Бурканчета за детска кухня

  • 56 759
  • 251
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
а  при нас не искат бурканчета ами слагат храната в пластмасови кутиики всеки път/за еднократна употреба които са/

# 31
  • София
  • Мнения: 44 174
При нас всеки ден си носиш бурканчетата и ти ги пълнят на място.

Да, защото взимаш от кухня майка, а в софия е една кухня майка за район и кола разнасят по пунктовете храната, т.е. няма как да ти я сипват на място Wink

# 32
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
за София - на пазара на Красно село продават бурканчета и капачки.
На нас ни искат 20 бр.

# 33
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
При нас всеки ден си носиш бурканчетата и ти ги пълнят на място.

Да, защото взимаш от кухня майка, а в софия е една кухня майка за район и кола разнасят по пунктовете храната, т.е. няма как да ти я сипват на място Wink

не е защото се взема от кухнята-майка, във всички пунктове така правят при нас в В.Търново

# 34
  • Мнения: 77
за София - на пазара на Красно село продават бурканчета и капачки.
На нас ни искат 20 бр.

Благодаря за отговора, пазара е точно до нас   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 1 078
за София - на пазара на Красно село продават бурканчета и капачки.
На нас ни искат 20 бр.
А може ли да кажеш къде точно?   bouquet Спешно трябва да купя утре-вдругиден 30 бурканчета и 60 капачки и направо се ужасявам от мисълта къде да ги търся.

# 36
  • Мнения: 257
От всеки магазин за домашни потреби можеш да си купиш
Аз лично си купих 3 защото при нас  толкова искаха но определено има голям избор на бурканчета мисля че няма кои знае какво значение каква големина са въпроса е да ти са удобни

# 37
  • София
  • Мнения: 1 078
Не е така. Тук искат определени бурканчета, както едновремешни на Ганчев с капачки на винт, май са по 190 гр.

Ако някой знае със сигурност къде се продават такива, моля да споделите Praynig

# 38
  • Мнения: 257
Не е така. Тук искат определени бурканчета, както едновремешни на Ганчев с капачки на винт, май са по 190 гр.

Ако някой знае със сигурност къде се продават такива, моля да споделите Praynig
Не разбрах че искат строго определени бурканчета  но точно такива аз имам от първото си дете от пюретата на Ганчев  ако искаш  мога да ти дам така седят

# 39
  • София
  • Мнения: 1 735
за София - на пазара на Красно село продават бурканчета и капачки.
На нас ни искат 20 бр.
И аз съм виждала там,на гърба на сергиите, на които продават мед.Капачки има на Кирков пазара/майка ми купи от там,но не знам точно къде/.

# 40
  • Мнения: 1 187
При нас също сипват на място. Използвах буркани за подправки  - стъклени, с пластмасов капак, с винт. Бяха ми много удобни.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 078
Не е така. Тук искат определени бурканчета, както едновремешни на Ганчев с капачки на винт, май са по 190 гр.

Ако някой знае със сигурност къде се продават такива, моля да споделите Praynig
Не разбрах че искат строго определени бурканчета  но точно такива аз имам от първото си дете от пюретата на Ганчев  ако искаш  мога да ти дам така седят
С удоволствие бих се възползвала, ама ти си в Пловдив пък аз в София Confused
Помолих една приятелка, която работи до Кр. село да види и, ако има, да купи.

# 42
  • Мнения: 17
Здравейте ,

Някой да е купил бурканчета най сетне , да каже поне къде има ?

# 43
  • София
  • Мнения: 1 078
Да, все забравях да пиша. МОята приятелка ми купи от Красно село. Било е на някаква сергия с чушки Laughing , горе били закачени капачки най-различни и човека продавал и буркани. Не винаги имал, но имал Laughing За 30 бурканчета и 60 капачки платих 11 лв.
А навремето, бащата на моята приятелка й е взел на нея от Женския пазар. Така че все някъде ще има. На Д.Петков също продавали.

# 44
  • Мнения: 512
Капачки и аз купих от пазара, а бурканчета събрахме с помощта на роднини и приятелки! Искаха ни 30 бурканчета и 60 капачки.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт