Бързо времето измина, АВГУСТчето стана на година

  • 11 131
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ле-ле, каква неделна пустош е тука... Ние преди малко се върнахме от гости с двата бяса. Обърнаха всичко с главата надолу - Теди малко повече от Саши.  Mr. Green Баба им ще има да подрежда поне един час. ooooh!
Пиванова, може с лепенки пък да се получи. Незнам дали помниш, но ние имахме такъв и то много сериозен проблем. Понеже първият месец Саши качи 2 кила за месец, пъпчето му хвръкна напред. И после до Нова година се борихме да го приберем. Но се получи, колкото и невероятно да изглеждаше. Беше си направо много малък шанса, с единия крак бяхме за операция, но стана. Обаче много отрано му залепиха пъпа, което може би също доста помогна. Ако не се лъжа, тогава педито каза, че може да се чака до година-година и половина, за да се прибере. Така че имате още време. Дано да се разминете само с лепенки. Praynig

# 256
  • Мнения: 223
Морска Франи, хубав Теди да оздравее и да си пие лекарството. Вярвай в лекаря си. Представям си какво ти е и чакаме подобрение
Благодаря ви. Той Явор спонтанно ги казва тези неща. Аз запомням само тези, които упорито повтаря. Лошото е, че или ги повтаря постоянно или си казва когато си иска. Внимаваме какво говорим, защото току повтори нещо. Т.е. не че казваме лоши думи, ами вече внимаваме да не го плашим с разни наши тревоги, защото то чува.
Антон хич не е назад, ами е месец по-малък от Явор. Явор пропълзя почти на годинката и се изправи също тогава. Има бебета, които сме си назад или по-скоро мързеливи, ама набираме силииииии.
Лулу, прочетох какво сте глътнали и ситскам палци да излезе или да го откриете, старателно прибрано от малки ръчички - дамски и ли мъжки

# 257
  • Мнения: 514
Здравейте мами! Hug

Виждам че има болнички!
Морска--- даноТеди да оздравява бързо!С това променливо време много се отразява!Днеска 28-30 градуса а на друтия ден с 10 по-малко!Шантава работа! Rolling Eyes #Crazy #Crazy

Тиги--Беше зачезнала и ти както и доста други!Яворчо е много умно детенце!То и аз вече не съм толкова активна в писането!Ама съм се сетила за Щипи  и  Покахонтас и Мариета и още други мами дето са ни забравили !
Гита също се губи ............

Като заговорих за това се сетих ---Да пожелая на бъдещите ученици утре да им е много спорна и хубава учебната година !

Лулу--стискам Ви палци!Да пишеш как е Сашун.. Praynig Praynig Praynig
PIVANOVA Дано и при вас пъпчето не създава повече притеснения!
Слънчогледка --Дано и вие бързо се оправите !Подкрепям всичко написано от другите и добавям че Наталия като беше с разтройство й давах чай от джожан!Много добре й подейства !
Димяни--Как изкарахте на сватбата чакаме включване............... bowuu bowuu

Ето и две видеоклипчета на малката
http://www.vbox7.com/play:48aa8357

http://www.vbox7.com/play:3ec2108b

# 258
  • Мнения: 467
Дивена, Наталия е голяма сладуранка и гласчето и е точно като на Антон  Grinning
Тиги, във жръзка с това, което казваш се сещам че преди една година се оплаквах че Виктор не говори като другите деца, че бил изостанал и т.н...Е, сега, една година по-късно се моля да спре да приказва и единственият момент, когато настава спокойствие в къщи е когато заспи  Laughing То плямпане, то чудо, направо подивявам  Sick Та за Антон не се притеснявам, като гледам как другите мами тичкат след проходилите бебоци а аз кадето го оставя, там си го и намирам  Laughing

# 259
  • София
  • Мнения: 3 909
 newsm44 УРА, УРА, УРА!!!  newsm44 Ани си има първо зъбче newsm44.
Много съм щастлива и най - накрая камък ми падна от сърцето, че всичко е наред Grinning.
Бини, честито прохождане. Ани също проходи на 9 - и и ми направи най - хубавия подарък за РД Grinning.
На всички болни малчовци стискам палци бързо да оздравеят Praynig.
Приятна вечер на всички   bouquet.

# 260
  • Мнения: 223
Браво, Ани! Наистина е кеф да видиш първото зъбче. Не бях и предполагала

# 261
  • Мнения: 361
Хайде и ние да попишем!!!

Първо да ви почерпя за Именният ден на Милото ми Къци!!! newsm38  party023 Wine Glass beer2 cook

Пак ли болнички-бързо се оправят Praynig

Тиги- Hug Hug HugЯворчето си е умниче от отдавна.Той май говори колкото 2 год. дете.Иначе нервите са му от зъбките-вероятно. TiredМного ги мъчат.И Ивон като я подкарат е такава, става друго дете.Плаче, тръшка се, нищо не иска, но после пак си става моето зайче., със още едно зъбче. PartyЗа кърменето-благородно ти завиждам, че още кърмиш.И аз да можех и до 3 год. бих кърмила Hug Hug Hug

Ивон вече е страхотно усъвършенствана в ходенето у дома.Прощапулка май ще правим скоро.Даже и не спи от желание да ходи.Днес я бяхме оставили на баба й, да ходим да се почерпим и тя заспала чак в 16 ч.Не се спира, няма умора HugДа ми е жива и здрава-все така да е Grinning

Марти, честито зъбче на Ани.Бели и здравички да бъдат Hug
Ми май е това за сега.Лека на всички Hug

# 262
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Марти, честито първо зъбче-бяло гъбче на порасналото Анче-Сладуранче!  tooth
Ади, честит ти именник! Да е жив и здрав, и много да ви радва с Ивонката!  bouquet

# 263
  • Мнения: 998
Здравейте и от мен!  Hug Много ми липсвахте  Heart Eyes

Морска, дано бързо се оправи Теди  Praynig И аз не обичам АБ, но понякога не може без тях.

Тиги, голям бърборан Яворчо  Laughing, Цвети ми беше такава разговорлива от малкаи все още постоянно говори, добре че Калинката за сега не иска да говори  Mr. Green

Пиванова, на Калина й слагах лепенки, когато се роди, защото й беше изпъкнало, но най-добре педи да каже  Peace

Марти, честито първо зъбче  tooth

Явно Калина е едно от малкото непроходили дечица. Все още си пълзи и идея си няма да прохожда.
Засега все още сме си в Китен, но вероятно другата седмица ще се връщаме в Бургас вече, че тук е много депресиращо, няма никакви хора, всички вече затварят и е някакси много тъно за отиващото си лято. Яд ме е, че сега купихме камера и не успях да снимам как Калина лази по пясъка към морето, а като гледам времето повече възможност няма да имам  Sad

# 264
  • Мнения: 660
Включвам се набързо,много болни пак,да оздравяват мъниците,милите те... Peace
Аз днес подстригах с машинката малкия,оправих го набързо,че удари голям рев първоначално...
Вече не е с букли като момиче а къса коса като войниче...
Иначе да ви кажа по-гадно няма от никненето на кучешките зъби,разказа  ни се играта 4 нощи изобщо не бяхме спали,идваше ми да ми запуша устата,беше ужасен и само ревеше и крещеше и беше отвратително крив...
ето го иначе момчето-войниче
http://i253.photobucket.com/albums/hh72/iranikolova/IMGP0148.jpg
http://i253.photobucket.com/albums/hh72/iranikolova/IMGP0149.jpg  Mr. Green
Гера споко и ние не ходим сами още,само за ръчичка,така ще откараме още 2 месеца кат гледам...... Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 20:32 от анаморф

# 265
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358

Гита също се губи ............

Гита я тресат първолашки емоции, за т'ва се губи тук.

# 266
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Анаморф, много е готин Алекс с тази прическа. Страшно му отива и направо му отваря очите. Чуден е!  Peace

# 267
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Писах, писах.... и всичко изчезна...   smile3515


Е , поне изчетох всичко .... Confused

# 268
  • Мнения: 116

Гита също се губи ............

Гита я тресат първолашки емоции, за т'ва се губи тук.
аз ще чакам снимки утре  Naughty и дано не вали  fingerscrossed Целувки на Танти  Hug  Heart Eyes

Морска, как е Теди?  Много се надявам да е по-добре  Hug  Hug Милия ми той ...
Гера, здрасти! Ти като старите пари се изгуби  Crossing Arms
Анаморф, просто не е истина как Алекс ти е одрязЪл главата  Heart Eyes  Hug
mentina, къде си бе жена? Айде утре като се завърне второкласника пусни някоя снимка, почерпи по едно кафе, кажи как е Ния  Whistling ... ааамахааа ....  Crossing Arms
lulumba, чакам за добри новини утре!  fingerscrossed
adriana, да е здраво името на именника ти   bouquet и той де  Simple Smile

# 269
  • Мнения: 223
Мами с ученици и особено тези с първокласници. Поплачете си и от милата таралежка Тиги утре. Това е най-прекрасният ден в годината. Да са ви здрави децата, да са им крехки тревогите и белите, а здрави успехите и възторзите. Чуден празник!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Гера , хубаво време ще има пак. Обзалагам се и ще я снимаш. Дори на тази светлина снимките са по-гот, нали? Ще проходят нашите слабушинки. Моето само се надига, за да ми прави муцуни и да ме целува. Иначе - спокойствие.
Ади, мерси. Кърменето вече малко ми тежи(упс) и не съм убедена как му помага. Сега обаче искам да му задържа усмивката през тревогите.
Лека нощ, кривотийки. Чакаме усмивките ви заедно със зъбките
БОлестите къш. Нашият татко ни зарази, ама да сме здрави  Laughing

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 23:51 от Тиги-Мигъл

Общи условия

Активация на акаунт