Модерни танци - Варна ?

  • 28 026
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 286
Лято, как ще е малка за плуване? Ако искаш ще ти дам телефона на треньорката по плуване на моят син който е на 4г.
Ако може и на мен телефон.   bouquet

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте
моята племенница я записаха на балет във МОЛ-а с двете кули. Тя е на 5  и страшно се запали. Там мисля, че ги взимат от 3 нагоре и са си по възрастови групи. Една моя приятелка ходи на ориенталски танци там, а аз ходя на йога. Много сме доволни, въпреки че мястото е ново и още не е развито и много няма реклама. Гарантирам и за 3те неща! Преподавателките са страхотни, по балет майките са много  доволни, а понеже аз водя племенницата ми и имам наблюдения - преподавателката е много добра и за децата таксите на МНОГО евтини - 32лв. на месец за 3 пъти в седмицата и те там си имат някакви програми - в смисъл мисля, че единия път от 3-те им се пада свободно избираем. Т.е. могат да комбинират примерно балет и народни танци и пак си е 32лв. и часовете към 18.00

Правят и много готини активности - например тази неделя в 11.00 ще ходим да гледаме там бати Ицо със рисувани приказки и ще правят и някакви игри за децата, а после ще има БГ кино  newsm68

Мисля че имат Facebook : Debut Dance Academy, в Мол-а  с двете кули на 3 етаж, малко е забутано, но пък е приятно, наистина

# 47
  • Мнения: 2
moqta da6terq e v balet "meladi"ot 8 godini.zapo4na na  4etiri godinki.mnogo e dovolna kakto i az.imat mnogo,mnogo izqvi i nai-vajnota mnogo iharesva i ima mnogo priqteli tam! Heart Eyes Simple Smile smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 coolcool coolcool coolcool coolcool

# 48
  • Мнения: 1
Искам да дам информация за ръководителката на балет Карма-Теодора Станева.Тя е учител по хореография (класически екзерсис ,съвременни танцови техники и ръководител на мажоретния състав)в НГХНИ "Константин Преславски"-Варна и класен ръководител на 5 д клас.Учила е хореография в чужбина запозната е със съвремените танцови техники и умее да работи с деца в сравнително спокойна и приятна обстановка.Тя е невероятна ръководителка.На 10 Март 2012г. нейни възпитанички спечелиха златен медал на квалификация за световно първенство в румъния-букорещ и в края на юни ще ходят в австрия на световно със същия състав.Тя е изключително организиран и коректен човек.Групата златни медалисти се появи във вестниците и телевизията.Дъщеря ми е една от медалистките и аз съм много горда с нея.Няма да сбъркате ако запишете детето си в балет Карма.Ще сте сигурни че дъщеря ви ще е в добри ръце Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 89
умее да работи с деца в сравнително спокойна и приятна обстановка
Само с това не съм съвсем съгласна.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 268
На 10 Март 2012г. нейни възпитанички спечелиха златен медал на квалификация за световно първенство в румъния-букорещ и в края на юни ще ходят в австрия на световно със същия състав.

Какви са тези първенства? По балет ли?  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2
Видях темата и реших да ви помогна в избора между всички тези балети и клубове. В момента Балет "Мелади" набира нови деца за школата си. Дъщеря ми е част от този балет и е много доволна! Преди това беше пробвала и в други известни балети, но все не й харесваше нещо. Когато я записах остана много доволна и така вече 3 години Simple Smile
П.С. Ето още нещо https://www.facebook.com/photo.php?fbid=337322889694098&set= … ype=1&theater Simple Smile Надявам се да съм ви била полезна! Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 21:50 от Imma Model

# 52
  • Мнения: 2
Ето и още нещичко от мен за Балет "Мелъди" :

Балет "Мелъди" е създаден преди тридесет години,в школите му се обучават деца от 4 до 18 годишна възраст.Те изучават основи на класическия балет, гимнастика,джаз танц и модерни техники,сценично поведение.
Балет "Мелади" е поставял на сцената на драматичен театър три приказни спектакъла "Снежната кралица", "Д-р ох боли" и "Малкият мук".

"Златния делфин" е една от многото международни награди на балет Мелади, а те са от Унгария, Хърватска, Анталия, Киев - Украйна, Конин - Полша, Италия, Виена - Австрия. Националните отличия са по около 25 купи на творческа година. От миналата 2011г. има спечелени 17 награди само от "Дъга от таланти"- Пловдив. Последните награди са от "Пееща река"-Русе -международен фестивал, който се проведе на 07.04.12- три солови награди, две за дуети, една за трио, две златни купи за две възрастови групи и Гран при за цялостно представяне на колектива. Балет Мелади са полуфиналисти от първия сезон на "България търси талант".

В момента  балет "Мелади"  се подготвя за Европейско първенство в Сърбия и в тази връзка ще набира нови деца с танцувални и гимнастически умения за попълване на основния състав.

Милена Попова - Арт  директор на балет Мелади.

Школи в гр. Варна:

НЧ "В. Левски" – кв. Левски за деца от 5 до 10 год.
НЧ "Просвета" – кв. Аспарухово - за деца от 5 до 8 год. и за деца над 8 г.,
ОУ "Цар Симеон І-ви"- предучилищна, І-ви клас, и сборна от по-големи класове,
Младежки дом – основни школи от 5 до 18 год.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте, да побутна темата.... Hug

Дъщеря ми е на 5 г, и много обича да танцува, дай й музика и е готова. От 6 месеца ходи на художествена гимнастика, харесва й, но се оглеждам и за някакви танци, може би спортни, модерен балет или нещо от сорта, незнам латиното дали ще й харесат.

Бихте ли споделили пресни впечатления къде мога да я запиша на такива танци? Колкото по-близо до кв. Младост, толкова по-добре  Praynig Спортна зала и Младежкия дом са ми далеч, достатъчно ми е че два пъти ходим до зала Спартак, затова искам нещо по-наблизо. Повече за Гранд Мола или Пфое, което е до нас ще ми е от голяма полза. Благодаря   bouquet

# 54
  • Варна
  • Мнения: 691
а къде ходи на худ. гимнастика?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 433
а къде ходи на худ. гимнастика?

клуб "Грация"

# 56
  • Варна
  • Мнения: 691
Здравейте,
В момента съм се спряла на Балет "Мелади" с Денс студио "Карма"
и за двете обаче не мога да намеря къде са им тренировките. Ние сме от Владиславово и това доста ни интересува. Някой знае ли координати и часове на тренировките?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Това намерих, дано е актуално:
http://www.facebook.com/Ballet.Melody/info

Общи условия

Активация на акаунт