Бързо времето измина, АВГУСТчето стана на година

  • 11 131
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Враца
  • Мнения: 173
Честит празник и от мен на всички ученици!!! Пожелавам им година изпълнена с много успехи!!!

# 286
  • Мнения: 525
Честито на първолачетата !   Wink
Успехи им пожелавам !

Вале,  Hug

Ментина, Heart Eyes

ПС. Многословието не ме влече днес...

# 287
  • Мнения: 525
Честито на първолачетата !   Wink
Успехи им пожелавам !

Вале,  Hug

Ментина, Heart Eyes

ПС. Многословието не ме влече днес...

# 288
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Мариета, много прилежен първолака. И как само слуша в час. Пожелавам му да носи само шестици вкъщи.  Hug
Сладкиш, честито ви столче. Сигурно ще свикне Калинката в него. Сашко много си хареса неговото от раз и сега само дебне да го сложа вътре, и веднага откъртва дълбок сън.  Grinning
Бяхме на консултация днес, биха ни ваксината. Момчето се държа по мъжки и не каза и гък. Вече е 83 см и 11 кила. Иначе резултати за другото няма никакви.  Sad Вече е 10-ия ден. Има някаква вероятност тази част да е заседнала в гънка на дебелото черво, откъдето както каза педи няма измъкване, освен оперативно. Но продължаваме да чакаме. Скенерът се оказа доста сложна история. Не самото гледане, а анестезията. Трябвало да бъде от най-тежките - с тръба в гърлото и т.н. Абе гадна работа.  ooooh! Педи иска още да чакаме, може и да го изака най-накрая. Но със сигурност е излязло вече от стомаха и е по-вероятно да е точно там, където тя предполага. Ще чакаме, пък ако нищо не стане, ще опитаме още веднъж с рентген, но с контрастно вещество. Стига да го изпие обаче. Иначе нямало да има ефект.  Sad Офф, направо ми писна... ooooh! Иначе момчето е здраво, жизнено, няма вид да му има нещо. Ох, ще видим. ooooh! Praynig

# 289
  • Мнения: 1 554
Мариета ,имаш страхотен син Hug

Лулу,големи перипетии Hug надявам се да не го е глътнал Peace

# 290
  • Мнения: 1 380
Деси щом 10-ти ден няма помен от свирката смятам, че Сашко не я глътнал..... Praynig
Може да я е хвърлил някъде......
Кал ака по 4-5 пъти на ден, не знам при вас как е, но 10 дни да я задържа в червата си...малко вероятно ми се струва.
А за пътуването в стола, от Пловдив до София не е толкова голяма разстоянието, преди си седеше по 4-5 часа в кошницата и не ми е правила проблем, но сега голям рев удари...... Crossing Arms

# 291
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Гале, там е работата, че и Саши ака по 3 пъти дневно. (ама и миризлива тема подхванах и аз Embarassed) Според педи досега трябваше да е изакал тази част. Освен ако не се е забила точно в тази гънка, откъдето нямало измъкване. Викали й сляпа гънка или нещо подобно. Но там по принцип попадали обикновено тежки предмети, не и пластмасови. Затова е странно. Имало обаче случаи на задържане до 15 дни, че и месец на някои по-ръбести предмети. А нашият е точно такъв - има формата на малка фунийка. Зависело от каква страна се е обърнала. Абе вече и аз незнам какво да мисля направо. ooooh!

# 292
  • Мнения: 1 258
Честит първи учебен ден!

Много нови знания и много шестици през новата учебна година!  bouquet

Ние се завърнахме и вече окончателно оставаме в София(поне докато не ни хрумне друго заминаване Mr. Green)!
Вчера правиме на дрбното прощъпулник и се хвана първо за питката,а после за мишката на компа Laughing
Това беше от нас,връщам се назад да чета

# 293
  • Мнения: 467
Marieta, страхотно тържество е било и детенцето ти е прекрасно. Да му върви като по вода  Heart Eyes Аз много се впечатлих от погачата, ти ли си майстоката ???
За столчето Сладкишче не разбрах, защо малкият така плаче, досега с какво е пътувал ?  Flutter Мисля че ако често се придвижвате с кола той ще свикне, какво друго му остава, като знае че няма избор  Blush

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 16:35 от Toni et Toto

# 294
  • Мнения: 564
Жорка  Shocked цели 3 поста, при т'ва еднакви...  Thinking Явно верно не те влече  hahaha hahaha hahaha

# 295
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Тъй... да се разпиша пак набързо, че Рошлата всеки момент ще се събуди  Crazy

Досега оправяхме учебниците с ученика, за утре остават тетрадките. Не го виждам да е особено ентусиазиран, може би защото му е за 2-ра година, дори мога да кажа за 3-та, защото предучилищната кара в същото училище и откриването беше по същия начин. Сега си приготвя раницата ... Ще го видим ... Вече са с бележници  Outta Joint. Иначе е с нова визия, дългата коса я няма, сега е като наострен таралеж  Mr. Green Аз и баща му с мъка се разделихме с косата му, но нали е с миловидна физиономия, стана така че на 2-3 пъти и то една след друга лелки го бъркаха с момиче  Twisted Evil и той взе категоричното решение да се подстриже.
Колкото до Ния - все такъв щиглец е, 8.800 кг с пълен памперс  Mr. Green Не се спира, умира да с катери, сама успява да се качи на обикновен стол  ooooh!, от дивана се прехвърля в кошарата с играчките. Страхува се сама да се пусне да върви, държим я за ръка, все така е с 2 зъба, косата расте, с нея и инатите  Whistling
Та това е, общо взето като при всички останали  Grinning

Да пожелая бързо оздравяване на болните   bouquet
Лулу, дано тревогите ти да отминат и да се разминете с операцията  Heart Eyes
Бейби, разминахме се с теб   bouquet
100% пропускам неща, за което моля да ме извините, но обещавам да съм по-редовна  Peace

# 296
  • Мнения: 660
Лулумба вашата одисея верно няма край,ужасна работа,дано вече го изака  Сашко,но най добре да не е го е гълтал изобщо това свирче гадно Confused Embarassed
Мариета голям юнак Калоян,нека е и добър и послушен ученик...
Днес  отвратно време,не спря да вали м.....та му гадна Sick
Днес тръгнахме да ходим до Фантастико(студ.град),уж беше намалял дъжда и посрял,да го разходя малкия дзвер,че не се търпеше вкъщи,то пък като ни удари един силен дъжд на половината път,скъса ми се чехлата,чадъра изобщо не ме спаси,малкото си покаваше ръцете,че се намокри и то ръкавите,абе трагедия Close Mr. Green Върнахме се обратно безславно,аз боса шляпаща в дъжда с едният крак,та направих шоу на колите  Sick
Да спира да вали и да е сухо,защото ще откачим вътре,само бели прави...
Айде после пак...

# 297
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тони и Тото, да, аз ги правя питките, колкото мога де Blush...

И ние приготвихме раницата за утре. Мушнах и една вафла вътре и обяснявам, че в час не се яде, а той :"Щооооо?", леле, той си мисли, че като на градината...уви, скоро ще се запознае с горчивата истина Twisted Evil.
Добре поне, че не валя. Ама си е студ - от потници и къси гащи на якета. Е*ати и времето Crossing Arms.

# 298
  • Мнения: 467
Мариета, браво !Голям си кулинар, спор няма ! Като я гледах питата чак ми се дояде...
Анаморф, много ме разсмя с историята за скъсяният чехъл, голям сеир е било  Laughing Вярно че и тук времето е скапано,но поне дъжд няма (за момента) и може да се излиза.
Ех момичета, мечтая си и аз за първият учебен ден, ама за българският му вариант. Нещо ме налегна носталгията затова се махам  Sick

# 299
  • Мнения: 222
Здравейте от нас!

Лулу-мое мнение, Сашко изобщо явно е глътнал играчката, по-скоро някъде я е скрил. Не е възможно толкова време да няма резултат. Отново казвам, това е мое мнение. Стискам палци изобщо да не я е гълтал!
Мариета-както винаги, разкошна пита! А малкият ученик да е много послушен и отличник не сам в училище, но и в живота!
Анаморф-с този дъжд наистина незная какво ще ги правим малките вкъщи. За сега с Перси нямам проблеми удома, много е послушен, но само ходи на вратата и постоянно иска да излиза навън.
Тони ет Тото-носталгията е нещо много страшно! Но не забравяй и за предимствата там, където си, а те са много!  Hug Hug Hug

За големите разстояния с кола:
до 150км. Перси спинка, щастлив е  и няма проблеми, но повече от тези километри става голям театър. Започва да плаче, тресе се, мъжа ми си слага тампони в ушите, защото е невъзможно да се шофира.

Общи условия

Активация на акаунт