За бебешките шишета...

  • 2 386
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз моите ги смених с Bfree за водата и стъкло за млякото и съм доволна.
и аз замених със стъклени на Bfree - те са с много широко гърло и са за АМ, а за вода и сок стъйлени на Бейби конфорт

# 31
  • Мнения: 108
Производителите на AVENT са англичани,а при тях нямя пропуск за нищо-качество 100%за всичко,което произвеждат! Peace

# 32
  • Мнения: 756
сега сме с Витал бебе - четох доста покрай истериите и не открих да им има нещо на шишетата , а и за отделянето на бисфенол е нужна доста висока температура , която няма как да бъде постигната в домашни условия.Има си и знаци , които определят , доколко е вредно шишето.

# 33
  • Sf
  • Мнения: 978
Със стъклени на Чико сме - много съм доволна.

# 34
  • България
  • Мнения: 457
ние сме с Авент и Нук удобни са и не мисля да ги сменям и най вече със стъклени

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 337
ние сме на 4ико- голямото извитото и средно за вода от стерилизатора ни е...ина4е имам и 2 авентски от помпата- вси4ки са ми мн удобни...

За пластмасата съм- това със статията си беше 4иста истерия за мен, а и не мисля, 4е аз или някои от близките ми имаме някои от следствията описани - а майка ми е ползвала само пластмаса...Що за лансиране на стъклени шишета???

Вси4ки искаме да предпазим децата си,но за съжаление не можем да ги държим в стерилизатор  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 318
аз имам склад от шишета,че на хранене сменям по 3 защото си имам една глезанка и за да си изяде всичко трябва да е от различни биберони  Crazy,а водата държа в стъклено  Peace

# 37
  • Мнения: 4 023
Първо започнах с Авент и Нук (рекламата им ме заля от всякъде). Съжалявам, че късно открих БиФрии - сега за сутрешното и вечерното АМ ползвам само тях.

# 38
  • Мнения: 80
ползвам стъклени B-free.доволна съм и бебока си ги харесва.Със широко гърло са и са удобни за АМ.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ако всичко върви добре, от какъв зор да ги сменяш? Стъклените са по-тежки, чупливи, неудобни...
Да, чела съм за разните истерии за пластмасите, но не им се поддавам. Както си прецениш  Peace
Peace

# 40
Пластмасови на Мeda в розово и зелено, без проклетия bisphenol.  Иначе и ние бяхме с бутилки на Avent.

# 41
  • Мнения: 103
Мами благодаря на всички за отговорите! Искам да ви кажа ,4е си ре6ихме проблема с шишетата! Пробвах да го храня със стъклено на Чико и на малкият взе 4е му хареса.Преди на Авент бяхме с бибите с 2 дупки , а сега с Чиковските сме с 1-та дупка!

# 42
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ползвам пластамасовите на Чико и не бих си купила стъклени.Въпрос на гледна точка.

# 43
  • Мнения: 1 080
На Авент съм и не мисля скоро да ги сменям - само ще ги подновявам през няколко месеца - както и бибите!!!

Общи условия

Активация на акаунт