ето ме и мен най-после!
Съжалявам че не присъствах, ама два дена местим (изнасяме) мебели от вкъщи и се отрепахме с мъжо. Искрено се надявам да мога да се включа ва 13-14, видях че е събота и неделя, така че служебно се надявам да не съм ангажирана. А за РУ съвсем ли отпадна идеята. Ако искате каквото остане да го пуснем в РУ.
Иве, рабрах, че ти трябват дъвета Simple Smile пиши на ЛС да се разберем как да ти ги дам, ако ти свършат работа. До 14 съм на работа после съм фриий Simple Smile

# 670
  • Русе
  • Мнения: 611
Еееееееееее напълнихте ми душата с последните произведения smile3501 smile3501
Джаста, след тези красоти които си показала ак да започна да правя моето шампанско кажи  newsm74
Раматахата, страхотни са ти нещата не мога да им се нагледам чакаме ги с нетърпение smile3508
Гали, ти изби рибата направо с всеки изминал ден ме изненадваш все повече  smile3501
Дидката, какво не и харесваш бе много е сладка Peace

# 671
            МОМИЧЕА, възхитена съм от сръчните ВИ ръчички, БРАВО, БРАВО, БРАВО! От сега си заплювам три бутилки с шампанско от ДЖАСТА(най хубавите) и две кръгли вази от стъкларията на РАМАТАХАТА, едната е с жълти камбанки, а другата с бяла камбанка! Пишете ми на лични за цените, за да ви изпратя парите.
            Също искам да знам, кога приблизително ще ходите декември при децата в Брестовица, за да мога аз да си направя моята сметка, кога да пазарувам, кога да изпратя, тъй като ще изпратя и пари за подаръци на децата - рожденници.
            Съжелявам, че няма да мога да съм там да помогна, но се надявам на 28 и 29 декември дасъм в Русе, и единият от двата дни, или пък и двата дни след обедите ще мога да помогна на момичетата на базара. Само че още нищо със сигурност не мога да кажа.
             БЪДЕТЕ ЗДРАРАВИ! ФИЛЮДКИ!!!

# 672
  • Мнения: 470
FILIUDKA   благодарим ти за милите думи и за помоща  newsm51 newsm51  newsm51

# 673
  • Мнения: 116
Благодаря Ви момичета, влагам цялото търпение и старание, което имам, така че се много радвам, че ви харесват.
Filiudka  Hug кръглата ваза, за която говориш е една и съща снимана от всички страни (с две камбанки и две топки). Ти си първата, която ще си купи от мен   bouquet

# 674
  • Мнения: 454
Здравейте момичета  smile3525
Днес правих опит за леене на свещички . Ето ги тук http://kiaryy.multiply.com/photos/album/1#16, ако прецените , че стават за базара ще се радвам да съм полезна  Hug
Чудесни неща сте сътворили   bouquet
Филюдке  Mr. Green Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт