Ходите ли на високи обувки ?

  • 10 352
  • 141
  •   1
Отговори
# 120
  • в белята
  • Мнения: 536
Преди да забременея незнаех какво е ниска или равна обувка всичките ми бяха с ток от 12 см нагоре и на най-големия лед успявах да ходя с тях.После последва девет месечен период -я и с ниски обувки съм могла да ходя  Laughing и сега пак се уча да ходя на токове ,но пак се прокрадват моменти в които си слагам нисички.

# 121
  • Мнения: 7 201
На високи-не! Naughty На умерено високи-да,но рядко.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 181
Ако е платформа-да,но по-тънък  ток-не.

# 123
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
не мога да ходя на високи токчета, така и не се научих и съм комична гледка...умерено високи съм носила на свадбата и на бала Mr. Green...иначе ако искам да съм"висока " се качвам на платформа...ама нещо напоследък все са ми ниски обувките... Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 1 120
В момента съм на 7 см токчета. Не ми се струват високи и се чувствам удобно. На по-високи рядко ходя, т.е. за по-специалните случаи ги използвам.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 110
нито ниските са полезни нито високите пак стигаме до златната среда ток от 3 до 5 см,и за разширени вени до колкото знам това препоръчват.Вие какво ще кажете по въпроса?

# 126
  • Мнения: X
Да, но не на много високи и не на платформи, ами на нормалния, тънък, елегантен ток.

# 127
  • Мнения: 52
За мен високите обувки не са за всеки ден. Краката се изморяват, получават се проблеми. Особено, когато цял ден си на крак на високи токчета... Не мога и не искам да си причинявам това сама. А иначе много ги обичам, но да ме возят с кола и да не стоя много права  Simple Smile

# 128
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Непрекъснато съм на високи обувки  Simple Smile

# 129
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз съм на периоди - или ходя само на ниски и маратонки или ходя само на високи. Сега ходя на високи, аже днес се сдобих с едни с 10 см ток.

# 130
  • Мнения: 3 641
Почти само на високи токове ходя напослдък. Само за фитнес маратонки

# 131
  • Мнения: 2 926
Аз съм на крайностите и на моменти - имам обувки само с равни подметки и такива с много високи токове.
В един момент нося само равни, в друг само токовете  Grinning

# 132
  • Мнения: 4 433
Не ходя на високи токчета

# 133
  • София
  • Мнения: 3 679
Имам само 2 чифта ниски обувки- едни маратонки и едни тип- пантофка- спортни
САМО на токчета ходя- не ми пречи,напротив като съм на ниски обувки се уморявам и ме болят краката
Е все пак съм само 164 см Confused

# 134
  • София
  • Мнения: 4 052
Да, ходя. Особено напоследък. И преди съм имала такива периоди, после маратонки, а сега пак токове...

Общи условия

Активация на акаунт