Какъв цвят чорапогащник?

  • 10 757
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
Аз лично през есента/зимата нося с удоволствие плътни чорапогащници. Най-често черен, но имам и други цветове.

Лично мое мнение е, че черен чорапогащник е най-приятното за окото попадение в съчетание с рокля и черни токчета.


Не искам да те обвинявам в лош вкус,но плътен черен чорапогащник на червена официална копринена рокля е крайно неуместно. Peace

# 46
  • Мнения: 2 907
Стефани, чорапогащниците с телесен цвят са тотално аут от модния хоризонт. След това е въпрос на вкус кой ще си обуе такъв.

Но за да те убедя, че не съм единствената с лош вкус, хвърли един поглед, може и да ти хареса  Wink :

Alberta Ferretti цъкни едно слайдшоу на последната колекция.
Sonia Rykiel 
Burberry
Moschino
Leonard
Hugo Boss

И изобщо колкото по-плътен е чорапът, толкова по-добре. Щом заговорихме за тенденции.
Тази година ин са и чорапите с мотиви.
Плътният черен чорапогащник пасва на всякакъв тип рокли, понеже е от финна материя, а не от вълна. Има сто вида плътни черни, някои от тях са с блясък и ниска талия етц.

# 47
  • Мнения: 3 268
Аз много харесвам плътен черен чорапогащник.Просто в случая Нати е направила правилния избор за тази рокля.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Ха, и аз харесвам плътен черен чорапогащник, но първо, че роклята не е подходяща за такъв, а освен това тогава беше над 30 градуса и дори с този, с който бях ми беше трудно да издържа в жегата  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 907
Е, момичета, аз роклята не съм виждала.
Споделих, че моите рокли ги нося с плътни или мотивени чорапи.
Имам две червени рокли, които нося с черен чорапогащник и според мен е повече от уместно ( цитирам Стефани ).
Останалото е личен подбор и вкус.

Нати, съжалявам за офф-а, но Стефани е виновна  Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, съжалявам за офф-а, но Стефани е виновна  Simple Smile

Що да е офф - нали точно за чорапогащници си говорим  Simple Smile По темата си  Wink

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нати, снимката изтрита ли е? Нещо не ми се отваря, опитах доста пъти. Искам и аз да те видя. Grinning

# 52
  • Мнения: 3 459
Нати, снимката изтрита ли е? Нещо не ми се отваря, опитах доста пъти. Искам и аз да те видя. Grinning
На мен също не ми се отваря  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм я трила - явно нещо е станало. Ще я пусна утре, защото ми е на компа в работата  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097

Между другото, сега като пробвах на мен ми се отваря  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт