Мама вече е нетърпелива, иска СEПТЕМВРИйче да повива!

  • 10 826
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 29
  newsm51 Честито Мари, Много щастлива и засмяна да е малката Аделина и всички да я обсипват с любов и внимание! newsm51
Люси, потърси си друг лекар, който да те погледне, или накарай този да си свърши работата. За пет седмици много неща се променят. А и ти може всеки момент да зараждаш!

# 286
  • Варна
  • Мнения: 9
Честита дъщеричка  на Мари. Да им е жива и здрава и да им носи много радост  newsm51

Ето че тя доказа че и от малки коремчета се раждат нормални здрави бебчета  newsm03 newsm10

# 287
  • Мнения: 391
  bouquet  bouquet Честита Принцеса, Мари!!!   bouquet  bouquet

Айде, всички липстващи са се отчели засега.

Абре, момичета, какво е на 6ти Септември? Много от термините на тази дата са планирано секцио и ми е любопитно дали освен че е Събота има нещо друго.

Аз отивам да поспя, че нещо ми е такова леко и дрогирано в главата. Леглото ме вика...

# 288
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен Simple Smile
Честита дъщеричка на Мари да и е жива и здрава а на мама бързо възстановяване  bouquet
Ех че хубаво така всеки ден да има бебенца Heart Eyes
Ние още сме си 2в1 даже се бъзикаме с мъжа ми че то детето си чака да му преведат паричките и тогава ще излиза Joy
Дано другата седмица да ми ги вкарат че нещо взеха да ги бавят, ама какво се чудя все пак това са НОИ
Люси не им се нервирай, на мен където ходя да ме следят тонове въобще не са ми мерени, само ме гледа на ехографа и казва плацента добре, води добре , добра сърдечна дейност и айде бягай.
Лек ден на всички и чакаме още бебенца Flutter

# 289
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТИ ДЪЩЕРИЧКИ НА ДЕСИ, УАНДА И МАРИ!!!! ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ НОВИТЕ ПРИНЦЕСКИ В ОТБОРА!!

Мале Люси, все едно аз съм го писала тоя пост. Д-р Илиев е просто под всякаква критика. И аз си имах разправии с него. А онзи ден беше изплашил една позната, че плодът не се развивал както трябва, трябвало да влиза в болница..отива мацката на следващия ден (след безсънна, ревлива нощ, можеш да си представиш), преглеждат я други преди да я приемат и се оказва, че всичко е ОК, просто...така си говори и плаши. Аз също не бих повторила консултацията в Шейново. Всеки път аз трябва да им казвам какво да ми правят, а те дори отказват....а да не говорим ,че сега лятото да оцелиш доктор си е направо късмет! А ние сме си пред раждане и хич не ме интересува, че хората ходят на почивки!! Да са го измислили, бе!! Аз за какво плащам?!

Шейле, 6ти септември е национален празник - Съединението между Княжество България и Източна Румелия, 1885 г. Да им намираме работа на лекарите по празниците, да не скучаят  Laughing

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 11:14 от Mona*

# 290
  • Мнения: 262
Добро утро, майчета!
Честита принцеса Аделина на Мари П! Добре, че всичко е наред! Аз през нощта сънувах разни глупости, много се бях притеснила, че нямаме известие, но ето, че Слава Богу всичко е минало благополучно и си имаме още една красавица!
Дидишонце, задължително се консултирай и с друг лекар! Вбесявам се, когато докторите си претупват пациентите и нищо не им обясняват! Това е истинско престъпление! Мен така лекарят от поликлиниката ме беше побъркал, а той човеркът се оказа, че не е бил виновен - просто толкова неща се поемат от Здравната каса! Та бях в нервна криза, защото не ми беше гледал бебето на ехограф от месеци и накрая просто отидох при частник и се успокоих. Плащам си, но поне не треперя в неизвестност като преди!
Луси, а за Шейново нямам думи! Аз затова реших да раждам в Майчин Дом! Дано попаднеш на по-съвестен лекар и  да получиш полагащото ти се внимание! Ох, много се ядосах! Как не ги е срам докторите точно към нас бременните жени, да се отнасят така!!!!  #Cussing out
Шейле, нали знаеш, че на 6 септември в БГ е национален празник - тогава е станало Съединението, а на 22 септември е обявена Независимостта и от 5 години 22.09. също е национален празник Simple Smile за моя радост, тъй като тогава съм родена! Иначе не знам защо са назначени толкова операции секцио за този ден. Може би от астрологична гледна точка е хубава дата, но трябва майчетата да кажат защо тогава.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 11:24 от Флучия

# 291
# 292
  • Мнения: 125
новата тема


Хахахахахаха Laughing Mr. Green Laughing

Предлагам да пишем първо в едната, после в другата. На Петка 80 засега е по-посещавана, тъй че пишете там. После ще пълните и другата Hug

Общи условия

Активация на акаунт