какъв лаптоп да си избера като марка?

  • 23 476
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18
Може ли да ми дадете коментар за този лаптоп
http://www.computernet.bg/index.php?page=shop.product_details&am … art&Itemid=26

За сега съм се спряла на него

# 76
  • Мнения: 137
Аз имам TOSHIBA и съм много доволна, мъжът ми също ползва няколко от същата марка и нямат грешка Peaceно аз предпочитам 17 инчовите с вградени камери и т.н.  с повече екстри Peace

# 77
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Ние имаме НР, който вече е на шест години  Mr. Green
Причината, заради която не го сменяме, е че до сега си се държи съвсем адекватно,
и не е дал нито един проблем. Е, тогава струваше доста повече от хиляда лева,
и може би заради това още продължава да си държи, та дори го врягам да работи
и с нови версии на графични програми, които както се знае, смучат доста силици.
Сложихме му само допълнително РАМ.
Исках да кажа - доволна съм от НР.

# 78
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 482
Нашият е MSI(1500лв.),аз съм доволна,но не съм много в час с марките.Гледам,че никай не го е препоръчвал Tired.

И моят е такъв. Даже на същата цена го взех преди 3-4 месеца  Wink С подарък рутер и чанта.
Не се интересувам от това дали някой би го препоръчал. Мъжът ми разбира достатъчно от компютри, та да се доверя на неговия избор.

# 79
  • Мнения: 334
Аз ползвам Тошиба Сатълайт - 13 инча. За мен беше важно 1. да е лек  - този тежи под 2 килограма и се събира и в дамската чанта  2. хард диска да е железен - доволна съм 3. да има всичко - blue tooth, инфрачервен порт, СД, записвачка, вградени колони  4. да мога действително да работя на него - т.е. бърз и мощен процесор 5. уайрлес-ът да е перфектен - с този в която и точка на София да съм има откъде да прихвана интернет.Цената беше към 1800 включително лицензиран софтуер - Ундоус Виста .

А  Laughing освен това е готин на външен виз - гладък и черен като хлебарчица

# 80
  • Мнения: 161
Може ли да ми дадете коментар за този лаптоп
http://www.computernet.bg/index.php?page=shop.product_details&am … art&Itemid=26

За сега съм се спряла на него
Като ще е гарга да е рошава - виж тук http://www.technopolis.bg/product.php?pid=334 Повече памет, повече рам, в пъти по-добро видео да 40 пари повече.
Посоченият от теб компютър е с много мижаво видео поне според мен става само за машинопис.....

# 81
  • София
  • Мнения: 940
Като марка Асус са много  добри, но все пак преди да го купуваш се посъветвай от кой се сервизира, ако е при някой от официалните вносители е по-добре.

# 82
  • Мнения: 738
Само и единствено DELL  Peace Peace Peace Всички са с по 3г. гаранция. Всяка друга марка е по-зле от където и да го погледнеш. И само идин съвет НЕ си взимай лаптоп или друг компютър от Техномаркет. На въпроса защо? има доста да попиша  Laughing

Хм Thinking Моя е с 1 newsm78

# 83
  • Мнения: 1 103
Аз съм с Компак 610 много съм доволна .

# 84
  • Мнения: 202
dell са супер и като качество и като характеристики, ако ти идва скъп може и toshiba ili lenovo. Аз ползвам dell studio и ...ами няма такова животно то става за всичко, че и тежки игри тръгват на него!

# 85
  • Мнения: 2 407
хп са с много добри параметри.

# 86
  • Мнения: 161
Ама айде де престанете с тез простотии - делл били много добри, ХП били с много добри параметри, тошиба били най-хубавите и пр.
Добри са спор няма, но са от определен ценови клас. Не виждам смисъл да се дават 1000 пари за тошиба при ценовия диапазон на асусите в момента - и дума не може да става за съпоставка.
И все пак всичко е въпрос на приоритети, поне като не разбирате престанете с глупостите.

Ако трябва да сме честни - Леново в момента правят големи боклуци, нищо че са наследници на АйБиЕМ при лаптопите, все едно да сравняваме мерцедес от 80-та с Рено Лагуна 08-а год. - всичко е до характеристики и ценови клас.

# 87
  • Sf
  • Мнения: 978
/.../ поне като не разбирате престанете с глупостите.

Един такъв много разбиращ ми препоръча моя FS, който сега успешно си го чукам в главата. Памет била, бла-бла, не знам си какво. И каква ми е ползата от това, че мога да дръпна хиляда филма, като нито един цвят не е цвят, а звукът е като от тоалетната?

Няма перфектен лаптоп, вярно е. Но тук всеки дава препоръки от гледна точка на това, дали му върши работа. За това не е нужно много да разбираш от технически характеристики.

Та за наплютия от теб Дел, просто отидох до фирмата, пуснах си го - видях каквото ми трябва, не слушах ничии препоръки и съм много доволна. Отгоре на всичкото, Дел ми излезе и по-евтин от FS.

# 88
  • Мнения: 147
аз имам asus, а приятелят ми HP и постоянно си ги сравняваме. в крайна сметка моят със сигурност е по-бърз, а неговият уж показва по-добре Simple Smile но от компютър до компютър има разлика, в смисъл че според мен не толкова марките са важни, колкото характеристиките на самия лаптоп. понякога и от най-добрите марки има такива дето да си ги чукаш у главата.. Simple Smile аз съм много доволна от моя, падна от леглото и все още си работи, а батерията му държи 4 часа Simple Smile няма равен Simple Smile

# 89

Общи условия

Активация на акаунт