Ходите ли на високи обувки ?

  • 10 346
  • 141
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 108
70% от обувките ми са на токове. И летни и зимни. Обичам токовете Laughing

# 106
  • Мнения: 146
Няма  спор че високите обувки са секси и променят силуета...  Heart Eyes
Моного се харесвам "на виско", но не нося често в ежедневието заради разбитите улици и тротоари (ако ги има  Crossing Arms) това ми разбива и обувките и нервната система.  Иначе висок ток не винаги означава неудобна обувка имам 10 сантиметрови които са много по-удобни от 5 например.  А зимата като свикна да съм предимно "на виско" ми е малко терсене като се "пиземявам"   Laughing
Такива с  дебела платформа отпред като от първата снимка в темата обаче не са ми в "кръвната група"...

bouquet

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
ОБОЖАВАМ токовете, но от както се лекувам от ставни възпаления почти не нося!  cry

# 108
  • Мнения: 247
В ежедневието не. По повод празник или вечер -да.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 789
За мен високи са обувки с 7-10 см токче, обикновено ходя на 4-6 см токче и се чувствам комфортно
В сегашното ми състояние, когато центъра на тежеста е леко изместен отпред, предпочитам по-ниски, почти равни обувки, по-комфортно ми е с тях, а и по-сигурно

# 110
  • Мнения: 4 784
В ежедневието, обикаляйки покрай малкия ходя само с равни обувки или с много нисък ток. Високи обувки слагам при по - специални поводи.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Всяка вечер си лягам с мисълта, че утре ще си обуя красивите високи обувки, но сутринта отново посягам към ниските си любими сандалки!!! Това е!!! Даже ако нося през деня или вечерта токчетата, на другия ден толкова си мразя обувките, че не можете да си представите, или можете- Незнам!!!

# 112
  • Мнения: 1 477
В ежедневието, обикаляйки покрай малкия ходя само с равни обувки или с много нисък ток. Високи обувки слагам при по - специални поводи.
Peace

# 113
  • Мнения: 212
ходя само на високи обувки, въпреки че съм висока, но съм свикната и на ниски все едно някой ме е забил в земята Grinning

# 114
  • Мнения: 830
Да! Ниски са ми само джапанките и маратонките.

# 115
  • Мнения: 102
аз също ходя с високи ,въпреки ,че с тях приличам на гигант (висока съм 175 + 10 см =185 smile3518 ) и вися като жираф над всички
п.с и ниски нося , особено като имам ходения  минимум  3-4 часа

Все едно аз съм го написала, с тази разлика,че съм висока 177+ 10см = 187  Laughing

# 116
  • Мнения: 190
Много голямо мъчение за мен.

# 117
  • Мнения: 288
Предимно с маратонки или чехлички на равна платформа. Зимата ходя с ботуши на ток, но не прекалено висок, нормален и определено не като на снимката в първия пост на авторката - в никакъв случай. Първо, че толкова висок ток не е здравословен за ходилото и второ, че ще съм атракцията по улиците - едно с височина (естествената височина с такъв ток - ще виждам теметата на хората, освен на баскетболистите и волейболистите на 1,90-2 метра - тогава ще сме на ниво - 1,74 + 20 см. - перфектна ще съм им ), а трето, че ще вървя като .... ако не се убия преди това. Simple Smile

ПС: Под нормал ток като височина имам предвид 5-10 см.

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 00:05 от Cantrell_NY

# 118
  • Мнения: 1 878
Обичам да нося високи обувки,карат ме да се чувствам по-женствена. Лошото е, че не мога да шофирам с такива и за тази цел си имам едни балеринки в колата. Сменям ги всеки път, само един път забравих и беше кошмарно, въобще не можех да усетя съиде Mr. Greenнителя

# 119
  • Мнения: 5 622
Ежедневните ми са 8 см. На повече от 8 се чувствам не до там комфортно, но имам и 10 см обувки. Новата мода с по 15 см токове, обаче, ми идва в повече и определено не е за мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт