Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 172
Мирке, не се притеснявай, ще видиш че всичко е ок - нещо подобно имаше и при мен при първата бременност, Царичкова като наближих и преминах термина редовно ме караше да качвам стълби заради слаби тонове....Според мен понякога шашка майките...може би е добре да направиш запис следобяд, а не през два часа сутрин...ако го няма твоя лекар иди при друг да те види на видеозон. Не се притеснявай, това според мен е излишна тревога!
Стискам палци и те гушкам, всичко е наред  Hug Hug Hug!

# 286
  • София
  • Мнения: 3 114
Днес в 4ч. сутринта singing_girl е родила син Кристиян- 3450 гр., 50 см.

Наложило се е секцио, но майчето се чувства добре и е много щастлива.  Simple Smile

Да й е жив и здрав, да порастне голям мъж и винаги да й носи само радост!

# 287
  • Мнения: 29
Браво на пеещото момиче, жив и здрав да й е малкия разбойник, дето хич не му се излизаше от топлата майчина утроба!!!
Мирка, успокой се, всичко ще е наред. Ако е било толкова притеснително нямаше да те пуснат да си тръгнеш от болницата. Мисли позитивно, не притеснявай бебка.

# 288
  • Мнения: 66
Супер, поздрави за singing!!!!!   newsm10 newsm74

# 289
  • Мнения: 166
Да е жив и здрав Кристиян на мама Singing girl. Да расте щастлив и много радостен. А мама да се възстанови бързо, бързо от раждането

Абе Шматката пак ли няма нет или този път е тръгнала да ражда? Някой има ли новини от нея.

А кой иска да пуска нова тема. Пак сме на 15та страница.

И Ирини нещо се губи след вчерашния рожден ден на малкия. Да няма и тя вече двама рожденници?

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 14:51 от petka80

# 290
  • Мнения: 4
Честита рожба на пеещото момиче!!! Бъдете живи и здрави!!!
Мирка, не се шашкай миличка. Първо твоя док да си те прегледа и ако се налага да влезеш в болница по-рано няма страшно  Hug на мен също ми предизвикаха раждането на 25 август, а сме с един термин! Само бъди спокойна и скоро ще гушкаш малката прасковка!!!
Стискам палци на Бизу!

 Hug Hug Hug

# 291
  • Мнения: 19
Мирка,  Hug стискам палци и се моля всичко да е наред с бебка. Наистина както др Цвети казва - нямаше да те пуснат от болницата, ако имаше големи притеснения. Д-р Царичкова ми прави впечатление на много отговорен лекар и човек. Предният път като бях на запис, каза на едно майче, че щом нейния доктор го няма, значи тя самата е нейния доктор и няма да остави нито една майка без наблюдение. И не мисли, че нещо ти си й направила - просто няма как да стане това.


ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА Singing girl!   bouquet

# 292
  • София
  • Мнения: 1 172
Честит син Кристиян на Пееща !!! Жив, здрав, умен, красив и много щастлив!!!

# 293
  • София
  • Мнения: 7 673
Мире, виж че и други мами е притеснявнала тази докторка.
 Praynig всичко да е наред!
Честит син на Singing girl

Мда, някой ще пусне ли темичка?  Hug

# 294
  • Мнения: 1 226
Честито моченце на Пееща. Много да те радва миличка Hug Hug  bouquet  bouquet

Иринка как е зетя, слънце? А ти? Heart Eyes

# 295
  • Мнения: 29
Аз с удоволствие бих пуснала тема, но нямам никаква представа как става  newsm78 , за което се извинявам Embarassed .

# 296
  • Мнения: 11 315
Да е жив и здрав малкия Кристиян! Честито на Пееща!   bouquet

Скачайте в новата тема!

# 297
  • Мнения: 7
Пееща, да ви е жив и здрав Кристиян! Нека щастието не напуска домът и сърцата ви. Бързо възстановяване.
Как ли е Бизу  newsm78. Дано чуем новини и от нея скоро.
Мирка  Hug не се притеснявай миличка, обади се на твоят доктор, всичко ще е наред.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.  Shocked

# 298
  • Мнения: 571
Да е живо и здраво малкото момченце на Пееща!!!Толкова се развълнувах като прочетох за нея и синчето и!!!Желая и само да е здрав и силен а другото сам ще постигне! HugНа нея бързо възстановяване!!!
Много ви благодаря момичета!!!За милите успокоителни думи!!Моя док за сега е обнадежден и не ми дава да се притеснявам!Утре в спешния кабинет на нов запис и ако има притеснения-ще изтелгим секциото!! Praynig PraynigМоля се моето момиче да е здраво и силно още мъничко!!!
Докторката беше много мила с мен-и моя лекар го нямаше и ми каза,че поема нещата и няма за какво да се притеснявам!!! Praynig
Още мъничко остава а аз знам че няма да се успокоя докато не видя и докосна живо и здраво детето си!!С всяка майка е така и силно стискам палци за вас!!! Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт