Отговори
# 255
  • Мнения: 770
Момичета извинявайте!До сега винаги съм била много спокойна и всички се чудеха на спокойствието ми, но днес вече наистина разбирам какво е това да те тресът яко хормоните!Още по малко след вчерашният ден, в който всички приатели и роднини се изредиха по телефона: "Роди ли вече?Стига го стиска!Какво чакаш още пускай го това бебе?"На всичкото отгоре понеже работя още и то в магазин и работя с много хора и получавам въпроси от рода: "Айде бе какво правиш още тука!?"Еми и аз вече искам да се ражда!Още по малко постоянно съм на тръни, защото плацента ми е зле, водите са ми намалели, шийката ми е изгладена и омекнала, тапата ми падна,а пустите му болезнени контракции ги няма!Та така дори и аз най-спокойният човек, не издържа на това напрежение!Търся подкрепа във вас, защото мойте близки са по шашнати от мен!Особено бабите, на които ще им е 1 внуче!Стана ми гадно, защото четох, че пожелавате успех на Бизу и Гергана а на мен не!Тя бизу може би вече е родила, утре съм аз, а Гергана най късно в поняделник!
Много ви се извинявам!Срамувам се от себе си, но мисля, че ще ме разберете! Embarassed
П.П Днес за първи път от 4месец на сам ме избива на сълзи!

# 256
  • Мнения: 11 322
Жуже, поплачи си, мила! Дано ти олекне! То бебчето си знае работата кога да тръгне. Изключи си телефона.
Извинявай, аз хич не съм погледнала кога ти е на теб термина и затова съм те прескочила.
Вторият път преносих 10 дена и знам какво е да те тормозят ежедневно! Crazy
Стискам палци само да тръгне и да мине, както на теб ти се иска! Hug

# 257
  • Мнения: 7
Добро утро мамета,
След вчерашният ударен ден днес имам болежки и по стави дет до сега удържаха фронта, е казвам ви чувствам се кат некоя баба, по-точно бременна баба  Wink .
Шейле, много ти благодаря за разяснението на дробите. Сега поне имам яснота по въпроса. С теб сме с един термин, дробите и тях сме докарали еднакви, сега остана да целнем и бебоците в един ден.   Wink По въпроса за теста , системата тук е такава , всеки петък имат тест на думички и таблицата от седмицата. На мен ми се струва не достатъчно, тъй като няма контрол върху целят материал взет през седмицата...но нямам думата. Та още не е минал, отиде да си слага униформата и след малко ще я водя на училище.
Жужа  Hug без да поглеждам назад си спомням, че  при теб събота беше ден за предизвикване на раждане, ако беби не е тръгнало до тогава. Искрено се вълнувам за всяко едно момиче, но не винаги успявам да се включа навреме, сигурна съм че и другите момичета са така, та нали всички сме в един кюп в момента. Не се връзвай. От все сърце ти пожелавам успех за появата на малкото човече. Не приемай нещата лично, и ще чакаме да споделиш с нас и заедно с теб да преживеем този толкова важен момент в живота ни.    Hug
Сонче по повод проверките, вече не си пускам скайпа по тази причина, но за съжаление не мога да отсвиря и телефоните така. А някои заинтересувани сеирджии направо нямат никакво чувство за такт или аз съм станала много раздразнителна. Хора, които не се сещат за мен с месеци сега взеха да звънят и не питат "как си" а "роди ли?", "кога ще раждаш"    #Cussing out

# 258
  • Мнения: 49
Жужа, недей сега така, и на мен ми стана гузно....Ще си ревнем тука в хор, да се знае. Нали виждаш, че всяка я тресе и има някакви тревоги. А звъненето по телефона и проверките са си просто част от представлението! Те хората понякога се чудят какво да кажат (особено клиентите в магазина) и се правят на оригинални, а всъщност не се усещат, че са си яко банални Simple Smile Но важното е ,че не го правят с лошо.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Дръж ни в течение  Peace

# 259
  • Мнения: 166
И мен ме проверяват по два пъти на ден, дали не съм тръгнала да раждам, а то още никакви принципи. Вчера по този повод така се бях изнервила, целия ден ми беше крив. И пустите ръце като се добавят и настроението ми беше под кота нула.  smile3515
Днес ще се опитам да не се връзвам.
Ох как ми се иска раждането да тръгне през нощта или след като е минала вечерната проверка, че да не се побъркат всичките родителски тела в България, но да видим.
Жужа стискам ти палци всичко да мине нормално. Явно вече си на края на силите си. Според моята свекърва когато корема вече ти станел толкова голям и ти вече се примириш, че ще си остане за винаги там и бебето тръгвало  Joy Пробвай може да помогне.
Аз забравих кой още тръгна да ражда, но нека на всички да им е много спокойно.

# 260
  • Мнения: 86
Здравейте, хубавици!
Аз нали съм от рядко включващите се, че доста обикалям и се занимавам с какво ли не, пък и напоследък стякаме къщата за новия член на семейството.... Та за рядкотро присъствие се извинявам. Гледам да попрочитам какво пишете, големи сте сладурки. Гледах снимкирте на бебоците и така се вълнувам, толкова симпатични са човечетата.  Hug
Аз имам планирано секцио за 17.09.2008, ако дотогава бебка не реши да се изстреля, че така шава и се върти, че не е истина Crazy
Хе хе, гледам всички ни тресат хормотите.... и аз съм така. Мине се не мине време и все рева, за какво ли не. Мъжа ми се видя в чудо, ама не е нарочно... какво да се прави.
Хей, да ви питам(може и вече да сте обсъждали) за стриите. Появиха ми се на бедрата от вътрешната част, имате ли някаква идея как да се справя с тях?

# 261
  • Мнения: 82
Привет и от мен Hug
Днес отивам в 12 на запис на тонове в ТК, ако някой идва да се обади, ще бъда с пъстра рокличка  Laughing
И мен не спират да ме проверяват роднини, колеги, приятели, много е смешно  Simple Smile Майка ми звъни всяка сутрин с думите "Проверка" и започва да се смее  Laughing Вчера даже доживях брат ми да ми се обади да ме провери, а аз бях в Мърфис да хапвам с приятели и той ми вика "Какво правиш там бе ти няма ли да раждаш?"  Laughing
Исках да ви питам - вие мислите ли да уведомите майките си и бащите като започне екшъна? Аз онзи ден й казах на майка, че ако стане през ноща няма да им се обадя да не се притеснят и да хвърчат по нощите до болницата, а тя ми каза, че нямало да се притеснява, че се мобилизирала в такива моменти и щяла да си подкрепя зета. После мъжа ми ми каза, че тайно го инструктирали да им се обади непременно, независимо в колко часа тръгне бебка   hahaha
Хайде слънчев ден от мен  baby_neutral

# 262
  • Мнения: 53
Здравейте  Hug
Защо така няма бебчета и днес?
Като ви гледам колко сте по-напред от мен и сте се изнервили, и аз съм така. Не ми се чака повече. Успех на всички момичета, на които им предстои тези дни. Ще чакам да се похвалите скоро Simple Smile
Аз съм решила да не казваме на никой докато не родя. Не искам някой да се притеснява и да изпада в паника тогава. Все си мисля че е най-добре когато всичко свърши да им кажем

# 263
  • Мнения: 25
Аиде коит ще ражда да ражда вече!!!
За хормоните моите маи сега са повече!!!рева newsm45 ,смея се smile3521 ,ядосвам се за няма нищо smile3515 Така че споко!!!
Жуже аиде раждаи че да ходим по разходки,че само Софииските мами се оргамизират!!!
Да  им покагем че и ние можем!
Относно на кои казахме за раждането.НА НИКОЙ.На всички след като бях родила.Дори на родителите.
Сега да се оплача! туй моито дете ще ме побърка през ноща не иска да спи!!! Само иска да яде!
Вече ме болят зърната някои ако знае лек да казва!!!
Аиде леко раждане на всички които днес ще се плодят!!! newsm51

# 264
  • Мнения: 7
Жужа, в бързането си да постна поста си и да заведа детето на училище не прочетох двата публикувани отговора, та виждам ,че твоят е бил един от тях. Всичко това което описваш за въпросите и аз го чувам макар, че имам 10 дни и ми омръзна да обяснявам, че има още време до термина , че и след него. Отделен е въпроса, че не дължа на никой обяснение. Сега си давам сметка, че може би и аз съм досаждала така на някоя приятелка, е "вервайте ми" това нЕма да се повтори. Когато тогава.
По темата за косата, този път нямах (почти) никъкви киселини, та съм си наумила, че бебето ще е русо, тъй като русите по-често са плешовци ( имат само мъхче).  Аз не съм блондинка, половинката се явява блондинът в семейството та има шанс. Даже в къщи сме спретнали залагане.
 Миша, с първата ми бременост се нацепих много яко 1 седмица преди да родя, сега вече съм претръпнала, е не че им се кефя ама не виждам да имам контрол върху тях, независимо с какво си плескам прелестите. Единственото което аз от опит мога да те по съветвам е #Cussing out .... Wink
Лавинка по повод казването, аз ще съм по-спокойна ако майка ми не знае. тя е сама на 2000км от мен и предпочитам да я уведомя след като всичко свърши.

# 265
  • Мнения: 391
Сонче, на мене никога не ми е капала или текла коластра, няма нищо страшно от това и зобщо нищо не означава. Промените в гърдите ти са достатъчна изява на нормално хормонално развитие и със сигурност коластрата си е там и чака да се грижи за бебо.

Жужа, на всички хормоните ни са луднали сега, нормално е. А и като те тормозят с непрестанни въпроси роднини и познати, това не помага изобщо. Форума е голям и доста мнения и събития се пропускат, няма как. Не е лично.  Hug

ВАЕ, дай да видим дали ще го докараме съвсем еднакво тогава Wink
В кой клас е твоята щерка? Тука имат по едно домашно на седмица в 3ти клас и им стига толкова. Прекарват достатъчно време в училището за да се връща вкъщи и да виси над тетрадки.

Лавинка, нямам никакво намерение да уведомявам майка ми когато започва раждането. Каквато е притеснителна, само проблеми ще си донеса на главата.  ooooh!

# 266
  • Мнения: 8 246
Жужа, такава таблетка във влагалището поставиха на една познато майче, което преносваше. Поставиха и я сутринта, а през нощта роди. Не знам кога използват такива таблетки и кога системи  newsm78. Айед, отивай да раждаш, без много много да се притесняваш.
Соня, с първата си бременност нямах и капчица коластра по гърдите преди раждането. Появи се след това. И сега няма и капчица. Нито гърдите ми са се променили през последния месец. Понадуха се през първия месец от бременноста. Тогава доста ми тежаха и ги усещах напрегнати. Съответно смених и номера на сутиена, но след това нищо. Като гледах предният път в родилно, другите майки какви млекоцентрали имаха и с едни огромни зърна. Моите гърди си бяха най-нормални, просто малко по-големи от обичайното. Въпреки всичко малчо си сучеше най-спокойно. Така че няма какво да се притесняваш.
Аз съм на преглед във вторник. Ако дотогава не пожелае да излезе доброволно, ще искам да го издърпаме за ушите  Sunglasses. Има периоди от деня, продължаващи по час-два, когато беснее като за световно. Все си мисля, че ще изскочи от някъде. То не бяха лупинги, завъртания. Абе шантава работа. След това заспива. И пак е по-кротко от големия. Виктор не спираше за секунди да се върти в корема. До последно преди самото раждане продължаваше да се върти напред-назад. Ако следвам сценария от предишния път (то нали двете ми бременности са почти на 100 % идентични до сега), трябва да го чакам един ден след термина - на 07.09. Хубава дата е, а дано се сети, че е време да излиза.

# 267
  • Мнения: 86
Viki_86, пробвай със силиконови накрайници за кърмене, че ако станат рагади си е гадничко. И се мажи с грмастанче... това се сещам

# 268
  • Мнения: 1 666
Ланвинка, при предишното ми раждане тръгнахме към болницата към 3ч. през нощта, съответно аз на никой не казах. Обаче мъжа ми в тъмни зори направил необходимото и казал на нашите, после и на свекитата, та и на брат си. Та всички са били в час, че раждам. Уви, и този път няма да ми получи информационното затъмнение, защото ако е през нощта ще трябва да викнем майка ми да остане с детето, ако е през деня пак някой трябва да се погрижи за него - да го заведе и прибере от градина и т.н., че мъжа ми работи от 6:30ч. до ..... незнам колко си часа следобед/вечер. А иначе бих предпочитала никой да не знае, защото не искам да ме мислят излишно.

# 269
  • Варна
  • Мнения: 9
Добър ден и от мен!
Джулкаааааааааа дочака го твоята любов. Ха чИститУ. Heart Eyes
Стел, душа - дойде деня най-накрая - сега се моля да няма никакви проблеми и забавяния по 3те полета и довечера да си го гушкам  Heart Eyes Hug
Стискам палци на всички които са тръгнали да раждат днес - ще ви проверявам за хубави новини, че днес и баща ми е тук да довърши някои неща останали по апартамента.
Хубав ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт