Модерни танци - Варна ?

  • 28 026
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 924
Вчера попаднах на това, може би представлява интерес за тези от вас, които търсят школи:

Наско Сираков и Илиана Раева откриха школа по танци и аеробика в Гранд Мол Варна

На последния етаж в "Гранд Мол" спортното семейство е оборудвало три зали в които ще се провеждат заниманията. В клуба работят 24 професионални треньора, в 24 различни направления. От модерните хип-хоп танци, през спортните и чак до народните танци.

Наско и Илиана си поставят за цел след време от тяхната школа във Варна да излязат изключително добре подготвени професионални танцьори, а също така и много любители. Възрастови ограничения няма, като всеки родител може да място да запише детето си да тренира.

"Стига с тези компютри и обездвижване на нацията ни. Трябва всички да имат къде да се движат и да се занимават със спорт. Който иска при нас, който иска на друго място, но трябва движение и затова правим тези условия. Освен професионално тук при нас можете да дойдете и да потанцувате за разтоварване", сподели Илиана Раева.

Информацията е от страницата на мола във Фейсбук: http://www.facebook.com/home.php?#!/GrandMallVarna?ref=ts

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз ходя да тренирам в Гранд Мол-а.
Да не звучи като реклама, но е много хубаво и уютно там - залите широки и светли.
До колкото знам, там ще има народни танци и латино танци за деца.

# 32
  • Мнения: 924
Аз ходя да тренирам в Гранд Мол-а.
Да не звучи като реклама, но е много хубаво и уютно там - залите широки и светли.
До колкото знам, там ще има народни танци и латино танци за деца.

Съжалявам, малко е офф топик, но ако е удобно би ли споделила ти какво тренираш? Дали има възможност майките и децата да тренират успоредно?
Мерси предварително!  bouquet

# 33
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Тренирам тае-бо при Теди, от 10ч сутринта - понеделник, сряда и петък.
Казаха, че от септември ще има тренировки и в по ранни часове за работещите, на място ще дадат график.
Мисля, че децата тренират отделно, защото има детска йога, латино танци, народни.... много са, иди и провери кое е най-удобно за вас.

# 34
  • Мнения: 1 507
Да ви следя, че съм в сериозна чуденка.
Дъщеря ми искаше да тренира плуване през годината - отказаха ми навсякъде, твърде малка била, на 7.
Сега търся танцова школа, оказа се не лесна задача...

# 35
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Лято, как ще е малка за плуване? Ако искаш ще ти дам телефона на треньорката по плуване на моят син който е на 4г.

# 36
  • Мнения: 1 507
Искам, искам!!!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Сина ми тренира от 1 година в клуб "Кристал". Доволна съм от това което е научил.

# 38
  • Мнения: 578
Да ви следя, че съм в сериозна чуденка.
Дъщеря ми искаше да тренира плуване през годината - отказаха ми навсякъде, твърде малка била, на 7.
Сега търся танцова школа, оказа се не лесна задача...

Танцово студио "Let's dance" в читалище Асен Златаров, кв. Чайка

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000711076849&ref=sgm

http://www.letsdance.bg/

# 39
  • Варна
  • Мнения: 893
Лято, как ще е малка за плуване? Ако искаш ще ти дам телефона на треньорката по плуване на моят син който е на 4г.

аууу и аз искам! мойта фръцла ще прави 4 сега Декември, чудим се с мъжа ми с какво да я занимаваме, че за втора година не можем да я вкараме в детска градина #Cussing out и откача детето Sad няма къде да си изразходи енергията Sad

# 40
  • Варна
  • Мнения: 617
не знам дали има по-нова тема, тази открих ...
Някъде знаете ли възможност за танци на майки с децата им заедно. Искам да запиша моята 4г дъщеря, но тя категорично отказва да ходи където и да е без мен, иска заедно да сме танцували.
А в двете кули дали има занимания за толкова малки, че ми е най-удобно като място?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 953
От Огледало можем да предложим за тази възраст балет за деца. Имаме класове специално за деца 3-4,5г. , 4,5-6г. и опитни учителки. www.-spam100- в Мол варна, което е близо до вашия район и скоро и балет и в Пфое мол, както беше преди.



Класовете за 3-4,5г. съществуващи ли са вече ?
И от кога са заниманията?

# 42
  • Мнения: 398
кога се сформират новите групи.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 777
И аз ще следя тук за нови класове за най-малките в Пфое мол.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Понеже виждам, че има представител на Огледало, да попитам- актуален  ли е класа за Народни танци - деца в Пфое Мол събота и неделя. Колко годишни са най-малките деца там ?

Общи условия

Активация на акаунт