За бебешките шишета...

  • 2 390
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
винаги съм ползвала пластмасови, смених 5 марки, включително и Авент. в момента сме с Playtex, но не заради истериите, а заради предпочитанията на сина ми. иначе си ползвах Авент по време на писаниците, за мен това бяха пълни щуротии. между другото в Щатите не ги забраниха, забраниха ги в Канада  Crazy сега естествено ще излязат нови изследвания и тук, и ще се окаже, че пак е било много шум за нищо.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Хранила съм ги с чичета на Авент и д-р Браун

# 17
  • Мнения: 4 335
Ползвам Авент и не бих ги сменила Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 734
От всички пробвани най-удобни са ни Авент и на Чико кривите-все пластмасови.Истерията с пластмасовите шишета се вихри от години,просто нашата преса се сети за нея наскоро и в БГ стана по-масова информацията.Аз не хванах вяра обаче нито преди,нито сега.Попрочетох това-онова и заплахите ми се сториха по-скоро "евентуални",отколкото вероятни.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
Покрай историите с вредните шишета с,ених Авент с Бфрии.Не съжалявам за избора си.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Ползвам Авент. Но ги сменям на 3-4 месеца. Нищо не е вечно и никой производител не твърди, че е безвредно да юркаш едно пластмасово шише 3-4 години...

# 21
  • Мнения: 1 305
В началото  купих шишетата на Авент. Малката много си ги харесва, и аз като прочетох това за пластмасата реших да ги сменя и купя едно шише на Чико. Тя така и не го хареса и не го иска, досега си ползваме тези на Авент   Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 910
Ползвам на Авент и не смятам да ги сменям.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Храня бебо със стъклено шише на Бейби Нова.Доволна съм.Иначе имам и на Бифрии ,но залагам на стъклото. Peace

# 24
  • Мнения: 262
В началото бяхме с Авент, обаче писаниците ми повлияха и сега съм със стъклени на Камера. Все ми се струва, че стъклото е наистина по-добрият избор, даже и впредвид това, че пластмасовите както и да се мият, остава миризма на мляко  Sick Или на мен все така ми се струваше. Но изборът е твой, най-вероятно наистина е повече медийна антиреклама, отколкото потвърдени истини за вредността им.

# 25
  • Мнения: 1 669
Покрай тази истерия с пластмасовите шишета и аз ги замених със стъклени, но признавам си - въобще не са удобни... newsm78

# 26
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Ползвам на Авент и не смятам да ги сменям.
Peace

# 27
  • Мнения: 2 960
Всъщност, най-новите изследвания установяват, че пластмасовите шишета не са вредни, или поне не при нормална употреба. Това констатира FDA, както и регулаторните органи към ЕС.
.
аз ползвам шишетата на Чико.Доволна съм Peace

# 28
  • Мнения: 1 477
Ползвам на Авент и не смятам да ги сменям.
Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 185
Мислих, мислих и ги смених! Сега съм със стъклени на Чико и съм доволна, но много трудно намирам бибероните, които ползваме  Sad Иначе счупени още няма, но има много време!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт