изгаряне

  • 40 669
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 902
подновявам  молбата си за  клиники в  чужбина,в България лекарите  не са  лекари а просто  нямам  думи,
#2gunfire #2gunfire #Cussing out
те са бизнесмени, а пациента за тях е клиент!!! Ами да, такава е реалността!! и после и малко пари взимали, ама всеки си има частен кабинет, в който за 5мин преглед даваш 30-50лв. и после бедни били(само муфтят за пари!!!-обсебени са като чичо Скруч hahaha) не всички са такива, но тези, които са изключение - просто потвърждават правилото
Аз от лекари много съм патила

# 46
  • Мнения: 1 715
И друг път съм писала. Крема на бабата от Костинброд е уникален.
PeaceЗа съжаление бабата вече не е сред живите,но всички от семейството и продължават да правят мехлема.Преди 13 години майка ми вадейки буркани с компоти един от тях се пръсна и заля цялата й лява ръка  помогна и единствено този мехлем.От тогава вкъщи постоянно имам кутийка с мехлем в хладилника.Моят син беше на 9 месеца и си изгори лицето на един маслен радиатор днес благодарение на мехлема няма никакви белези на лицето.

# 47
  • Мнения: 902
И друг път съм писала. Крема на бабата от Костинброд е уникален.
PeaceЗа съжаление бабата вече не е сред живите,но всички от семейството и продължават да правят мехлема.Преди 13 години майка ми вадейки буркани с компоти един от тях се пръсна и заля цялата й лява ръка  помогна и единствено този мехлем.От тогава вкъщи постоянно имам кутийка с мехлем в хладилника.Моят син беше на 9 месеца и си изгори лицето на един маслен радиатор днес благодарение на мехлема няма никакви белези на лицето.
как да се свържа с това семейство? явно и мен са ме мазали като се изгорих преди сумати години(може да е била същата баба), но идея си нямам от къде да намеря адреса и телефон за контакт

# 48
  • Мнения: 1 715
как да се свържа с това семейство? явно и мен са ме мазали като се изгорих преди сумати години(може да е била същата баба), но идея си нямам от къде да намеря адреса и телефон за контакт
За телефон не знам,но като отидеш в Костинброд когото и да попиташ всеки ще ти каже.Може да се обадиш в кметството на Костинброд да питаш за координати http://www.kostinbrod.bg/

# 49
  • Мнения: 2 241
Аз също съм се изгаряла с вряща вода... задължително питайте лекарите дали трябва ( и с какво) да мажете. Не слушайте всеки който казва с какво да мажете. Мазането с различни неща може повече да навреди, отколкото да помогне.

# 50
  • Мнения: 20
от понеделник започваме  рехабилитация ,незнам какво да  очаквам но положението  не е много  добро ,сега  слагаме  силиконови  лепенки със специално  бельо , така  както  гледам  белезите ще  останат ,намерих  една  клиника  в  Америка  за възтановяване ,ще  помоля  ако  някой знае  добре  английски да  ми  помогне  да  напишем  писмо до  клиниката  за  консултация,  тук  в България методите за  рехабилитация  са  направо отчаиващи

# 51
  • Мнения: 2 241
Тези силиконови лепенки са хубави.
Ти явно си очаквала след лекарската намеса да няма никакви следи.
Нормално още няколко месеца изгореното място да изглежда зле.
И не мисля, че чак такива оценки трябва да се дават за методите в България.
Тук имаме страхотни специалисти. Не си мисли, че щом детето е изписано и това
означава, че трябва да е като ново. При изгарянията процесът на възстановяване винаги е много бавен. Освен това имай предвид, че детето още е малко и при растежа му кожата ще се опъва постоянно и ще се заличава белега...

# 52
  • Мнения: 902
не споря, но аз като малко си изгорих крака с вряла вода(почти целия) и си имам белези и до ден днешен Thinking
всичко е много относително

# 53
  • Мнения: 233
Препоръчвам ви ,,Витасин''.продава се в аптеките.Преди 15г. когато аз се изгорих го приготвяха само по поръчка.Останах много доволна от крема белег почти не остана и хубавото е че може да се използва не само за изгаряне. Peace

# 54
  • Мнения: 20
здравейте на всички ,искам да  подновя  темата с  надеждата че  мога  да  получа  нова информация по  проблема.Сега  провеждаме рехабилитация при доц Петрова .Пластиката не изглежда никак добре ,но  поне започна да избледнява с времето мисля че ще  придобие цвета на тялото,мажем  детето с 3 вида кремове  дано пък някой има по благотворен  ефект и в същото време слагаме и силиконовата лепенка

# 55
  • Мнения: 351
Да споделя нещо, което разбрахме, че помага за заличаване на белези. Домашно бито масло без сол. Ако имаш познати от село питай дали правят. Ние търсим и ще пробваме и с това да мажем племенницата, дано да помага както ни казаха Praynig

# 56
  • Мнения: 20
няма никъкъв проблем за такова  масло само да помага,ако някой иска ще му  осигуря

Общи условия

Активация на акаунт