Ходите ли на високи обувки ?

  • 10 361
  • 141
  •   2
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 140
Два-три пъти в годината общо взето ми се случва да обуя висок ток.Харесвам, купувам си, но не нося ежедневно.

# 91
  • Мнения: 1 243
Харесвам и нося високи токчета, обожавам ботушите - зимни, пролетни,летни модели!  Crazy Зимата не слагам ниска обувка, освен ако няма мноого сняг или поледици. През лятото обаче предпочитам сандали на платформа, защото са ми адски удобни, а и се налага да вървя повече.








# 92
# 93
# 94
  • Мнения: 6 713
Не. Аз съм 169 см и ако сложа и висок ток  Stop. Пък имам и друга причина - мъжо е висок почти колкото мен и за да не стърча Whistling  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 1 224
На работа винаги ходя с високи токчета, изглежда по-сериозно.
В ежедневието си гледам да ходя с нисички, защото , като излезна , забравям да се прибера, а ако съм с токчета, те постоянно ме подсещат, че ми е време да се връщам  Mr. Green

# 96
  • varna
  • Мнения: 676
Ходя само на висок ток.Така ми е по-удобно.Много рядко слагам ниски обувки.

# 97
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
За съжаление не ходя много на високи токчета, макар много да ми се иска. Така и не можах да свикна, страшно ми се уморяват краката, а и равновесие не мога да пазя ...  Sad затова си топуркам с нисички и добре, че не съм мн ниска да ми се налага като някои все на високи да ходя  Simple Smile

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 110

 Mr. Green с това си тъпам най-редовно,там е работата че работата не ми го позволява да съм и на работа с тях.имам и няколко с токчета,но не ми са удобни,и сандалите супер ниските също не ми са удобни краката от прасеца на долу все едно ми са одрязани,сега си търсих нещо цялата главна,по Иван Вазов и нищо не си харесах.Искам нещо с ток от 3 до 5 см,че по-високите не мога да ходя,а супер ниските също били вредни и нали Simple Smile

# 99
  • Мнения: 662
При мен е по сезони. Mr. Green Лятото много рядко обувам обувки на висок ток.Но пък почти всичките ми ботуши са с висок ток.

# 100
  • София
  • Мнения: 3 407
О, разбира се.

# 101
  • София
  • Мнения: 38 515
В квартала ходя с ниски.
Но на работа и по центъра си нося високите, че иначе за какво съм ги купувала?
Сега лятото е малко тежко - но трай бабо за хубост... Mr. Green
За протокола - 168 съм. Ходила съм и с 12 сантиметра платформи. Много обичам да съм нависоко.

# 102
  • Мнения: 21
Аз много харесвам високите обувки и преди не слизах от тях,но напоследък нещо много започнаха да ме болят краката,след като ги сваля, и за това сега ходя само на ниски! Е понякога пак си слагам високи,но рядко!   bouquet

# 103
  • Мнения: 1 322
Нося само, когато излизам вечер.

# 104
  • Мнения: 50
 PeaceХодя предимно на 5-7см токове.Е естествено търпя си последствията от ефекта уморени краченца,но суета какво да се прави newsm03

Общи условия

Активация на акаунт