Ползвали ли сте Sterimar за вашите бебоци

  • 3 661
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 562
...Стеримар- мното ефикасно нещо. Отпушва моменталически и няма противопоказания. Ползвах го редовно до като не си го изпробвах на мен- чувството беше ужасно!!!!! Тогава разбрах защо Гери ревеше толкова ужасно много и дълго...

Именно  Sad


Иначе аз съм си взела една банка физ р-р с една спринцовка и си изтеглям по малко - 1.4 лв. литъра  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 29 юни 2005, 09:00 от Roshalche

# 16
  • София
  • Мнения: 1 544
Първо пробвах Нисита - пак като физиологичен разтвор, обаче със спрей като капки за нос и след това трябваше да се борим с помпата. Това дете полудяваше направо. Когато взех Стенимар явно точно от налягането /на мен пък не ми е гадно/  когато впръскам и я оставя по коремче всичко изтича само, без помпата и малката вече е забравила за нея и ми разрешава да впръсквам спрея. Много съм доволна.

# 17
  • Мнения: X
Ползвала съм го и още го ползвам, много добре отпушва носа, но това дето Ерика писа, че е гадно...ще взема да си сложа да видя как е. Иначе Ния не се бори, ама тя си търпи по принцип та знам ли я.....по принцип предпочитам да и слагам физ. разтвор /което си е същото/ с капкомер, обаче лошото е, че отвориш ли капсулката и вече не е стерилен.

# 18
  • Мнения: 6 315
Да, слагала съм и за 3-4 хреми, които е имал малкия още не ми е свършил флакона. В началото се дърпа, но после май му харесва, защото стои. Давам му да си поиграе малко с флакончето преди да пръсна, за да види, че не хапе Wink. Иначе и на себе си сложих за проба - не е гадно Simple Smile.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Ползваме Стеримар.На Йоан не му е неприятно,даже се смее ,защото съпровождам пръскането с думите " пръс-пръс " ... Grinning Сигурно не му е от най-приятните неща ,но не се дърпа.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
О да, ползвам, както и още един такъв спрей - Humex  на Urgo( по-голяма е опаковката и е по-евтин, съдържа същото като Стеримар-а). Много ми е удобен,а Мартин умира от кеф да му пръскам в носа - много му е смешно.

# 21
  • Мнения: 3 334
Ползвала съм Стеримар, но беше голяма борба, голям рев.

същата работа и при нас!

# 22
  • Мнения: 1 289
Да, няма никакъв проблем. Ползвах го към 3-4 месец, защото от жегата миналото лято на дребното му се запушваше нослето. Става и с физиологичен разтвор, но няма как да се впръска със същото налягане. Има и едни капки на Д-р Таис, които също са морска вода - цена към 5 лв. Шишенцето им става за многократна употреба. Като ги свършихме, слагам в него физиологичен разтвор и пръскам.

Ползвала съм Стеримар, но беше голяма борба, голям рев.

същата работа и при нас!
Е, това е задължително. Иначе къде остава удоволствието от цялата работа. Половин флакон имаме във въздуха. Laughing Гадно е, ама като се налага го ползвам и за себе си.

# 23
  • София
  • Мнения: 596
 И аз ползвам Стеримар и съм страшно доволна! Пръскам по веднъж в ноздрата и после с помпичката (но помпата на НУК, тази на Чико не е добра) вадя каквото има. В началото не му харесваше, но свикна.

# 24
  • Мнения: 8 769
Да, и продължавам да ползвам. На дъщеря ми толкова й харесва, че сама си иска и без да има сополки! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт