Движение на българските майки РУСЕ - 5

  • 30 490
  • 705
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 116
Момичета ще имаме къщичка за пет дни Hug
Браво, момичета smile3501, сговорна дружина ОБЩИНА повдига!

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 14:24 от ramatahata

# 691
Момичета ще имаме къщичка за пет дни  Hug

          БРАВО, радвам се страхотно на тази новина!  smile3501 smile3501Значи нещата се нареждат малко по малко. Така, че за кога , по точно за кои дати е отпусната къщичката? Малко повече информация. Поздрави за ВАШАТА УПОРИТОСТ!
          ФИЛЮДКИ!

# 692
  • Мнения: 470
Момичета ще имаме къщичка за пет дни Hug

Е това се казва добра новина  smile3501   smile3501  smile3501.
Много хубави неща ще си имаме в нея  Grinning Hug.Дано тази година да се продаде всииииииичко  Praynig.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 02:21 от Ива_Николова

# 693
  • Мнения: 758
Мацки, преди малко една моя приятелка и почти колежка Simple Smile каза, че в електрото ще ни направят също неща за базара. Щели да имат изложба и после ще ги предоставят за базара. Освен това 1-2 студентки също изявиха желание да правят неща (даже вече имам едно готово малко пано) и ми се струва че ще съберем доста неща. Успех на всички ни!

# 694
  • Мнения: 6 618
Снощи довърших една бутилка да ви я покажа

http://bg.fotoalbum.eu/gali_s/a161079/00000037
Супер!!!!!!!!!!!!!

# 695
  • Русе
  • Мнения: 1 193

newsm51 smile3501 newsm51
За всички,които направиха ВСИЧКО по силите си да имаме подслон за базара!!!Гордея се с вас момичета!!!
Нели,добре дошла при нас,благодаря за подкрепата....Свещите са много симпатични!Аничка ,твоите също,но ми се струват малко пожароопасни Joy(тия с борчетата)
  bouquet на Гали за бутилчицата,супер е!!!

Иринка,кожичките са супер,Искаме ощееее,утре ще покажа какво направих с част от тях.

# 696
  • Мнения: 1 287
Най-после имам нет  Joy

Момичета,златни сте.Благодаря ви за всичко,което правите,за вашата упоритост - просто нямам думи...Дълбок поклон пред всички вас.Джаста днес ме зарадва с новината за къщичката.Чак не мога да повярвам.

Много хубави неща сте сътворили.Аз продължавам да плета.Бързам да направя ангелчета.

# 697
  • Мнения: 116
Тревожиме една мисъл: Като си имаме къщичка, грог ще има ли? smile3534

# 698
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Тревожиме една мисъл: Като си имаме къщичка, грог ще има ли? smile3534
Aхааааа,не бе JoyЗаделила съм специално за базара една бутилчица чудесен кубински ром Mr. Green

Кабзи,май е време за нова тема мила

# 699
  • Мнения: 1 942
Aaaa няма ли грог/ром няма и базар  Naughty разбира се всичко замаскирано с мнооого чай Wink

# 700
  • Мнения: 454
Момичета , тази вечер ще опитам да направя магнитчета за хладилник под форма на свещи . Ако са сполучливи - ще снимам  Peace

# 701
  • Мнения: 104
Лелеееееее вие сте неуморни!   bouquet Защо ли се захванах да правя каквото и да е за този базар ?Embarassed Само загуба на време и пари. Тази глина трудно се работела !:lol: Embarassed  CryМожех да си купя с тях някои от вашите красоти и щеше повече да е от полза. Thinking Обаче май се очертава бабите да почиват покрай Коледа и поне да помогна при продажбата. Кажете ми за кои дати става дума. Hug Ако обаче все пак станат моите играчки горе-долу прилични поне в Брестовица може да се занесат. newsm78

# 702
  • Мнения: 395
Тейлър Джо не се отказвай...ти ако видиш аз какъв шкаф имам с несполучливи неща....през всичко минах- картички, бутилки, вазички, дъска, свещник, играчки.....ама се надявам поне нещо да стане...не се отказвам Simple Smile)) Даже сега се чудя кого от вкъщи да изюркам да отиде до Кауфланд за глина, че имам нова муза Joy...със сигурност ще е несполучлива, ама от опит глава не боли Simple Smile
Вярно не можем всички да сме професионалистки като повечето тук във форума Laughing, ама кой колкото може все пак Simple Smile
Айде запретвай ръкави и не се отказвай!

# 703
  • Мнения: 454
ето и първите три магнитчета - още са мокри и недовършени , но поне се вижда каква е идеята . Мисля да направя десетина - различни форми свещички са , цвета е такъв на всички обаче http://kiaryy.multiply.com/photos/album/1#20 - от тук , до края на албума  Hug

# 704
  • Мнения: 470
  Ето го поредния завършен Дядо Коледа,остава още един от серията,но ще изчака малко, реших да разнообразя малко с това
. Току що го завърших в поредната безсънна нощ  Tired

Общи условия

Активация на акаунт