Има ли сред вас такива, които вече не могат да

  • 7 062
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 380
Ами не съм тийнейджър, спокойно  Simple Smile И аз споделям мнението ти, че парите са за да носят повече пари и затова никога не бих изтеглила ипотечен кредит, защото това ми изглежда последна опция за правене на пари. Парите е хубаво да се въртят в бизнес, после имотите се купуват доста по-лесно.

Бизнесът с недвижимост и ипотечни кредити винаги е бил сред най-изгодните. Няма добър бизнес, който да функционира без кредити. Няма нищо лошо в това да използваш чужди пари за да правиш свои.

# 76
  • Мнения: 2 556
Да, най-добре е човек да изтегли 8 ипотечни кредита за 340 години, но мен лично ме е страх и затова си трая  Sunglasses

Ох, спирам вече, всички разбрахме, че не схващам от изгода и това е

# 77
  • Мнения: 4 380
Да, най-добре е човек да изтегли 8 ипотечни кредита за 340 години, но мен лично ме е страх и затова си трая  Sunglasses

Ох, спирам вече, всички разбрахме, че не схващам от изгода и това е

Знаеш ли Тесс какво си мисля...На една жена и е простено да няма бизнес- нюх. Малко функциите на жената са повече в други насоки...Но на един мъж, изобщо не му е простено. Ако ти не схващаш от изгода, съпругът ти би трябвало по презумпция.

# 78
  • Мнения: 2 556
Не, ние се осланяме само на добрата си карма   Grinning Какъв бизнес нюх пък ти

хайде да не спамим повече, като ни една от нас не е просрочила ипотечен кредит до момента поне...

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 18:11 от Tess

# 79
  • Мнения: 1 425
Знаеш ли Тесс какво си мисля...На една жена и е простено да няма бизнес- нюх. Малко функциите на жената са повече в други насоки...Но на един мъж, изобщо не му е простено. Ако ти не схващаш от изгода, съпругът ти би трябвало по презумпция.
Страшна презумпция Simple Smile Радвай се че не всички мъже разбират от бизнес. Ако разбираха - твоя нямаше да върви толкова добре. Всеки бизнаес изисква да има клиенти, който не разбират много от него.

# 80
  • Мнения: 2 471
xenia има ли нещо от което да не разбираш? Това изречение " В момента, в който ти се случи нещастие, ти вече би трябвало да си направиш сметката доколко ще бъдеш в състояние да плащаш при новото положение и за колко време ще ти стигне ресурса." е толкова наивно, че няма повече на къде.  Пожелавам ти никога да не трябва да си правиш такава сметка. Ти наистина си един всестранно развит човек, вездесъщ по всички въпроси. Браво, дано и в живота си такава.

# 81
  • Мнения: 4 380
xenia има ли нещо от което да не разбираш? Това изречение " В момента, в който ти се случи нещастие, ти вече би трябвало да си направиш сметката доколко ще бъдеш в състояние да плащаш при новото положение и за колко време ще ти стигне ресурса." е толкова наивно, че няма повече на къде.  Пожелавам ти никога да не трябва да си правиш такава сметка. Ти наистина си един всестранно развит човек, вездесъщ по всички въпроси. Браво, дано и в живота си такава.

Не разбрах много това ирония ли е някаква, но както и да е...Има много неща, които не разбирам, но сигурно защото не съм поискала достатъчно. В живота съм още по-всестранно развита.  bowuu Всичко, което ме е заинтересувало някога по някакъв повод се опитвам да го разбирам.

Случвало ми се е много пъти да изпадам в криза и първото нещо, за което мисля е как ще се оправям със сметките. Мисля че това е съвсем в реда на нещата и наивно е точно да не се мисли за това. Всъщност, то е много приятно да не мислиш за сметки, а само за "иху-аху", но животът е жесток и не става така. Правиш всичко възможно да си защитиш задника, защото никой няма да го направи заради теб.
В крайна сметка, принципно си е в реда на нещата да разбираш къде ти е изгодата. Не винаги съм я следвала макар и да разбирам, но аз също не съм образец застрахован от глупост. Губила съм много пари от глупост (де да бяха само пари!). Прекалено много за да не си извлека полезни уроци. От неправилни приоритети, от нехайство и несериозност, от следване на чужда воля, най-вече на авторитарни роднини, които нахално се месят в чужди  работи, от ненавременно усещане на бъдещи перспективи с масови дефлации и какво ли още не...

# 82

Общи условия

Активация на акаунт