Бързо времето измина, АВГУСТчето стана на година

  • 11 134
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 564
Добро Утро!!!!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН!!!! МНОГО ШЕСТИЦИ ПОЖЕЛАВАМ И МНОГО ЦЕННИ ЗНАНИЯ ДА ПРИДОБИЯТ ДЕЦАТА НИ!!!!

Кафенцето от нас Неди!!!


Ееее едно кафе не мога на направя  Tired Да се заеме друг  Joy Joy Joy

# 271
  • Мнения: 116
Айде аз да съм тая сутрин, ти утре  Heart Eyes


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ УЧЕНИЦИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОООГО УЧЕНОЛЮБИВИ И КАКТО КАЗВАТ НЯКОЙ "УМЕРЕНО" ПАЛАВИ   Mr. Green  Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 222
Добро утро!

В помощ на Фетица:


Честит празник на всички първокласници! Да са здрави, много успяващи и с лекота решаващи трудните ситуации!


Марти-честито ви зъбче!
Анаморф-наистина тази прическа на Алекс открива същността му! Поздравления за решението!

Хубав ден на всчики!

# 273
  • Мнения: 1 554
Добро утро,мерси за кафето пийвам си го вече Simple Smile

Теди е малко по добре,много гадна кашлица има,но се надявам и тя да отшуми

а сега
 Фетица,Неди не беше ли и той мини-ученик от днес или аз се бъркам Crazy
Честити ви първолаци на Гита и Мариета Hug

# 274
  • Мнения: 564
Ей, на това му се вика майсторлък  Wink
Мерси за кафенцатаааа
Ама как може да вали на 15.09???? Възмутително!!!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Помня така ме беше яд, да вали на 15, особенно като съм се "барнала" с някоя рокля  Laughing Laughing Laughing

# 275
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Ей, много кафета тази сутрин, много нещо.  Grinning ММмм, чак замириса на прясно направено кафе. Grinning

ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ! ДА НАУЧАТ МНОГО НОВИ НЕЩА И ДА ПОРАСНАТ ДУХОВНО СЪС ЗНАНИЯТА, КОИТО ЩЕ ИМ ДАДЕ УЧИЛИЩЕТО! А НА ПЪРВОЛАЦИТЕ - ДА ИМ ВЪРВИ КАТО ПО ВОДА, КАКВАТО СЕ ИЗЛИВА В МОМЕНТА ОТ НЕБЕТО!

# 276
  • Мнения: 660
Добро утро,мерси за кафенцето,имахме нужда...Ние продължаваме борбата със зъбите,сутринта стана в 6 и пищя до откат 1 час,чак се уплашихме ,защото не спираше да се дере....
Сега ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ УЧЕНИЦИ...ДА ИМ Е  СПОРНА НОВАТА УЧЕБНА ГОДИНА И САМО 6 ДА НОСЯТ ВКЪЩИ И МНОГО ЗНАНИЯ.... Гита да пуснеш снимки от днешни, ден на Танти макар,че е дъжовен и не се крий  пиши по-често Wink
Мерси за комплиментите за прическата на малчо, трудно го възприемам така късо и без къдриците му Crazy

# 277
  • Мнения: 1 554
Ира забравих да ти пиша,Алекс е като голямо момченце,мъжкар че bowuu

# 278
  • Мнения: 1 380
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН!!!
Честито на мамите с първолаци....само за Мариета и Гита се сещам за сега......ама да ме извинят другите.... Embarassed
Бързо оздравяване на Теди и другите болнички деца Hug
Ира,Алекс е голям сладур.... Heart Eyes
Деси какво стана с вашия проблем??? newsm78
В петък си купихме столче за кола на CAM
 , в оранжев цвят, НО, виждам зор със седенето вътре......рев и магарии, но ще се научи, няма на къде.... Naughty

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 09:53 от sladkish4e

# 279
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
 На добър час на първолаците и на всички други ученици   bouquet  bouquet  bouquet
Сладкишче и Яни много се дразни като го сложа в столчето  Rolling Eyes Ако е на малко разсточние се изтърпява някакси, но..... отсечката Русе - София или още по-зле Добрич - София е някакъв кошмар!!!  #Crazy #Crazy #Crazy
Ира Алек е много хубав така  Heart Eyes А на втората снимка да не си го накарала да падне за 20 лицеви  Joy

времето е ужасно Confused какво ще правим тея дне вкъщи не знам... дано спре да вали, че диването ще ме побърка #Crazy

# 280
  • Мнения: 467
Ей, много ви вдъхновява първият учебен ден  Grinning честит празник на първокласниците и от мен   bouquet Тука няма такива работи като пременени ученици и цветя, всичко си е най-обикновено, баналност и скука....
Хайде че стана време за обед. До следващо включване. Stop

# 281
  • Мнения: 3 595
Не съм влизала отдавна, но навреме за новата тема  Mr. Green Сега ще я приготвя.

На всички първолачета успех и да се учат с желание и лекота!
Честито на всички ученици и големи и мънички Simple Smile


Ще ви чета по-късно, каката ни вече е на градинка и се поуспокои обстановката  Whistling

# 282
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug

Птигра, Жоре, тук съм, само че времето не ми стига  Crazy

ЧЕСТИТ 1-ВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ТАНТИ И КАЛОЯН, КАКТО И НА ОСТАНАЛИТЕ УЧЕНИЦИ!

Сега пак ще ви оставя да нахраня и приспа шугата, после пак ще намина, обещавам  Flutter

# 283
  • Мнения: 243
ментина добре завърнала се  Hug
Изпрати ли ученика? Как е малката принцеса  Heart Eyes

# 284
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте!
Благодаря за пожеланията за Калоян  bouquet!
Тържеството мина чудесно, казахме си стихотворението без грешка, звънко и ясно. Андриан също се държа чудесно, даже се разлая на етюда с плюшени играчки  hahaha и обра овациите.

Ето тук са снимките - чувствайте се почерпени с първата  Laughing :http://www.snimka.bg/album.php?album_id=285618

Общи условия

Активация на акаунт