Движение на българските майки РУСЕ - 5

  • 30 483
  • 705
  •   1
Отговори
# 675
           ramatahata една, една, вече си я купих от теб, а после след базара ще те моля за още една почти или приблизително същата, че аз съм се научила, каквото купя за едната дъшеря, да купя и за другата. ФИЛЮДКА Hug
           НЕЛКААААААААА - добре дошла при тия добри хора, ти също си добро дете, така че тук ти е мястото. Свещичките на мен страшно ми харесаха, дано и момичетата ги одобрят, те си имат начин на опаковка, етикет и т.н. ще те посъветват, ще ти покажат. Браво на теб НЕЛИНКА и добре дошла!!! Hug

# 676
  • Мнения: 1 942
Nelly#, много са хубави свещичките  Hug

# 677
  • Мнения: 454
Момичета , мога да ги приготвя и в други цветове и формички / сърце , елхичка, пеперуда / . Пишете да зная дали да се заемам , че да не пълня къщата със свещи  hahaha

# 678
  • Мнения: 1 523
Nelly#,добре дошла,радвам се да те видя при нас! Hug
Мисля,че ще се продават такива свещи,още повече че ще направиш и различни формички. PeaceТова ми напомня,че имам правени свещи,които ще ги предоставя за базара- тази и тази.
Идеята на МагиА да разпродадем останалата стока в РУ ми допада много. Peace

# 679
  • Мнения: 541
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307937&pid=8881655
това са първите ми неща за базара.да ви предупредя че снимките са с лошо качество!
в сравнение с тези на дидк@ и nelly# моите свещи изглеждат доста нескопосани Embarassed,надявам се поне 2-3 от тях да се купят,и на това ще се радвам.от сега да кажа на всичките ми неща слагайте каквито решите цени,аз не мога,много съм пристрастна.
бая се изморих с тези свещи днес,че и утре трябва да ставам рано да уча за изпитите #Crazy
до няколко дни живот и здраве се надявам и с други творения да се похваля(дано да са много по-добри)
а нещата които вие правите са направоооооооооо  Dizzy Face smile3544 newsm74
надявам се да мога да дойда на базара и да си купя и аз нещо
 Hug Heart Eyes липсвате ми smile3518............... newsm45

# 680
  • Мнения: 1 942
Момичета , мога да ги приготвя и в други цветове и формички / сърце , елхичка, пеперуда / . Пишете да зная дали да се заемам , че да не пълня къщата със свещи  hahaha

Нели, в албума ти видях и една свещичка елхичка - много беше хубава. Прави и такива, а защо не и пеперудки  Peace

Аничка, станали са много добре свещичките на морска тематика.  Hug И аз се спотайвам да показвам какжо съм майсторила да не се излагам покрай майсторите  Embarassed

# 681
  • Мнения: 116
На мен също ми харесват свещниците, които показахте Nelly, Дидка@ i ани4ка, гъделичкат въображението.  Могат да се комбинират при направата на аранжировки, за да не купувате готови свещи.

# 682
  • Мнения: 40
Момичета ще имаме къщичка за пет дни Hug

# 683
  • Мнения: 1 523
Верно ли?!?!?! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
На кого трябва да благодарим?

# 684
  • Мнения: 40
Снощи довърших една бутилка да ви я покажа

http://bg.fotoalbum.eu/gali_s/a161079/00000037

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 16:28 от GALI-S

# 685
  • Мнения: 1 168
СУПЕР!!!!!!  bouquet

# 686
  • Мнения: 395
Ох супер....
Много са ви хубави нещата...браво на всички...възхищавам се на търпението и трудът ви Simple Smile  bouquet

# 687
  • Мнения: 758
бравоооооо  smile3501 smile3501 smile3501
това е супер новина, за същите дни, за които е обявен базарът нали?

# 688
  • Мнения: 758
Иве, аз съвсем те забравих мила Embarassed
Призоваха ме по спешност на работа и изключих, айде ще ти звънна в неделя да се разберем сори Praynig

# 689
  • Мнения: 318
Благодаря ви мили мами за отзивите.  bouquet
Живот и здраве другата седмица ще ги изпратя.

Общи условия

Активация на акаунт