Бързо времето измина, АВГУСТчето стана на година

  • 11 125
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 243
Жорка  Shocked цели 3 поста, при т'ва еднакви...  Thinking Явно верно не те влече  hahaha hahaha hahaha
Хи хи хи  hahaha и аз това щях да кажа Blush

Мушнах и една вафла вътре и обяснявам, че в час не се яде, а той :"Щооооо?"
Joy Joy Joy Сладур  Heart Eyes

ментина за съжаление като се добрах до интернет вече беше вторник  Rolling Eyes
Йоан найстина е невероятен сладур Heart Eyes , ама чак пък за момиче да го вземат Crossing Arms
Да нагушкаш малката рошла  Heart Eyes А за белите - явно това си върви с възрастта  Rolling Eyes Като гледам при всички е така  Confused

Ира представям си каква картинка сте били.
И ние преди малко се прибрахме. За щастие не успя да ни хване дъжда  Party Ама много студено и как духа само  #Crazy брррррр

# 301
  • Мнения: 1 380
За столчето Сладкишче не разбрах, защо малкият така плаче, досега с какво е пътувал ?  Flutter Мисля че ако често се придвижвате с кола той ще свикне, какво друго му остава, като знае че няма избор  Blush
Нямам идея.....знам, че си от скоро за това, ще се направя на не забелязала, че наричаш Кал МАЛКИЯТ..... hahaha hahaha hahaha
Ето го малкият......гном....
http://media.snimka.bg/0654/007563599.jpg
 Peace

# 302
  • Мнения: 467
За столчето Сладкишче не разбрах, защо малкият така плаче, досега с какво е пътувал ?  Flutter Мисля че ако често се придвижвате с кола той ще свикне, какво друго му остава, като знае че няма избор  Blush
Нямам идея.....знам, че си от скоро за това, ще се направя на не забелязала, че наричаш Кал МАЛКИЯТ..... hahaha hahaha hahaha
Ето го малкият......гном....
http://media.snimka.bg/0654/007563599.jpg
 Peace
Леле резил  Joy, видях си аз грешката и уж я поправих, но явно не е станало  LaughingКакто и да е, извинявай, нали чета и аз все набързо. Много е хубава малкат ти писанка  Heart Eyes

# 303
  • Мнения: 564
Забравих да ви кажа, че днес сложихме имунизацията 3-ваксината-лелеее орева поликлиниката, умрях от срам  ooooh! Tired Казаха ми,че Т може да вдигне другата седмица  Thinking Дано не вдига изобщо де  Praynig

# 304

Общи условия

Активация на акаунт