Американски колеж-първа тема

  • 218 870
  • 1 273
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 163
За първи път чувам за там-Червена армия.Кой ги организира?

# 181
# 182
Какво те ДРАЗНИ?!?

Пазарна икономика! Щом има търсене има и предлагане! И това важи за всичко.... но това с Червената армия и на мен ми стана смешно.... Българска армия и Червена звезда се връзват, но с Червена армия, мисля, че някой се бъзика с милите мами!

Освен това, ако искаш да спестиш подготовката с частни уроци, не е невъзможно. Трябва в 5кл. да влезете в СМГ или НПМГ и решавате въпроса. Laughing

# 183
  • Мнения: 148
I az sym na to va mnenie... Mnogo syjeliavam za kiruilicata... Niama nikakyv smisyl ot Magnet... No kakvo da se pravi...  bouquet

# 184
Моя принцип е по-прост: "Ще съм доволна, ако приемат детето ми!"

Иначе другите мнения във форума за тази школа са хубави. Ето примерно
и съйта им е доста впечатляващ.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 17:26 от Mm Elei

# 185
Като давате толкова пари, поне заслужава ли си? Какво е нивото на обучение в този МАГНЕТ, съобразено ли е с формата на изпита в АК?

# 186
  • Мнения: 148
Като давате толкова пари, поне заслужава ли си? Какво е нивото на обучение в този МАГНЕТ, съобразено ли е с формата на изпита в АК?
   UJ, AMA...

# 187
А Хасъмска умишлено ли я няма в дългото списъче?
Кажете нещо и за нея..

# 188
  • Мнения: 148
А Хасъмска умишлено ли я няма в дългото списъче?
Кажете нещо и за нея..
Казват, че е една от най - добрите, но Кортезов повече си го бива...

# 189
Тя ли е с курсовете в Червената армия?

# 190
  • Мнения: 148
Тя ли е с курсовете в Червената армия?
Мисля че не... Тя е в Лого 3... Simple Smile...

# 191
  • Мнения: 65
А какви са тези "Червена армия"...нищо не намира Google за тях...или аз грешно го търся newsm78

# 192
Видях сайта на Лого 3 и профила на преподавателките. Това са три литераторки, които до миналата 2008 са били учителки в Амер. колеж, едната даже е била ръководител катедра. Какво става в това училище, защо им напускат масово преподаватели. Какво може да накара един добре платен преподавател, работещ с интелигентни деца да си зареже сигурната работа и да прави школа ooooh!

# 193
  • Мнения: 148
Видях сайта на Лого 3 и профила на преподавателките. Това са три литераторки, които до миналата 2008 са били учителки в Амер. колеж, едната даже е била ръководител катедра. Какво става в това училище, защо им напускат масово преподаватели. Какво може да накара един добре платен преподавател, работещ с интелигентни деца да си зареже сигурната работа и да прави школа ooooh!
И на мен ми е много чудно, но не знам как да си отговоря на този въпрос...

# 194
може ли някой от колежа да ми каже как е взел изпитите с тези логически задачи,които  дават в раздела за математика Confused мисля да ходя тази неделя на изпита, а дори госпожата ми при която ходя на уроци по математика не можа да ми ги обясни.

Общи условия

Активация на акаунт