Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз само стоя, по-скоро седя отстрани и гледам, наблюдавам, дебна... Mr. Green

Иначе и ти ми липсваш, ама при тия километри разстояние... Няма начин... Кога ще си дойдете...? Heart Eyes

Днес по обяд се уговаряйте за нанякъде, само ми звънете по телефона, че още не съм си опънал нет-кабела до новото работно място...

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
И ти ни липсваш, Злати.

# 77
  • Мнения: 280
 Hug

Ами какво да ви кажа за днес -ще ви чакам пред девето бунгало около 13 часа-изкъпана от пясъка,парфюмирана и стоплила консервите за обяд!

# 78
  • Мнения: 0
 Hug
Поканата ми прозвуча толкова примамливо, че се огледах за свободна кола на паркинга  car003

# 79
  • Мнения: 280
Митя,има едно свободно легло в детската стая,утре направо можеш да тръгваш за работа от тук.Колко са-3-4 часа път.

# 80
  • Мнения: 315
mariana_jl здравей и добре дошла при нас.  Hug

Злати как е на морето?   grinning039

# 81
  • вкъщи
  • Мнения: 704
ЗДРАВЕЙТЕ СЪФОРУМКИ.Все не мога да разбера къде се събирате все пропускам.Не обичам да досаждам на хората. Hug Hugза всички.Приятна вечер.

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Йовета има и съфорумци...не ги пропускай, че ония бързия ей сега ще съсне подобаващо Mr. Green
Излизаме където и когато сварим. Повечето пъти се разбираме обаче надвечер по телефоните.
Ако Митя поеме съм морето идвам с него.

# 83
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Извинявай забравих че има и съфорумци.Моля съфорумците да приемат моите извинения Hug.

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Йовета, и през деня се събираме.
Почти всеки обед сме на Бирхалето. Ако имаш възможност, ела да се запознаем.

# 85
  • Мнения: 2 448

Почти всеки обед сме на Бирхалето.

Днес ще ходите ли? Ако да в колко часа. Да взема да се домъкна и аз, защо поканата ти е само към Йовета?   Crossing Arms  Joy

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ще ходим.
И ти си поканена, ако обещеш да не идваш по лачени прашки  Mr. Green

От 12:00 на Бирхалето.

# 87
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Ама как ще ви позная?.Аз ще съм без децата.Не мога да минам  край всека маса и да питам и от форума ли си? Laughing

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Един доста закръглен рус хубавец (Експри), една чернокожа дългокоска (Аз) и хубавица с лачени прашки (Пасинет)  Mr. Green

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 10:32 от Jade

# 89
  • Мнения: 11 327
Един доста закръглен рус хубавец (Експри), една чернокожа дългокоска (Аз) и хубавица с лачеин прашки (Пасинет)  Mr. Green
Подробности! Най-важния детайл за опознаване е, че са най-шумните!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт