По Дюкански си диетуваме и по-малък размер дрешки си купуваме - 122

  • 43 540
  • 905
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 466
Благодаря ви момичета ! Малко ме поуспокоихте.

Мойта коса по принцип е мазна и винаги съм я мила през 2-3 дена. Откакто започнах режима се поизсоши и дори започнах да я мия по- нарядко. Слагала съм и две ампули досега пак на Фито и отделно съм и правила 2 маски със зехтин. Ако е само временно няма проблем, но ме е страх тази коса, която капе дали на нейно място ще излезне нова. От няколко дена карам все някой да ми поглежда косата дали имам някакви малки косъмчета в корените, което да ме успокои  че все пак на нейно място има нова и като че ли имам тук таме, но направо ме е страх да я реша. Замислих се да я поострижа по-късо и май това ще направя. Ако не спре скоро ще ходя на лекар.

Извинявайте, че ви занимавам с моя проблем, но мисля че е важно момичетата, които тепърва започват с режима да взимат мерки още от началото. Аз пих само комплексни витамини, които явно никаква роля не са изиграли.

Май сега всички дюканки ще ни познават по късите коси .

Честито на всички с намаление, усещането че сте по-леки е неописуемо, нали.  Пожелавам ви да се радвате на него завинаги.

# 796
  • Мнения: 34
Здравейте момичета
Аз съм нова в диетуването  Embarassed
Чак ме е срам да си призная, но така и не съм успяла да пазя диета до сега - все ставаше, "бе айде от утре"
Та и на мен не ми е ясно как успях, но днес ми е 6ти ден в първа фаза  Simple Smile
Най-трудно от всичко ми е закуската /аз принципно не закусвам, всъщност преди 2 рядко ям/, та сега ям сутрин насила и ...... водата. Вода почти не пиех - сокове, безалкохолни, вода, ама с изцеден лимон /което сега е забранено/ и общо взето се получава, че се наливам насила.
Целта ми е 20 килца. Уж беше 25, но установих, че кантара, на който си поставих целта явно е "дефектен" за 4 дни не отчете и грам разлика, а в къщи /разбирайте при нашите/ кантара и отчете килце разлика от вчера до днес, показва с 5 килца надолу, пък и съм си сравнявала резултатите от него с медицинския, та - мисля, че е по-точен.
Въпросчето ми е свързано с количеството на киселото мляко - има ли ограничение. За прясното разбрах, че е 200-250гр., но за киселото.
И за колата - пия по около литър на ден /лайт/ - има ли ограничение и тук? И има ли разлика м/у кола лайт и пепси лайт - пепсито ми харесва повече, но ако не е режимно, да го спирам?

Благодаря ви предваритело и се извинявам за дългия и може би неясен пост

# 797
  • Мнения: 444
Вери и моята коса пада с ужасна скорост, и мен ме е страх да я сресвам, падат си направо кичури коса като се къпя, почнах да се замислям дали да не ходя на лекар, аз си правя маска на косата всеки път като я мия, т.е. през ден и отделно един път в седмицата я мажа със серума на икаров, за сега напредък нямам и много ме е страх да не ми оредее косата и май ще ходя и аз да чета в темата за дългата и здрава коса и да почвам маската Sad а преди ми беше дълга и здрава и гъста.... сега малко като я поскъсих и оредя... кофти
ако откриеш решение, свиркай, обаче без рязането на коса.

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 10:36 от labello

# 798
  • Мнения: 1 890
Пижолина здравей!
Първо, честито за успеха, утрето станало Wink
Не каза на колко си години /много важно/, колко си висока, колко кг.  и тн.
Киселото мляко , заедно с всички млечни продукти /извара/ не бива да превишава 800 гр. дневно.
За колата, незнам да ти кажа, май няма, ама никога не съм се интересувала , защото не пия , а пък и  моето лично мнение е, че тя  е за крайни случаи.
Успех!

# 799
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Добро утро, добри хора! Simple Smile

пижолина, добре дошла в казана на Дюканя. Grinning
И аз предпочитам Пепси лайт, но си позволявам около 200-300 мл на ден. Wink  Peace

п.п. Аз обичам временно да си сменявам аватаритИ, иначе оня - червенокосия си ми е любим. Wink

о, ФолиHug

# 800
  • Мнения: 831
Фоли Heart Eyesсъкровище - продължавам да съм кандидат
за твоята пръчица-смятай го за пристрастяване hahaha hahaha hahaha
veri,таз работа с косата ми се размина,някакси докато карах режима
наблягах страшно много на риба-мазна, Шото Дюки я позволява. Mr. Green
Иначе профилактично използвам -Fitoval -шампоан и таблетки.Купувам си ги от аптеката и нямам забележки.Стойността на двете неща е под 20лв.
Звездопад Hugново аватарче Whistlingа честито,Гледам и за хапване става hahaha hahaha hahaha
Вещи HugЧестит рожден ден на малката красавица .С пожелание за щастливо детство и много успехи. newsm59 newsm38 Tada

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 11:10 от rivela

# 801
  • Мнения: 92
Добро утро и от мен на всички  Hug


пижолина, колкото до млякото има ограничение като цяло за млечните - до 1 литър на ден

# 802
  • Мнения: 34
Ми годините са 28, а ръста 1,63
Килограмите бяха 80, та ми се ще да си стана пак 60. Така и не разбрах кога и как се освиних така. Бях 1 месец на диета заради алергия от лекарства /само плодове, зеленчуци и разни тестени/, станах като клечка и като ми казаха, че вече мога да си ям нормално - опс, "прасенце"  Confused

едит - значи млечните трябва да ги поогранича, че сега пия по 1 чаша мляко с нес, 2 кофички кисело и 1-2 активии 0,5%. Месо почти не ям /веднъж ядох пилешко и веднъж печени дробчета/, та общо взето си карам на мляко и яйца 

# 803
  • Мнения: 2 708
Чочосан, благодаря за отговора. Радвам се, че при теб се получава. Но според мен с това мляко, което си купуваме от 0,1% няма как да стане, защото е бъкано с вода, която като се замрази си е просто една буца лед. Здраве да е Laughing Ще почакам някой и друг месец, то се е видяло Laughing Може пък друг да успее да го направи с това мляко.

Аз да споделя за косата. Не съм ходила да чета, коя на колко е от страдащите в момента от падане на коса, но при мен как беше. Малко след като родих голямата, започна неистово да пада. Аз имах прекрасна коса, къдрава и гъста, ама мноооооооооого коса. И никога не съм имала проблеми с нея. Ноооооо раждането и кърменето си каза своето. Падаше ми, въпреки, че не съм била на диета. И така доста време. После спря. Ей така изведнъж си спря. То добре, че имаше достатъчно коса, че и падайки, все си имаше нещо да остане, въпреки че никога не се върна тази коса, която имах преди.

И до сега, мине не мине, има периоди, в които почва да капе повече, и периоди, в които не капе. Дори не е свързано с това какво й слагам. Ееее, може би има някакъв минимален ефект, амааааа, аз стигнах до извода, че при мен това си е физиологичен процес. Просто косата си намялава с възрастта.
В момента пак пада, и почна да пада, преди да почна този режим. Така че, аз не ги свързвам нещата - поне при мен не са свързани.

Даже пролетта, прочетох тук в темата за прекрасна коса, за оня тривитаминол, дето е за овцете Joy и с това си мазах косата цели 3 седмици. Ама спрях, че такива люспи пърхут ми излязоха, чееееее направо луднах. Направо ми се люпеше кожата. Не зная другите как се оправят, аз ли съм куцузлията.... newsm78
Както и да е Laughing От опитите ми с хапчета и маски, все пак останах с впечатлението, че нещото което най-ми е помогнала и имаше видима разлика след използването беше точно серията на Фито. Купих си и таблетките и шампоана и ампулите. Скъпички са, но аз бях доволна.

То много стана моето писане, ама изводите за мен лично са - падането на косата не е свързана с диета. Със стрес - да, ако имате такъв, ама с храната не Peace Ееее при вас може да е различно, ама всеки май за себе си трябва да открие формулата Laughing

Успешно слабеене момичета Laughing Laughing Laughing

# 804
  • Мнения: 958
Здравейте на всички Hug
Бързам да се похваля, знаех си аз, че писането във форума действа-преместих си линийката Laughing Обаче да споделя, че два дни ходих с малката на басейн, а там плувах...много   Много съм доволна, дори си мръднах целта Flutter
Гледам много е хубаво тук, в темичката Heart Eyes  Много ми е мило така  Kissing Heart  Виждам разписали са се много познати никове и това ме прави щастлива  Kissing Heart
Не мога да се въздържа да не си ви нагушкам всичките:Фолиева,Сън,Перле,Аби,Фенси,Вещи,Зеленкото,Майка Зайка,Нели,Татитт, Ривелка,Духи,Червенкото,Дори,Креми,Пиле,Ориима още няколко,които не пишат, но се надявам и те да се завърнат   
Радвам се за всички с намаления,Ривелка,
Особено се радвам, че Фоли прописа, липсваше ми, ей
пижолина, добре дошла  bouquetЗа колата лайт няма ограничение, а за млечните количеството за деня не трябва да надвишава 1кг, така че си вадиш количеството на прясното мляко и извара, ако ползваш и правиш сметка за киселото мляко Peace
За сладоледа да кажа аз как си го правя, замразено кисело мляко със степче, става като замразен крем, има малко кристали, но си се яде, много е добро, а ако искате за разнообразие пробвайте с нескафе, правила съм и "сладоледена торта" по този начин

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 10:58 от jedira

# 805
  • Мнения: 92
пижолина, трябва да ядеш повече месо

# 806
  • Мнения: 1 890
Пижо, / може ли така, че ми е дълго/ питах те за годинките , да не си под 20. Wink Иначе, другото е ок, ще успееш, пиши често и всичко ще е наред. Hug
РР. Сега видях, Силверфокс е права. Нищо не правиш. Зарежи активията и яж месо. То е в основата на режима. С млякото и яйцата само няма да постигнеш резултати . Те са за разнообразие. Hug
Жедирка,  Hug Hug HugЧестити свалени грамчета, този път няма мърдане  Heart Eyes Hug
Ривелка, тряс  hahaha  comp03 babydust7

# 807
  • София
  • Мнения: 5 298
Добър ден и от мен!

Зеленко, понеже каза, че си качила рецептата за сладоледа, аз само да кажа, че това не ставаше за ядене.

Моля, да не се приема, че е лично към теб - ОТНАСЯ СЕ ЗА ВСИЧКИ! Ей за тия работи се надяваме да влизат хората и да пишат на блога. Честна дума, има поне 10 рецепти за сладолед и вече не помня коя беше последната, за да наместя коментара ти към нея  Embarassed Каквото видя коментар за рецепта - слагам и на блога, но само ако "позная" коя точно е рецептата. Има рецепти с по мноооого вариации.... Да си призная, нямам излишно време да преровя пак цялата тема, а някога - и няколко теми назад - само за да видя кой беше дал последно рецепта за сладолед и да "вържа" коментарите към точно нея рецепта  Embarassed

Цоци
, благодаря  Hug

zalagalki, има рецепта за режимно сирене в блогосайта, защо не я опиташ  newsm78

Орелия, Roisin, Tatitt, foli, jedira, Hug

Denni, благодаря за успокоението,  hahaha ама на мен вече ми личи - особено както бях се "офинила" покрай режима... вече си купих малко дрехи, защото за работа не ми стават повечето, дори от най-дебелия период (много ми се разшири тазът)  #Crazy

# 808
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте муцки Hug Аз отивам да гледкам повторението на полу-финала на "US Open" между Джокович и Федерер, по "Euro Sport", че съм го изпуснал Sad

# 809
  • Мнения: 92
Добър ден на всички  Wink Пижо,добре дошла в строя,забрави за Активиите,съдържат сметана и по принцип не са препорачителни,както и за млека,които не са 0.1 %,както и за сирена различни от Екскуиза Фитлайн 0,2%
Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт