Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ахахаха весело ми стана днес Heart Eyes
Спирам да чаткам тук и ще работя.
С Борис след 2-3 нетолкова романтични ЛС-та се разбрахме след 12 ч. на Бялата къща.
Айде...който не дойде бан и е*бан Twisted Evil

# 61
  • Мнения: 212
Значи имам предложение днес след 12 ч. сборен пункт "Бялата къща". Хера вече кандиса  Grinning Другите как сте с времето

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз не съм я чувал до сега как свири. Ако се видим може да посвири малко да видим  Mr. Green
С удоволствие, но се опасявам, че нито ще чуеш, нито ще видиш нещо.
Обещавам да съм виртуозна  bowuu

# 63
  • Мнения: 212
Ахахаха весело ми стана днес Heart Eyes
Спирам да чаткам тук и ще работя.
С Борис след 2-3 нетолкова романтични ЛС-та се разбрахме след 12 ч. на Бялата къща.
Айде...който не дойде бан и е*бан Twisted Evil

Чакай малко. Как ще те позная. Джедайския меч ли ще носиш Simple Smile

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ми намерете Експри де... ще ми липсва.

Боре, Хера не мож я обърка. Такава осанка и невъоръжена отадче се познава.

# 65
  • Мнения: 212
Ми намерете Експри де... ще ми липсва.

Боре, Хера не мож я обърка. Такава осанка и невъоръжена отадче се познава.

Ми хубаво. Ще дойда след 12 ч. в Бялата къща пък ако се познае, познаем Simple Smile Мен лесно ще ме познаете. На челото ми пише "бан"  Grinning

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ахахаха
Значи най-красивата в заведението с ореол над главата съм аз Mr. Green

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз пък съм най-музикалната  Laughing

# 68
  • Мнения: 212
Аз пък съм най-музикалната  Laughing

Значи търся светица с ореол на главата и дама свиреща на флейта...Simple Smile

# 69
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Приятен обяд тогава Simple Smile

# 70
  • Мнения: 212
Приятен обяд тогава Simple Smile

Обяда беше приятен. Всъщност само един обядва другите бяхме на сокчета а някои дори на чайчета (без захар) Simple Smile

# 71
  • Мнения: 619
Аз пък чак сега влизам и научавам за срещата,а бях без малката и можех да дойда.Утре пак съм без нея,ако ме искате разбира се  Embarassed

# 72
  • Мнения: 120
Ей,здравейте!
Нито ме познавате,нито съм мама все още.живея тук от 3 години и нямам много приятели в града.Като чета как се забавлявате,чак благородно завиждам Simple Smile Търся си компания,как мога да "зачленувам" в клуба ви ?? :: newsm78

# 73
  • Мнения: 619
Ей,здравейте!
Нито ме познавате,нито съм мама все още.живея тук от 3 години и нямам много приятели в града.Като чета как се забавлявате,чак благородно завиждам Simple Smile Търся си компания,как мога да "зачленувам" в клуба ви ?? :: newsm78
Здравей и добре дошла!Може да зачленуваш предполагам като ходиш на срещите,на които аз не присъствам...

# 74
  • Мнения: 280
Я,колко забавно в темата!Напомня ми за времето когато "старите кадри" се запознавахме и си уговаряхме срещи.Само че тогава се чудехме къде ще ни приеммат с цяла тумба буйни дечурлиги.

Дидо,де се изгуби?Да не получи съвсем депресия от стеклите се обстоятелства?Липсваш ми.

Общи условия

Активация на акаунт