Американски колеж-първа тема

  • 218 756
  • 1 273
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 17
ne moga da sam sigurna,za6toto v SMG ima tri 7 klasa...

# 166
  • Мнения: 17
pro6tavaite-ima 4etiri 7 klasa v SMG...tri sled 4 klas y edin sled 5 klas priemat...az poznavah detcata ot "a" y "b" klas y za drugite ne moga da kaja...

# 167
  • София
  • Мнения: 2 952
Много ти благодаря   bouquet Ориентирах се  Grinning

# 168
  • На село
  • Мнения: 873
ПЧМГ провежда пробен изпит за Американския колеж в събота (14ти) от 14 часа. Записването става по телефона, а таксата за участие се плаща в деня на самия изпит и е 40лв. В случай, че ви интересува...

# 169
  • Мнения: 65
Хубаво е да се отиде, но...нещо не виждам голям смисъл точно 1 седмица преди изпита за АК...резултатите няма да са готови преди 22ри 100%... Rolling Eyes

# 170
  • На село
  • Мнения: 873
Хубаво е да се отиде, но...нещо не виждам голям смисъл точно 1 седмица преди изпита за АК...резултатите няма да са готови преди 22ри 100%... Rolling Eyes

Във вторник е ясен резултата.

# 171
  • Мнения: 7 161
Дори още в понеделник.

# 172
  • Мнения: 65
 Опс, значи извинявайте ooooh!

# 173
  • Мнения: 133
и в двата варианта за мен е грешно да се ходи
- ако се представи добре детето щ се успокой че много знае и на изпита мозе да се издъни ,,,,
- - ако се представи зле мозе да се депресира и съвсем да запецне  на изпита
ни тако ни вако

# 174
  • Мнения: 7 161
Аз съм на коренно противоположно мнение.Ако детето покаже  добри резултати на пробен изпит-това ще му вдъхне увереност и самочувствие на конкурсния изпит.
Ако резултатите не са много добри-това ще го накара да се замисли какви грешки евентуално е направило,за какво не му е стигнало времето и вероятно по-различна стратегия за самия изпит.Колкото повече пробни изпити-толкова по-добре.

# 175
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
И двете сте прави за себе си - зависи от характера на детето

# 176
Бихте ли ми казали, къде има пробни изпити за американския колеж?

# 177
  • Мнения: 148
НПМГ  го органиэират...  bouquet

# 178
  • Мнения: 7 161
Първа частна математическа гимназия-утре(събота) от 14.00 ч.
Плаща се на място 15 мин преди започване на изпита-40 лв.

# 179
Благодаря!
Събота не ни е удобен ден.
Разбрах, че също изпити се провеждат в хотелски комплекс Червена армия от началото на следващата седмица. Имате ли информация за тях.

Общи условия

Активация на акаунт