какъв лаптоп да си избера като марка?

  • 23 467
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 378
Нашият е MSI(1500лв.),аз съм доволна,но не съм много в час с марките.Гледам,че никай не го е препоръчвал Tired.

# 61
# 62
# 63
  • Мнения: 49
Моят е Fujitsu Siemens, взех си го преди година... беше някаква промоция в Техномаркет за около 990 лв и съм много доволна от него   Grinning

# 64
  • Мнения: 214
според мен само Тошиба

# 65
  • Мнения: 332
Само и единствено DELL  Peace Peace Peace Всички са с по 3г. гаранция. Всяка друга марка е по-зле от където и да го погледнеш. И само идин съвет НЕ си взимай лаптоп или друг компютър от Техномаркет. На въпроса защо? има доста да попиша  Laughing

# 66
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Само и единствено DELL  Peace Peace Peace Всички са с по 3г. гаранция. Всяка друга марка е по-зле от където и да го погледнеш. И само идин съвет НЕ си взимай лаптоп или друг компютър от Техномаркет. На въпроса защо? има доста да попиша  Laughing
Всичко това може и да е вярно, но е малко крайно Naughty
На всички ни е ясно, че Дел са хубави , но ценовият клас не е по всеки джоб.Особенно когато лаптопа няма да се ползва за някаква определена работа и за използване на специфични програми.За това от къде ще го закупи човек.... всичко е въпрос на късмет Peace

# 67
  • Мнения: 67
Моят също е Дел, а предният беше Тошиба- вече е на почти 5 години и си работи, но не е толкова бърз като преди.
В Технополис могат да те посъветват добре, като им обясниш за какво ще го ползваш.

Успех!
 

# 68
  • Мнения: 822
Аз съм с Тошиба Сателит и съм много доволна... Искаше ми се Делл или НР, но като купувах, нямах толкова пари.

# 69
  • Мнения: 852
според мен само Тошиба



Нашият също е Тошиба и съм доволна Peace

# 70
  • Мнения: 13
Аз пък не намирам разлика в Тошиба или Дел. Какво значение има? Частите са едни и същи. Фирмата дава гаранция само за асемблирането. Как може да кажете, че лаптопи с едни и същи части от едни и същи производители са различни като качество?  newsm78  - говоря за процесори, дъно, видео и др. За мен са си все едни и същи. И като цени не са много по-различни. Иначе мога да кажа аз какви експерименти съм си правила. Наредени Леново, Дел и Тошиба с почти едни и същи параметри (c2d intel 1.5GHz, 2Gb ram, radeon HD2300, ) - Тошиба е най-добрия лаптоп в хващане на слаб безжичен. Леново много са слаби в безжичния. Е не знам защо, но тези лаптопи вечно си имат тези проблеми.  Недостатъка на Тошибата е ,че е като печка. Много пече тва чудо и батерията му държи около 1 час и 30 минути. Направо си прегрява. - от личен опит говоря.  

# 71
  • Мнения: 332
bioncheria, само ще ти кажа, че на всички лаптопи с изключение на Дел производството им е Китай, а на Дел е Ирландия. И само един въпрос, каква гаранция ще вземеш за Тошиба? Едва ли ще можеш да ми дадеш точен отговор, защото тя се определя според модела от 1-3год., като 3год. супер рядко дават, а на Дел изобщо няма знач. какъв е модела и мишка да си купш с тази марка, пак гаранцията ще е 3год. а смятам на всеки е известно, че гаранцията е много важна, особено при лаптопите  Rolling Eyes

# 72
  • Sf
  • Мнения: 978
Аз съм с Фуджицу Еспримо - далеч не е върхът.

На мъжа ми лаптопът е Дел - разликата е очевадна. При същите характеристики, Дел е по-евтин, работи по-бързо, не му забива клавиатурата (на Фуджицу-то - постоянно!), а и дизайнът на Дел е по-добър. Правен е в Полша.

Като цяло, вече не бих си купила лаптоп на Фуджицу, не го и препоръчвам.

# 73
  • Мнения: 13
На Тошиба гаранцията е 2 или 3 годиним (зависи от фирмата вносител, понеже са 4 за БГ) като от тях 1 година е международна.И айде сега да не започваме със спорове Тошиба или Дел, защото пак твърдя че за мен са си напълно равностойни. А ако трябва да робуваме на марката мисля че баш Тошиба са първите производители на лаптопи и са първите наложили се на пазара.

# 74
  • Мнения: 483
Аз съм с DELL.  Heart Eyes
Тошиба също са добри.

Общи условия

Активация на акаунт