Отговори
# 45
  • Мнения: 2 448
За мен Бирхалето и Бялата къща са на еднакво време за достъп, така че - където кажете.

Ъ, това Бялата къща дали е тази, за която аз се сещам?  Rolling Eyes

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
За мен Бирхалето и Бялата къща са на еднакво време за достъп, така че - където кажете.

Ъ, това Бялата къща дали е тази, за която аз се сещам?  Rolling Eyes
Тя, тя

# 47
  • Мнения: 2 448
За мен Бирхалето и Бялата къща са на еднакво време за достъп, така че - където кажете.

Ъ, това Бялата къща дали е тази, за която аз се сещам?  Rolling Eyes
Тя, тя

Е, ок, ако има среща там ще се присъединя, само кажете кога.  Grinning

# 48
  • Мнения: 212
Ще го питам аз как му се отразило на кафе с модка. Знам, че това е една негова съкровена мечта.  Mr. Green
 Детето тръгна на градина вече и ще мога да се включа някой обед, ако се събирате на Бирхалето.
Кафе не съм пила с него...нищо не ми е писал...нещо изчезна милия Crazy
За кафе на Бирхалето аз съм нъцки...ама за кафе на Бялата къща съм с двете ръце и двата крака Mr. Green

Не е вярно, че съм изчезнал. Дори ти бях писал на ЛС за да бъде някак си ... как да го кажа... по-интимно  Sunglasses поканата за среща на кафе, но ти не ми отговори и аз сега съм съкрушен че може би не искаш да пием кафе  Sad А такива хубави неща ти бях писал в ЛС... За романтична, тиха, прохладна есенна вечер ....
Но ще го приживея някак си. Вече си мисля, че тук никой не ме обича особено модките.  Sad

Къде е тая Бялата къща. Не я знам...

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ми днес примерно.
Аз може да взема Експри с колата.

Борисе, Бялата къща е в кв. Кольо Ганчев малко преди завоя за Раднево.

# 50
  • Мнения: 2 448

Къде е тая Бялата къща. Не я знам...


До нас Борка.  Simple Smile

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ако ще има кафе на Бялата къща свиркайте да викам колежката да се прибира, че да не го ям големия.....да точа лиги  Mr. Green
Борееее харесвам те бе...особенно като имаш бан Mr. Green

# 52
  • Мнения: 212

Къде е тая Бялата къща. Не я знам...


До нас Борка.  Simple Smile

Ааа извинявай не се сетих. Ама аз до вас напоследък все вечер по тъмно идвам и не мога да се ориентирам през деня по светлото... Mr. Green

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Е, свиркам де, свиркам...

Само че нямам телефон (забравих го вкъщи Embarassed) и не мога да се обадя на Експри. Звънни му ти и му кажи ако иска да го взема с колата да намери начин да ми пише на Скайп или Кю.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Експри е тук в момента.

Джейд обичам да свиркаш Mr. Green

# 55
  • Мнения: 212
Борееее харесвам те бе...особенно като имаш бан Mr. Green

Знам си аз. И ти си като другите модки на принципа че "Най-добрия Борис е баннатия Борис" Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 448

Къде е тая Бялата къща. Не я знам...


До нас Борка.  Simple Smile

Ааа извинявай не се сетих. Ама аз до вас напоследък все вечер по тъмно идвам и не мога да се ориентирам през деня по светлото... Mr. Green

Пусни фаровете, ще ти е по лесно да се ориентираш.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 212
Джейд обичам да свиркаш Mr. Green

Аз не съм я чувал до сега как свири. Ако се видим може да посвири малко да видим  Mr. Green

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Борееее харесвам те бе...особенно като имаш бан Mr. Green

Знам си аз. И ти си като другите модки на принципа че "Най-добрия Борис е баннатия Борис" Simple Smile
Една порода сме знам Crazy
Звъня му ама не го вдига...ахахах Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 448
Борееее харесвам те бе...особенно като имаш бан Mr. Green

Знам си аз. И ти си като другите модки на принципа че "Най-добрия Борис е баннатия Борис" Simple Smile

След темата ти как се радваш на малките неща от живота по време на бан, няма как да не те обичат повече в това състояние.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт