Бързо времето измина, АВГУСТчето стана на година

  • 11 128
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
ох явно всички папкат рано рано. ще го изтрая още малко моя и ще се строяваме вече. Някой каза, че зъби ни растяли- какви зъби бе хора? нас ни излязоха и кътниците вече Laughing

# 16
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Flutter

# 17
  • Мнения: 525
Опа. Heart Eyes

Фетица, няма такава снимка. Joy
Мойто Ивинце няма ръчни силици за подобни мъжки представления. Laughing

Бобченка, аз съм доволна от Калгел. Определено.
Хомеопатичните, които имам не влияеха.

Димяни, пууу как искам и аз Иви да спи по веднъж няколко часа, ама къде ти.
Днес 10 - 10.30 и после малко между 13.15 - 14.00.....
Смятай..Simple Smile

Айде, че гледам филм /да не повярваш/. Sunglasses

Ментина къде ли е....

# 18
# 19
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Яни, Андреа, Вики, Нено, Емил и Сами!



Честито Прохождане на Ицко, Ивето, Вики, Радо и Перси Heart Eyes



Честит Имен Ден на всички Алексчета   bouquet


.... Намързелувах се малко, хапнахме му доста, качих някое, друго кило, ама не са ми излишни Joy
това с мързелуването е супер - ти имаше нужда, а за качването на кила - не ВЯРВАМ докато не видя /сигурно си сложила 300 грама, ама айде  Mr. GreenHug Целувки на малките!
аааа качила съм 2 кг-ма  Mr. Green като ме видя една позната ми каза, тъкмо го беше свалила това коремче, сега пак е щръкнало  Crazy

Разгледах всички снимки и ми беше толкова мило. Аз кога ще се наканя да кача незнам  Mr. Green
Бейби Или, Пиванова снимките ви са страхотни!
Марти много ви се радвах  Mr. Green и аз така ревах Ели като тръгна на ясла, ама бяхме комбина, аз спрях да рева преди нея. Тя циври 3 седмици яко  ooooh!
Дезита Боби направи 3 крачки и толкова, ходи само за ръка и се клати като пате
Ребус кърмя между 1 и 5 пъти нощем, за мен 6 си е към нощта  Joy В 8 става
Всички болни човечета да оздравяват  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 595
Почерпете се за здравето на моята 3 годишна принцеса!
На този ден преди три години станах майка и се роди моето малко момиченце!
Blush

# 21
  • Мнения: 65


Честито на днешните рожденици! Да са здрави, здрави, здрави и късметлии!

И ние се кърмим по 5-6 пъти през нощта, вече предпочитам да не си лягам изобщо.
Лек и приятен ден!

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 07:09 от фава

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС - МНОГО ЗДРАВЕ И ХИЛЯДИ УСМИВКИ!!!

Нас не спират да ни мъчат зъби - като стане време за ядене - хапне по 2-3 лъжички и после  се мръщи ( така правеше и батко и навремето - като спре да яде, знам че ще имаме нов зъб, само дето той не пискаше, просто някоя сутрин забелязвах новото зъбче) , а при тази принцеса е ужас....кисела, сополи, разтройство, ръцете са и все в устата, пищи на сън, а и не само на сън..кошмар Confused.
Вие какво им давате , за да се поуспокоят поне малко - нали ви казвам с Лази не съм имала такива проблеми и не знам какво да и дам? Мазах малко с Канигел(май така с казваше, опаковката е в другата стая_ - ама ефект =0.

Като за капак на всичко, вчера ни заявиха, че временно затварят пункта за дет.кухня до нас - понеже ОДЗ-то е още в ремонт и нямат право там да дават храна, та ни пратиха в Борово, ПАвлово, Кр.село - кой където намери и пожелае....кошмар, това значи че поне 30 мин трябва да се влача до някой пункт, за да и взема манджа. Хубавото е , че утре заминавам за Плевен при мама на гости - една седмица ще си почина Wink.

baby_illy , не се обаждай да го отписваш Naughty - ще си загубиш мястото и другата година пак ще се бориш за място. По-добре иди и се разбери с директорката , че тази година няма да ходите, ще носиш мед.бележки от личната, и така ще ти се пази мястото.Ако желае директорката да пусне друго дете на вашето място , поне за тази година. Една съседка така направи, и сега няма проблеми, Дани излезе направо в списъка с приети деца. Знаеш колко е трудно с градините и яслите.

Е, хубав ден за сега от нас Hug

# 23
  • Мнения: 243
Добро Утро Hug
Честити на рождениците   bouquet
  Heart Eyes  bouquet Иви, да ти е жива и здрава малката принцеса, да ви радва и да ви помага   bouquet  Heart Eyes

Жужка идеята отначало беше да правим така с бележка от доктора за половината месец, за другата половина да плащам и така за 2-3-4 месеца докато Яни проходи стабилно и започне да се храни нормално, но не знаех, че става така за цяла година  Thinking А има и друго нещо - ще ми спрат майчинските, а те много ни трябват Rolling Eyes Оффффф не знам какво да правя  newsm78

Като начало ще отида да хапна  Mr. Green Може и кафенце да си направя Blush

# 24
  • Мнения: 660
 Stuck Out Tongue Winking Eye amiiii
Честит рожден ден на Ели на Иви....   bouquet
Фетица голяма снимка изкара хехеех,алпинист Неди ще става... Wink
И ние сме катерачи,да има как на главата да ми се качи хахха
Пиванова сладки снимки и ти много си се вталила,направо си се изгубила... Peace
И ние сме кисели от зъби,избиват ни двата долни кътника наведнъж,давам Дентокинд(хомеопатични хапченца),незнам вече колко му помагат,иска ми се поне Rolling Eyes Praynig
Кво стана със срещата за общ рд за септември,май пак нищо а а а а а Twisted Evil Close Crossing Arms

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 10:37 от анаморф

# 25
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честит рожден ден на малката принцеса на лято. Да расте и палува. Да има много късмет. Да бъде здрава и много да радва мама    bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 5 738
Лято, да ти е жива и здрава и уморено палава! Crazy Party Heart Eyes  bouquet


# 27
  • Мнения: 564
Добър ден yu5

Умрела съм от тоя вирус  Tired Просто не е истина, ако и детето е било толкова зле-горкото  Confused
Леле как ме е яд на тъпите вируси, направо  Rage Rage Rage Rage
Както и да е, малкия се пооправи, но още кривее, не яде нищо, освен данонино и солети  Banghead
Оф дано ни минава скоро, че е малък АД у нас, кърпички, памперси, сополи, чайове и МНОГО ХРАНА по земята  Tired ooooh!

Иви, мила, честита рожденничка, да е здрава и да в все така красива и слънчева   love001

П.С пазете си децата по парковете и градинките, че яко скрити сополивци се подвизават, а майките им си мълчат  doh #Cussing out



# 28
  • Мнения: 1 900
Честито на празнуващите днес!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 5 738
Фетица,дано се оправиш по бързичко! Praynig Hug
Толкова е ужасно да си болен,а когато става въпрос за детенце направоо..... Cry Rolling Eyes
За майките дето си водят дечицата болни ме е толкова яд та чак скоро ще ошамаря някоя #2gunfire #Cussing out #2gunfire как може такова безоразие бе  #Cussing out #2gunfire

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт